Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. mysle ze z tym silikonem to dosc dobry pomysl bo tak szybko nie ukradna ...ale zeby znowu z nerwow nie poniszczyli auta
  2. tak termin spotu w Poznaniu to 25.04.2010...we WLKP spoty odbywaja sie o 16 wiec okolo 14 bysmy musieli ruszac ...i wstepnie umowilismy sie na stacji Orlen na wylocie z Bydg. na błoniu...a reszta bedziemy obgadywali na biezaco na forum... LISTA to narazie: ArturB6, Reniu, Grzechu, (te 3 osoby bankowo) a dalej nie widomo :gwizdanie:
  3. te preparaty to sobie chyba mozna wlozyc w ... a jesli dzialaja to wlacz klime wlacz obieg wew. i zapodaj go po calym aucie powinno zaciagnac :gwizdanie:
  4. Reniu juz zdjatka dodane
  5. Wrzuce zaraz dzieki RENIU
  6. no i pogoda dopisala dzieki wszystkim za spota i szacun dla Grzecha za poswiecenie
  7. a od b7 pasuje do b6 ??
  8. Dobra chlopaki majki nam grozi to spadamy na inne forum :polew:
  9. jak chcecie, nie wtrącam się, w końcu u siebie jesteście może następnym razem w toruniu ustalicie jakąś dogodniejszą dla mnie godzinę :gwizdanie: spotu pozdrawiam nie nie w Toruniu to nastepnym razem Ty organizujesz spota usunales swoja wypowiedz Mjaki ??
  10. no majki pewnie troche pozno ale teraz juz zostanmy przy 18 :gwizdanie:
  11. bedziesz dzis Newman ??
  12. 18:00 Łuczniczka 11.04.2010
  13. Grzechu dobry pomysl Mysle ze z Reniem mozemy sie tym zajac
  14. a Ty masz A8 :polew: odpusc sobie
  15. Reniu konkretnie to o ktorej i gdzie??
  16. Zapraszmy ja tez w styczniu bylem nowy...tego nie odczujesz ze jestes nowy
  17. no to zaraz wrzuce przeliczenie :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2010, 00:11_________________________________________________
  18. jutro jest spot w Bydgosczy w Toruniu nastepnym razem
  19. no to mozna jutro na zlocie cos cyknac
  20. Concert II byl dokladany przeze mnie z instalacja po wzmak + sam robilem RDS w Fis`ie
  21. kulam sie bo mi sie nie podobaja te fotki a innych nie robie bo nie potrafie zrobic dobrego zdjecia RNS - nie nie bedzie w mojej audi tego czegos efekt jest ale jak auto jest chowane do garazu na noc
  22. podepne sie pod temat...bo jest podobny...Panowie jak myslicie czy wieksza felga to wiekszy przeswit karoserii od podloza i pomiedzy kolem a nadkolem??
  23. http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awxsedanik_2002r_19tdi_131km_nowe_fotki-t126706.0.html :polew: wrzucilem nowe fotki :polew:
  24. nowe fotki + wnetrze :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.