Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. no i ten sprzet co kolega chce sprzedac jest gody polecenia...wzmak Genesis - mowi samo za siebie
  2. no to juz kto sie bierze za orgnizacje
  3. Twoj zderzaj juz jest dosc ladny po co Ci dwa prawie takie same elementy??
  4. pozwole sobie sie wtracic...mi sie zadje ze jesli byloby brak paliwa to nie do tego stopnia zeby az auto gaslo ale pewnie i tego nie mozna wykluczyc
  5. :polew: :polew: dobre ale ostatnio malo realne :polew:
  6. Powiem Ci tak (raczej napisze ) w mojej b6 tylny podlokietnik aby podniesc tzn. schowac w fotel tez trzeba uzyc dosc duzo sily ale czy w Q5 tez tak jest...no i czy moze ta sila musi byc wieksza to nie jestem pewien...proponuje sprobowac z tym ze z wyczuciem :gwizdanie:
  7. no to zapraszmy na spoty KUJAWSKO_POMORSKIE!!!
  8. Kto sie pisze na zamowienie klubowych ramek pod tablice moge sie tym zajac tzn...zamowic zebrac na kolejnym spocie kase i potem na kolejnym rozdzielic...KTO SIE PISZE??
  9. pe progowe sa przyklejana na tasmy dwustronna o ile sie nie myle a ta z tylu to nie wiem
  10. akjam - :oklaski: :oklaski: bo koledzy nieraz bzdury pisza az milo
  11. Nowek sekcja kuj-pom...odpoczywa po wypadzie do WLKP :polew: :polew: szczegolnnie Ci co nie byli PS. Kom mi padl a ladowarka w pracy...troszke u rodzicow podladowalem
  12. no ja mysle ze cos w ten weekend wypali i bedzie grubsza ekipa
  13. nie no droga bez wariactwa ...jak wraclem spowrotem to troche poszalalem bo pies od 10 rana siedzial w domu sam...no ale 20:00 wstawilem sie w domku wiec wytrzymal 10 godzin
  14. a co to za roznica jakie cisnienie...nabojasz do pelna
  15. podepnij VAG`a i zobacz co Ci klimka wyrzuci
  16. swieta racja, bo tak to ciezko cokolwiek powiedziec
  17. Witam podepne sie pod temat...bo jest godny...tez mnie to interesuje jak to zrobic
  18. pewnie ze dales rade bo byles 15 minut po nas :gwizdanie: (mielismy 15minutowy postoj) czyli szles jak przeciag [br]Dopisany: 25 Kwiecień 2010, 23:14_________________________________________________Siucek zaluj bo jest czego :gwizdanie:
  19. no pogratulowac tym co sie wstawili i szcun dla "goniacego" peleton Tomka Kto nie byl niech zaluje :gwizdanie:
  20. Wielkie dzieki za goscine -
  21. zgadzam sie z tym zdaniem Solar...z tym ze watek do przeniesienia
  22. ktoredy dobre pytanie wyjezdzamy z Bydgoszczy i walimy przed Siebie a Ty gdzie mozesz po nas wyjechac?? Raczej pojedziemy tak : Bydgoszcz-Szubin-Znin-Gniezno o i Poznań
  23. przypominam o jutrzejszym wypadzie na WLKP!![br]Dopisany: 24 Kwiecień 2010, 17:13_________________________________________________ale tu glosno...wszyscy sie szykuja chyba na wyjazd :polew:
  24. Jedrek jedziesz do Poznania?? Zdecydowal sie ktos jeszcze??
  25. nie masa nie ma nic do tego bo by piszczalo caly czas...raczej procesor w radiu no ewentualnie jakis zimny lut w radyjku niestety...jesli znasz sie na elektronice to pewnie ze mozesz sam grzebac a jesli nie to zawiez radio do jakiego elektronika

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.