Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. nowek przestan jebac powaznie rozbiles auto???????? ;(
  2. zdecydowanie przeszpachlowac i pomalowac - jesli zrobia to dobrze to nie powinno byc ani sladu PS. Pablo2004 - potwierdzasz??
  3. no Paweł potwierdzam zansz sie na rzeczy
  4. masz racje Pawel zdarza sie tak ale nie zawsze "klarix" zejdzie na nitrze...mozna smialo nim machac i powinno byc dobrze a ze rozcienaczal jest drogi to wiadomo
  5. a moze ktos malowal na odciecie i poprostu nie domatowal starego lakieru a wcale nie powiedziane ze winna lezy po stronie "przesuszonej" bazy
  6. jesli to jest orginalny lakier to dobra mieszalnia bedzie miala w jakim kolorze te auto szlo... ...no i jak juz to w danym kolorze szly na bank rozne odcienie wiec podtrzymuje podjechac do mieszlani i sie dowiedziec PS. Paweł masz racje - ale musisz sie zgodzic ze nie zawsze po numerze wyjdzie ten sam kolor
  7. a ile dales za panel z dobrymi przyciskami??
  8. czyli jednak po zmianie calego sterownika trzeba go programowac wiec bede przekladal przyciski
  9. Witam! Pytanie brzmi, czy nowy sterownik klimatyzacji wystarczy wymienic czy trzeba cos programowac?? Chxce przełozyc bo mam wytarte przyciski i zastanaiwm sie czy przekl;adac caly czy tylko przyciski :notworthy:
  10. no i ti jestes w duzym bledzie skoro myslisz ze lakier zachowal odcien fabryki...wiem co mowie bo troche w tym siedze wiec na bank bedzie zblizony do ori koloru ale nie bedzie to identycznie to samo
  11. a po co Ci numer lakieru jedziesz do mieszlani i chlopaki robia co potrzeba pod kolr auta a nie jakis numer...auto ma powyzej 10 lat i nie sadze zeby lakier byl jak nowy :gwizdanie: wiec jedz do dobrej mieszalni i bedzie
  12. Wyglad Concert II B6 jest bezcenny!! Sam zmienilem i wiem co mowie A czy ten Alpine co masz jest taki super to bym polemizowal...Concert radzi sobie naprawde super...wiec moje zdanie znasz
  13. no i dziekuje juz cos moge odrzucic i szukac gdzie ten baran to odlaczyly!!!!!!
  14. to wiem ale czy spryski lamp (te bezposrednio pod lampami) maja swoje zasilanie czy wysuwaja sie zasilane sila wody pompowanej z pompki na zbiorniczku. Bo nie wiem czy szukac cos przy spryskach czy moge je wyeliminowac
  15. ja tez sie pisze na pomoc ale tak jak chlopaki pisali wyzej nic na stale bo to jest ryzykowne
  16. do tych co rezali spryski sami>>>> czy spryskiwacze sa "napedzane" przy pomocy pomki na zbiorniczku do sprysku (tego pod nadkolem) czy maja osobne jakies swoje zasilanie pradowe?? - konkretniej czy ta pompka na zbiorniku pompuje wode z taka sila ze podnosi sie sprysk i psika czy jest jeszcze jakies dodatkowe zasilanie???? [br]Dopisany: 29 Marzec 2010, 20:57_________________________________________________podpowie ktos cos ??
  17. cana juz byla ale powiem Ci... okolo 450zl
  18. nowek spokojnie ludzie pracuj itd :gwizdanie: Ty jestes troche zbyt narwisty :gwizdanie: nie musza byc swieta zeby dzieciaka sprawic przyjemnosc cos sie wymysli
  19. mowicie co jak i gdzie bo czytam i tym razem sie zakrecilem o co teraz kaman zbieramy dla dzieciakow???? jak tak to ile i komu!!
  20. a jak sprawdzic czy moze pompka nie jest uszkodzona??
  21. ja bym bral te z 3 linka mi osobiscie najbardziej sie widza i zgadzam sie z dziadekblack ze te pierwsze to troszka na wies
  22. z tego co wiem to sa tacy co maja...ja mam concerta wiec dalej nie pomoge
  23. a Concert nie odtwarza plyt??
  24. mialem podobny problem nic nie grzeb poczekaj niech wyschnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.