Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Otwieranie bagażnika z pilota


pakotomasz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, że dopiero od niedawna jestem użytkownikiem A4 mam pytanie dot. otwierania klapy bagażnika z pilota. Czy klapa powinna się otwierać za każdym razem jeśli naciskam przez ok 2s przycisk na pilocie czy po zamknięciu jej trzeba odczekać jakiś czas, żeby znowu można ją było otworzyć w ten sposób? Może to głupie pytanie, ale u mnie jeśli otworzę klapę, zamknę ją i ponownie próbuję otworzyć pilotem to nie da rady. Słychać jakby siłownik centralnego pracował, ale nie mogę otworzyć bagażnika. Dopiero jak odczekam kilka minut to nie ma problemu z otwarciem. Czy to normalne czy coś z elektryką u mnie nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem to u siebie: mogę otwierać klapę bagażnika pilotem od razu po zamknięciu bez żadnego czekania (testowałem to 5 razy pod rząd).

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba będę musiał na początek znaleźć kogoś z VAG-iem, że sprawdzić co jest nie tak. Może coś z pilotem albo z elektryką centralnego zamka jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jako, że dopiero od niedawna jestem użytkownikiem A4 mam pytanie dot. otwierania klapy bagażnika z pilota. Czy klapa powinna się otwierać za każdym razem jeśli naciskam przez ok 2s przycisk na pilocie czy po zamknięciu jej trzeba odczekać jakiś czas, żeby znowu można ją było otworzyć w ten sposób? Może to głupie pytanie, ale u mnie jeśli otworzę klapę, zamknę ją i ponownie próbuję otworzyć pilotem to nie da rady. Słychać jakby siłownik centralnego pracował, ale nie mogę otworzyć bagażnika. Dopiero jak odczekam kilka minut to nie ma problemu z otwarciem. Czy to normalne czy coś z elektryką u mnie nie tak?

Mam ten sam problem, chyba tam coś siada bo czasem jak ja zamknę i chce otworzyć to nie idzie. Dopiero po po jakimś czasie da się otworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się bo mam podobny problem. Tylko że u mnie wogole nie otwiera klapy jak wcisne ten przycisk. VAG pokazuje ze sygnal idzie ale klapa nie otwiera sie. Tylko recznie jak nacisne to idzie. Moze to problem z kodowanie modulu? Ma ktos pomysla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam podlaze sie pod temat :> :> :>

Nom u mnie guzik dziala klape otwiera ale trzeba ja recznie podniesc.

A ja sobie tak wlasnie myslalem zeby zalozyc silniejsze silowniki i zeby podnosily klape do gory, kolega w golfie tak kombinyje.

Moze ktos wie jakich silownikow uzyc?

POZDRO :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom u mnie guzik dziala klape otwiera ale trzeba ja recznie podniesc.

u mnie to samo ? powiedzcie Pany czy we wszystkich klapa otwierała się "sama" czy miały to tylko jakieś lepszejsze wersje ?

Kluczyk mam taki : audi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom u mnie guzik dziala klape otwiera ale trzeba ja recznie podniesc.

u mnie to samo ? powiedzcie Pany czy we wszystkich klapa otwierała się "sama" czy miały to tylko jakieś lepszejsze wersje ?

Kluczyk mam taki : audi.jpg

ja mam taki sam kluczyk i otwieranie klapy dziala tak jak kolega Klajtekkk21 napisal, jesli u Ciebie nie chodzi to moze cos z kodowaniem masz zwalone :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się, że tam gdzie sama się otwiera są dołożone sprężynki na siłowniki. Był u nas już taki temat, i wszyscy kierowali na forum octavi, tam jeden użytkownik namierzył producenta i można było zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet długo to nie zajęło

http://forum.octaviaclub.pl/viewtopic.php?t=33792&highlight=otwieranie+baga%BFnika

gdzieś koło 25 strony chyba będą napisane namiary do zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mech15, dobre z Ciebie Chłopisko : strona 16 :

Tomasz Zientek

METALimpex sp. z o.o.

43-100 Tychy / Poland

ul. Przemysłowa 55

Tel. +48 32 323 22 85, +48 32 780 19 80

Fax. +48 32 780 19 81

[email protected]

p.s.

nie mógłby Któryś z Was (komu otwiera sie klapa) napisać czy ma tam takie sprężynki albo wrzucić foto ?

akurat mnie interesuje sedan :chytry::hi:

a efekt chcę mieć taki :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem o tych sprężynkach wszystkie strony 47 z forum oktawi i okazuje się że mod nie wart zachodu,niszczą się siłownii a sprężynki tracą siłę, wypycha też klapę tóra brzydko odstaje :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...