Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Nowek a cos wiecej bo Twoje ostatnie informacje sa bardzo okrojon z tresci
  2. manny poczytaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_all_woda_z_klimatyzacji_klimy_cieknie_na_podloge_zdjecia-t89015.0.html
  3. Dropson z antena czy samo radio??
  4. brakuje brakuje...i to kilku rzeczy wiec troche klamiesz w tytule swojego watku ale autko
  5. Ja sie pokusze na bank Tylko musze sie z Reniem umowic na tej miejscowce bo ja nie mam daru za grosz do robienia fotek
  6. a to dziekuje zostane przy B6 bez navi - jakbys chcial 49000 to jeszcze bym pomyslal
  7. w allegro wpisalem audi RNS...wybralem kuj-pom i co zobaczylem>>> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12702243 Kaolussss a moze chesz sprzedac sama NAVI??
  8. tez przejrzałem fotki tomka i :mysli: i nie wiem czy to on czy tylko robil jako transport :gwizdanie:
  9. ladnie i bez wielkich kombinacji
  10. racje prawisz
  11. tak jak koledy pisza sprawdz kable a moderator powinnien przeniesc chyba watek do innego dzialu
  12. Artur82 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    nie jest tylko co ten dymek po odpaleniu tam robil
  13. no widze ze Majkiego ta fotka urzekla i ma w zwiazku z nia rozne zajawki ale to sie ceni
  14. Tak Tomlandia - to nasz drugi rodzynek - ZUZKA
  15. no i moja szara myszka byla Wujku
  16. ladnie sie furacz prezentuje
  17. Kierownik poczekam az Ty swoje opuscisz
  18. Wujku Reniu dziekuje za Fote w moim watku!! :notworthy: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________PANOWIE RUSZAMY TEMAT KOSZULEK CZY NIE??!! BO JAK NIE TO ZAMAWAIAM TAKA JAK MA NEWMANN INDYWIDUALNIE!!!!!!
  19. dzieki za spota...fotki pierwsza klasa!! Obiecany link dla kolegi tomladnia: http://rapidshare.com/files/211381366/vag208_311.2_409.1.rar[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________no i prze[raszam ze nie moglem dluzej ale zrobilem co moglem
  20. dzieki Reniu Jedrek ja uwazam ze ET 30 robie duzo roboty
  21. 175kkm w tej chwil a co??
  22. a moze radio Symphony ma inne kodowanie...bo w tym watku jest mowa od poczatku chyba o radiu Concert II
  23. no teraz to rozumie
  24. dziekuje [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 23:50_________________________________________________teraz czas na kosmetyke czyli naprwa zawiasu w schowku i raczka podnoszenia szybek z tylu (jedna sztuka peknieta) pozniej przyjdzie czas na zawieszenie od S-ki
  25. HEHE Reniu dotarl do domu i sie delektuje

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.