Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek a cos wiecej bo Twoje ostatnie informacje sa bardzo okrojon z tresci
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny poczytaj tu: http://www.a4-klub.pl/smf/b5_all_woda_z_klimatyzacji_klimy_cieknie_na_podloge_zdjecia-t89015.0.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropson z antena czy samo radio??
-
[B6 AVF] # A4 Avant 1.9TDI 130KM S-Line #
brakuje brakuje...i to kilku rzeczy wiec troche klamiesz w tytule swojego watku ale autko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja sie pokusze na bank Tylko musze sie z Reniem umowic na tej miejscowce bo ja nie mam daru za grosz do robienia fotek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a to dziekuje zostane przy B6 bez navi - jakbys chcial 49000 to jeszcze bym pomyslal
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w allegro wpisalem audi RNS...wybralem kuj-pom i co zobaczylem>>> http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C12702243 Kaolussss a moze chesz sprzedac sama NAVI??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tez przejrzałem fotki tomka i :mysli: i nie wiem czy to on czy tylko robil jako transport :gwizdanie:
-
[ALL B6] Zabudowa CA by toLek
ladnie i bez wielkich kombinacji
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
racje prawisz
-
[ALL B5] Głośnik przestaje grać
tak jak koledy pisza sprawdz kable a moderator powinnien przeniesc chyba watek do innego dzialu
-
[B6 AWX] Oem +
nie jest tylko co ten dymek po odpaleniu tam robil
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no widze ze Majkiego ta fotka urzekla i ma w zwiazku z nia rozne zajawki ale to sie ceni
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak Tomlandia - to nasz drugi rodzynek - ZUZKA
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i moja szara myszka byla Wujku
-
[B6 AWX] A4 1.9 TDI 130KM z okolic Rzeszowa
ladnie sie furacz prezentuje
-
[B6 AWX] Work in progress...
Kierownik poczekam az Ty swoje opuscisz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wujku Reniu dziekuje za Fote w moim watku!! :notworthy: [br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 22:31_________________________________________________PANOWIE RUSZAMY TEMAT KOSZULEK CZY NIE??!! BO JAK NIE TO ZAMAWAIAM TAKA JAK MA NEWMANN INDYWIDUALNIE!!!!!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzieki za spota...fotki pierwsza klasa!! Obiecany link dla kolegi tomladnia: http://rapidshare.com/files/211381366/vag208_311.2_409.1.rar[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2010, 22:17_________________________________________________no i prze[raszam ze nie moglem dluzej ale zrobilem co moglem
-
[B6 AWX] Work in progress...
dzieki Reniu Jedrek ja uwazam ze ET 30 robie duzo roboty
-
[B6 AWX] Work in progress...
175kkm w tej chwil a co??
-
Podłączenie przewodów CAN z zegarów do radia
a moze radio Symphony ma inne kodowanie...bo w tym watku jest mowa od poczatku chyba o radiu Concert II
-
[B6 AVF] Poprawka oryginalnej dokładki
no teraz to rozumie
-
[B6 AWX] Work in progress...
dziekuje [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 23:50_________________________________________________teraz czas na kosmetyke czyli naprwa zawiasu w schowku i raczka podnoszenia szybek z tylu (jedna sztuka peknieta) pozniej przyjdzie czas na zawieszenie od S-ki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
HEHE Reniu dotarl do domu i sie delektuje