Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL B5] Witam, mam problem z biegami
tez bym obstawial synchronizator
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
Grzechu -50 i -40 nie przesadzasz?? :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no Grzechu to czekamy
-
[ALL B6] Opadnięta maska
1. dlaczego piszemy razem 2. odpowiedz: bo to d..a a nie mechanik skladal
-
[ALL B7] Rdza
nie tak do końca z ta sola masz racje bo sa tez inne dziadostwa rozpuszczające śnieg i lód ale nie koniecznie tak silnie żrące jak nasz Polska sol
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
może jestem kiepski z matmy ale licząc że 100 gram kosztuje 15 zł to litr raczej nie będzie kosztował 70 zł ale spoko fach man czy nie fach man jeśli ktoś chce to w stodole zrobi to dobrze a ja tez myślę że na pomalowanie tylko z zewnątrz auta nie trzeba 4-5 litrów bazy chyba że mówimy już o gotowej z rozcieńczalnikiem... tylko z zewnątrz jeśli auto nie jest konkretnie postukane myślę że uda znaleźć sie kogoś za 2500 zł ja bym to za tyle siknął... A uczyli czytać ze zrozumieniem w podstawówce?? bo wydaje mi się ze nie No chyba, ze nie wiesz co to baza i co to lakier bezbarwny :gwizdanie: Specjalnie dla Ciebie: Baza 100 gram - 15zł Lakier bezbarwny 1litr - 70zł No chyba, że malowałbyś B5 czy B6 farbą akrylową bo o tym chyba myslałeś _________________________________________________ Czas na przygotowanie auta o który kolega pytał: -rozkręcenie (1 dzień) -zmatowanie (1 dzień) -wypełnienie wszelkiego rodzaju rys, wgnieceń itp szpachlą i pomalowanie podkładem (1dzień) -szlifowanie podkładu i wysuszenie auta do oklejania (1 dzień) -oklejanie auta (3 godz) -malowanie (3 godz) -schniecie auta (3 - 4 godziny komora i 2 godzin normalna temperatura) -polerowanie (1 dzień) -skręcanie (1 dzień) Dni podane są dniami roboczymi, w przybliżeniu wychodzi 8 dni roboczych ale wszystko jest zależne od stanu auta, od tego ile czasu będzie schło po malowaniu bo nie kazdy lakiernik ma komore, a jak juz ją ma to cena idzie automatycznie w górę itp itd Myślę, ze każdy lakiernik powie ze 2 tygodnie na to będzie potrzebował bo nigdy nie wiadomo co w trakcie roboty wyjdzie. 2500zł to dobra cena za pomalowanie auta ale najpierw oglądną bym te które wcześniej pomalował No i tu jest wszystko wyjasnione jak nalezy Pewnie ze warto obejrzec poprzednie ... ostatnio byla malowana klubowa kolegi manny90... mozna go zapytac o efekty ...dodam ze to jest chlopak odemnie z miasta i dla niego byla cena extra
-
[ALL B6] Zakładać gaz czy nie??
popropstu kolego przelicz czy Ci sie to oplaci...bo moim zdaniem gaz to nic dobrego i mega kokosow z tego nie bedzie
-
[B6 AWX] Dymi na czarno po dodaniu gazu
moim zdaniem nawet jak ma ciezko nie powinnien dymic na czarno... ...dodam ze mam podobny silnik i nic takiego u mnie nie wystepuje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Manny zeby bylo jasne ja w tym rak nie maczam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no a ja juz w pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to kolego nie wąsko słabo słuchałeś, ciekawe gdzie sie patrzyłeś jak Zuza opowiadała to było 10 km od torunia ale, dobrze respekt [/font]pt]mósi być przed przyjazdem do innego miasta pozdrawiam smigam na mecz chodzi mi o to ze z Majki zawsze musi probowac wszystkich sprowadzac na ziemie a nie wszystkim sie to podoba :gwizdanie: (patrz: Artur) no a jesli chodzi o spot w Toruniu to na bank jakas ekipa sie zbierze i do Torunia zagosci w przeciwienstwie... Ale co by nie pisac to MAJKI jest prawie zawsze obecny za co szacunek Pozdro!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki jakbys swoich 5groszy nie wtracil to chory bysbyl :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fotki juz dodane http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie/fotki_ze_spotow-t125484.0.html;msg1669284#msg1669284[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 19:47_________________________________________________Heretic - ja sie pisze na takie naklejki o ktorych mowiles- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to ja tez sie przylaczam do powitania a fotki Tomiczki zaraz beda- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i spocik udany jak zawsze w doborowym towarzystwie 8 bylo i to jest spontan Dziekuje wszystkim obecnym [br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 18:34_________________________________________________Fotki juz dodane- Fotograficzne Archiwum Meetingów Kujawsko - Pomorskich
SPOT SPONTAN 20/06/2010 HWS Łuczniczka - Bydgoszcz Fotki by _TOMICZKA_ !!!TO ZDJECIE JEST DOBRE NA ZAJAWKE!!! To ja dziekuje Tomiczka No i na koniec ekipa lakierników No i to na tyle- [ALL] Lusterka ala S4 - malował ktoś żeby uzyskać efekt srebrnej satyny?
te spraye to sobie odpusc a juz na bank tan z firmy APP... bawilem sie takim czyms i powiem Ci ze efekty ponizej "0"- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzech Ty ostatnio coraz zadziej zagladasz 17:30 pod luczniczka- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na spontana zeby troche pogadac moze byc nawet 18:00 pod luczniczka... teraz jade na dzialke po 16 wroce i sprawdze liste jak sie nikt nie dopisze to spota nie bedzie bo w 4 auta troche nie ma sensu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
na poczatek odswieze liste na spontana na dzis 1. ArturB6 2. Jedrekx 3. Tomiczka 4. MichalG23 no i czekamy dalej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to poczekamy do jutra...wtedy jesli wypali to bedzie spontan- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
pisze sie ktos z was jutro na spota?? :gwizdanie:- [B6 AWX] RS4 diesel edition
ET 29 Ja dzieki Tobie Adamoooo kupilem z ET 30 i jest poprostu SUPER!! Dziekuje!!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co juz wszyscy spia?? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie