Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Dropson bez telefonu do Ciebie wrzyciu by nie ogarneli ale z Twoja pomoca dali rade
  2. tak tak tez Cie zauwazlem w ostatniej chwili...pozdrow WLKP od nas z Kuj-Pom
  3. obiecuje Ci ze na nastepnego spota bedzie zrobiona
  4. Pewnie ze Tomiczka ma kochana zone...bo ktora inna by go zniosla Zuza a nad modelingiem musimy pomyslec
  5. SPOT poprostu PS. NOWEK widziany jak wracalem z Mannym na pieknej - Nowek jestes faja i klamczuch!! Mogles jechac z nami a nie sie tlumaczysz glupio jakas szyna...my sie o Ciebie na spocie martwilismy a Ty sobie furka smigasz Dziekujemy Inowrocławianom za tak mile przyjecie [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 21:06_________________________________________________Zuza zobacz jak ladnie wyszlismy na focie Gurbana
  6. u mnie krateczki juz swieca zdjecia kiepskie ale widac cos tam
  7. chyba bedzie wsytd...bo o ile dobrze licze z Bydzi pojada 3 auta a reszta co :thumbdown:
  8. Tomek a co na to Twoja zona i Renia zona
  9. Darasa nie bedzie ...a Ty Reniu z Tomiczka sie ugadales??
  10. ja jestem wyspany Majki ino dla Ciebie - jak nie zauwazyles Bydgoszcz spi i ktos musi chlopakow zmobilizowac
  11. elo [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 08:44_________________________________________________INFO DLA BYDGOSZCZY: 16:40 Stacja Orlen za Makro (kto wie to tam gdzie pracuje RAFI) - to jest po przeciwnej stronie do wylotu na Inowrocław
  12. Dobra ide spac bo bede nie wyspany na spocie z Zuza chce mnie pod mosta zaciagnac DOBRANOC
  13. a co najlepiej litrem na raz pociagnac i tak zostawic 4 literki to przynajmniej mozna 3 razy pociagnac laierem po calosci :gwizdanie:
  14. nie nic sie nie usmiechnelo ale mi sie podoba
  15. no chociaz jeden uczciwy...ale powiem Ci Reniu ze kratki teraz jak marzenie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:27_________________________________________________zastanawiam sie jeszcze nad czarnym grilem...oczywiscie zamiast tej chromowanej ramki [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:28_________________________________________________no i postanowilem wrzucic zmieniarke nad lodowke do schowka
  16. ja zwiedzam caly czas [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:18_________________________________________________Reniu jak Ci sie widza moje nowe fotki ??
  17. Reniu nie ukrywam ze licze na Ciebie jutro i mam nadziej ze sie wybierzesz z nami...szczegolnie ze ruszamy o 16:45 ze stacji Rafiego
  18. w dzien to nic nie widac to pojedziemy gdzieś pod ciemny most z Toba zawsze
  19. schowek w podlokietniku juz jest :gwizdanie: zostalo...dojscie drzwi...stopy...kubek/wizytownik...no i gorna blenda z ktora bede mial problemy przez moj nietypowy kolor tapicerki
  20. obiecane krateczki (zdjecia kiepskie bo z tel ) w nastepnej kolejnosci ida kubek i wizytownik
  21. w dzien to nic nie widac
  22. Reniu a kto cos pisal :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:52_________________________________________________Jedziesz jutro do INA...bo Tomiczka sie pytal czy jedziesz swoim czy ma po Ciebie przyjechac ??
  23. ja mam kabel, ktory pasuje do b6 ...Tomlandia...mowilem na spocie ze do Twojego kabla nie mam niestety bo mi takowy nie potrzebny Podswietlenie kratek nawiewu dorezane :ad: :banan: Jutro jedziemy do INA...i koniec Majki a Ty i Twoja ekipa z Toronto jedzie do INA??[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:41_________________________________________________nowe fotki http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_2002r_19tdi_by_artur-t126706.90.html[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:52_________________________________________________Grzechu a Ty o pracy nic nie mowiles i na liste do Torunia sie zapisywales ?? nie?? czyzby do INA bylo Ci za daleko ??? [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:24
  24. Dokładnie, lakiernik by szału dostał jakbyś nad nim stał i chciał cos pomóc nie mając o tym pojecia a do tego zadawał jeszcze pytania typu: a czemu tak, po co to, ile tego, a to jak zrobić? no i przy rozbieraniu auta rece by mu sie trzesly jak po litrze wodki
  25. Artur82 odpowiedział(a) na ezc1 temat w Audi A4 B6
    stary kolor?? blakniecie to b6 byly malowane akrylami czy moze arbami ftalowymi ?? :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.