Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropson bez telefonu do Ciebie wrzyciu by nie ogarneli ale z Twoja pomoca dali rade
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak tak tez Cie zauwazlem w ostatniej chwili...pozdrow WLKP od nas z Kuj-Pom
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
obiecuje Ci ze na nastepnego spota bedzie zrobiona
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pewnie ze Tomiczka ma kochana zone...bo ktora inna by go zniosla Zuza a nad modelingiem musimy pomyslec
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT poprostu PS. NOWEK widziany jak wracalem z Mannym na pieknej - Nowek jestes faja i klamczuch!! Mogles jechac z nami a nie sie tlumaczysz glupio jakas szyna...my sie o Ciebie na spocie martwilismy a Ty sobie furka smigasz Dziekujemy Inowrocławianom za tak mile przyjecie [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 21:06_________________________________________________Zuza zobacz jak ladnie wyszlismy na focie Gurbana
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
u mnie krateczki juz swieca zdjecia kiepskie ale widac cos tam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chyba bedzie wsytd...bo o ile dobrze licze z Bydzi pojada 3 auta a reszta co :thumbdown:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek a co na to Twoja zona i Renia zona
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Darasa nie bedzie ...a Ty Reniu z Tomiczka sie ugadales??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jestem wyspany Majki ino dla Ciebie - jak nie zauwazyles Bydgoszcz spi i ktos musi chlopakow zmobilizowac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
elo [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 08:44_________________________________________________INFO DLA BYDGOSZCZY: 16:40 Stacja Orlen za Makro (kto wie to tam gdzie pracuje RAFI) - to jest po przeciwnej stronie do wylotu na Inowrocław
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobra ide spac bo bede nie wyspany na spocie z Zuza chce mnie pod mosta zaciagnac DOBRANOC
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
a co najlepiej litrem na raz pociagnac i tak zostawic 4 literki to przynajmniej mozna 3 razy pociagnac laierem po calosci :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie nic sie nie usmiechnelo ale mi sie podoba
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no chociaz jeden uczciwy...ale powiem Ci Reniu ze kratki teraz jak marzenie :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:27_________________________________________________zastanawiam sie jeszcze nad czarnym grilem...oczywiscie zamiast tej chromowanej ramki [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:28_________________________________________________no i postanowilem wrzucic zmieniarke nad lodowke do schowka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zwiedzam caly czas [br]Dopisany: 27 Czerwiec 2010, 00:18_________________________________________________Reniu jak Ci sie widza moje nowe fotki ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu nie ukrywam ze licze na Ciebie jutro i mam nadziej ze sie wybierzesz z nami...szczegolnie ze ruszamy o 16:45 ze stacji Rafiego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w dzien to nic nie widac to pojedziemy gdzieś pod ciemny most z Toba zawsze
-
[B6 AWX] Work in progress...
schowek w podlokietniku juz jest :gwizdanie: zostalo...dojscie drzwi...stopy...kubek/wizytownik...no i gorna blenda z ktora bede mial problemy przez moj nietypowy kolor tapicerki
-
[B6 AWX] Work in progress...
obiecane krateczki (zdjecia kiepskie bo z tel ) w nastepnej kolejnosci ida kubek i wizytownik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w dzien to nic nie widac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu a kto cos pisal :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:52_________________________________________________Jedziesz jutro do INA...bo Tomiczka sie pytal czy jedziesz swoim czy ma po Ciebie przyjechac ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja mam kabel, ktory pasuje do b6 ...Tomlandia...mowilem na spocie ze do Twojego kabla nie mam niestety bo mi takowy nie potrzebny Podswietlenie kratek nawiewu dorezane :ad: :banan: Jutro jedziemy do INA...i koniec Majki a Ty i Twoja ekipa z Toronto jedzie do INA??[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:41_________________________________________________nowe fotki http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_2002r_19tdi_by_artur-t126706.90.html[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 20:52_________________________________________________Grzechu a Ty o pracy nic nie mowiles i na liste do Torunia sie zapisywales ?? nie?? czyzby do INA bylo Ci za daleko ??? [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 21:24
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
Dokładnie, lakiernik by szału dostał jakbyś nad nim stał i chciał cos pomóc nie mając o tym pojecia a do tego zadawał jeszcze pytania typu: a czemu tak, po co to, ile tego, a to jak zrobić? no i przy rozbieraniu auta rece by mu sie trzesly jak po litrze wodki
-
[ALL B6] Malowanie elementu
stary kolor?? blakniecie to b6 byly malowane akrylami czy moze arbami ftalowymi ?? :polew: