Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
no musisz uważać i nie parkować blisko innych samochodów bo też moze przeskoczyc na nie i potem właściciele tych samochodów będą cie skarżyć w sądzie, ze zaraziłeś ich samochody jakąś chorobą hehe ja kolo takiego auta bym swojego nie zaparkował :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karolussss o ktorej to by mialo byc??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wieczorem tzn. o ktorej ?? ja sie pisze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu no co Ty kto by spal
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak widzisz Zuza juz uciekla wiec nie bedzie mozesz isc spac bo do pracy zaspisz.... kurcze a mi tez sie nie chce jutro o 4:40 wstawac moze zrobie sobie wolne
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
:polew: no ale juz odpowiadam... 1. papierem 1200 bedzie ciezko...bo masz przynajmnie dwie warstwy starego lakieru do zdjecia 2. nie nie bedzie sie pzrnosic ODPUSC SOBIE TAKI TUNING - to jest moje zdanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras pisz wprost co chcesz powiedziec
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co sie zaczyna Kierowniku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
myslalem ze z zabojczo fajnym kierowcą a kiedy chcesz takie cudenko upolowac
-
[ALL B6] Wymiana przycisków w klimatroniku
tak sie robi srodek trzeba przelozyc stary...bo w przeciwnym przypadku gdzies czytalem ze trzeba Vagowac
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
no Andy swoj to wiadomo, ze jest inna bajka...ale dla kilienta jak dostanie 3 to jest
-
[ALL B7] Cieknie płyn ze zbiornika spryskiwacza
poczytaj ten watek tu jest dosc duzo o zbiorniku, ktory Cie interesuje http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_spryskiwacze_lamp_xenonowych-t24141.0.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no Zuzka wie najlepiej bo najczesciej ma z nimi do czynienia...ale co tu sie dziwic jak nasza Zuza poluje na rowerzystow
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu jest jakas opcja zmiany zajawki?? Z ostatniego spota moznaby cos wybrac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
te firmy w Bydgoszczy to sobie mozna wpuscic w buty!!!! I nie chodzi o sam zkup NAVI- musisz kupic: panel kilmatronika, kosz 2din, wiaze sie to z rozebraniem calego tunelu...itd itd...wiec sie zastanow jeszcze raz...firmy w Bydgoszczy ktore proponuja z montażem sa do...no wszyscy wiedza do czego... ...wiec jesli juz sie zdecydujesz to rezaj sam, ale proste to nie bedzie...od cholery roboty...glupich konektorkow mozesz czasem szukac tydzien albo lepiej wiec roboty troche jest i kablekowania rowniez... Dodam dla Karola ze ja sie rozgladam ale nie za takimi uzywkami po 1700 bo to nie ma glebszego celu...za ta kase to mozna nowa kupic Powiem tak - zachęcające to to nie jest. Efekt navi w aucie miło wygląda i jak by nie było to dla mnie ważniejszy jest środek, bo w nim siedzę a nie na masce auta. Na rezanie tego chyba trzeba będzie wziąć urlop Takie jeszcze jedno pytanko - tą firmę z Bydzi znasz czy generalizujesz, że wszystkie są do du..... :gwizdanie: znam kiedys kolega tam pracowal...i wiem jak tam robia...potrafia kable wlozyc we wtyczke nie używając koniecznych do tego konektorow
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
te firmy w Bydgoszczy to sobie mozna wpuscic w buty!!!! I nie chodzi o sam zkup NAVI- musisz kupic: panel kilmatronika, kosz 2din, wiaze sie to z rozebraniem calego tunelu...itd itd...wiec sie zastanow jeszcze raz...firmy w Bydgoszczy ktore proponuja z montażem sa do...no wszyscy wiedza do czego... ...wiec jesli juz sie zdecydujesz to rezaj sam, ale proste to nie bedzie...od cholery roboty...glupich konektorkow mozesz czasem szukac tydzien albo lepiej wiec roboty troche jest i kablekowania rowniez... Dodam dla Karola ze ja sie rozgladam ale nie za takimi uzywkami po 1700 bo to nie ma glebszego celu...za ta kase to mozna nowa kupic
-
[B6 AWX] Smierdzi po wyłączeniu klimy
ok dzieki za pomoc...mi sie wydawalo ze jak jest zagrzybiona to smierdzi wtedy kiedy jest wlaczona
-
[B6 AWX] Smierdzi po wyłączeniu klimy
filtr to sie domyslam, tylko zastanawi mnie fakt ze jalie chlodzi to nic nie smierdzi a jesli bylaby zagrzybiona to chyab powinno smierdziec caly czas [br]Dopisany: 30 Czerwiec 2010, 11:05_________________________________________________ no to mam cos podobnego
-
[B6 AWX] Smierdzi po wyłączeniu klimy
Witam! Jak w temacie...po wylaczeniu klimatyzacji po jakims tam okresie jej ekspolatacki (patrz np 30min chlodzenia na LO) i przejsciu na ECON z nawiewów wydobywa sie lekki smrodek... i pytanie brzmi czy to zagrzybiona klima (dodam ze w trakcie jak chlodzi - zero snmordu) czy tez moze filtr kabinowy, inaczej przeciwpylkowy. Czekam na jakies sugestie
-
[ALL] Koszt pomalowania A4
i praktyka mowi tak samo
-
[ALL B5] Jaki to kod i nazwa lakieru, problem z dobraniem
sorry za OT ale widze ze lakiernicy to ciezka grupa dyskusyjna...ile osob tyle roznych zdan
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras i co przywieziesz sobie model Ferrari
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
najlepszego Filip!! :drunk:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik mlody jestes i zeby w tym serwisie od tego ogladania w glowe nie dostal bo oszalejesz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiero tylko nie zrob z Audi skody bo bedzie żeźnia :polew: Audi to Audi i ma dosc klasy sama w sobie