Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ja wiem ja wiem...ale nie napisze zeby nikogo ni urazic :polew:
  2. a reszta ekipy rano po tym wpadnie w szal :polew: pomysla ze tych juz calkiem poj...lo :polew: :polew:
  3. upssss :polew: Zuza zycze Ci powodzenia...ja tego nawet przeczytac nie moglem :polew: :polew:
  4. Grzechu ja sie poddaje bo nie mam kartki...czekam na rezultat czy Zuza zgadnie
  5. Grzechu sciemniaczu...nie ma osoby na 35 liter....chyba ze analfabetyk :polew: :polew: no moze troche mniej :polew:
  6. :polew: :polew:dobra ja do rana tej osoby nie bede zgadywal...ale pewnie to jest jakies okreslenie osoby ktora Grzechu bardzo lubi
  7. Nie nie Zuzk@ nagroda musi byc jakas rzeczowa... Grzechu pisz coby Ci sie przydalo do zabki
  8. K _ A _ _ A L
  9. K_A_ _A_ Kupuje litere T
  10. ja obstawiam ze pierwsza litera to K
  11. no dobra to Grzechu idzie tez spac...no to ja pospamuje sam :polew:
  12. Jak chcesz to idz Zuzk@ spac moze z Grzechem pospamuje o jego ślicznej zabce
  13. zaraz Ci napisza ORI...ORI...ORI
  14. Zuza no to wszystkiego naj
  15. To Zuzk@ ma dzis jakas uroczystosc?? Grzechu a jaka??
  16. Ja poprostu nie pozwole sobie zeby ktokolwiek obrazal mnie nazwyajac mnie chlopcem...skoro napisalem ze cos jest zalosne to widocznie tak twierdze...ale obrazic nikgo nie obrazilem...koniec kropka
  17. co chcialabys wiedziec??
  18. nie nie Zuza...obrazac mnie nikt nie bedzie... a Ty Majki jak masz problem to zapraszam na PW
  19. żeby do walki kogutów stawac to trzeba być tym kogutem najpierw a ja tu w naszym gronie takich kazaków nie widzę pozdrowionka Zuzk@ Majki powiem tyle i skoncze temet...ŻAŁOSNE i to było niepotrzebne chłopcze idź juz spać, widać po stylu pisania że zmęczony jesteś teraz przegiales...chlopca to Ty sobie zrob...wychowaj...i pozniej tak do niego mow...
  20. a ja w tym temacie z innym pytaniem do posiadaczy lodowek... Mianowicie...do jakiej temperatury chlodzi ta lodowka?? I czy da sie ja jakos osobna (ta temp) regulowac??
  21. żeby do walki kogutów stawac to trzeba być tym kogutem najpierw a ja tu w naszym gronie takich kazaków nie widzę pozdrowionka Zuzk@ Majki powiem tyle i skoncze temet...ŻAŁOSNE
  22. siema wszystkim... Widze, że Zuzk@ wrocila...
  23. ogolnie to masarka... :doh1: ja bym w zyciu czegos takiego z nie zrobil
  24. nie no teraz zabka jest pierwsza klasa
  25. Zmywacz antysilokonowy to dobry pomysl...z tym ze polerki i tak sie nie uniknie-moim zadniem... Chyba kazda firma zajmujaca sie produkcja farb i laierow (samochodowych) ma w swoim asortymencie takie cos

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.