Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja wiem ja wiem...ale nie napisze zeby nikogo ni urazic :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a reszta ekipy rano po tym wpadnie w szal :polew: pomysla ze tych juz calkiem poj...lo :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
upssss :polew: Zuza zycze Ci powodzenia...ja tego nawet przeczytac nie moglem :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu ja sie poddaje bo nie mam kartki...czekam na rezultat czy Zuza zgadnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu sciemniaczu...nie ma osoby na 35 liter....chyba ze analfabetyk :polew: :polew: no moze troche mniej :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew:dobra ja do rana tej osoby nie bede zgadywal...ale pewnie to jest jakies okreslenie osoby ktora Grzechu bardzo lubi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie nie Zuzk@ nagroda musi byc jakas rzeczowa... Grzechu pisz coby Ci sie przydalo do zabki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
K _ A _ _ A L
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
K_A_ _A_ Kupuje litere T
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja obstawiam ze pierwsza litera to K
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no dobra to Grzechu idzie tez spac...no to ja pospamuje sam :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak chcesz to idz Zuzk@ spac moze z Grzechem pospamuje o jego ślicznej zabce
-
[B6 AWX] Proszę o opinie dotyczącą tej felgi
zaraz Ci napisza ORI...ORI...ORI
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zuza no to wszystkiego naj
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To Zuzk@ ma dzis jakas uroczystosc?? Grzechu a jaka??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja poprostu nie pozwole sobie zeby ktokolwiek obrazal mnie nazwyajac mnie chlopcem...skoro napisalem ze cos jest zalosne to widocznie tak twierdze...ale obrazic nikgo nie obrazilem...koniec kropka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co chcialabys wiedziec??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie nie Zuza...obrazac mnie nikt nie bedzie... a Ty Majki jak masz problem to zapraszam na PW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
żeby do walki kogutów stawac to trzeba być tym kogutem najpierw a ja tu w naszym gronie takich kazaków nie widzę pozdrowionka Zuzk@ Majki powiem tyle i skoncze temet...ŻAŁOSNE i to było niepotrzebne chłopcze idź juz spać, widać po stylu pisania że zmęczony jesteś teraz przegiales...chlopca to Ty sobie zrob...wychowaj...i pozniej tak do niego mow...
-
[ALL B7] Lodowka w b7
a ja w tym temacie z innym pytaniem do posiadaczy lodowek... Mianowicie...do jakiej temperatury chlodzi ta lodowka?? I czy da sie ja jakos osobna (ta temp) regulowac??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
żeby do walki kogutów stawac to trzeba być tym kogutem najpierw a ja tu w naszym gronie takich kazaków nie widzę pozdrowionka Zuzk@ Majki powiem tyle i skoncze temet...ŻAŁOSNE
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema wszystkim... Widze, że Zuzk@ wrocila...
-
[ALL] Retro? Czy to tuning ze smakiem, maska z rdzą. Końcowe foto
ogolnie to masarka... :doh1: ja bym w zyciu czegos takiego z nie zrobil
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie no teraz zabka jest pierwsza klasa
-
[ALL] Ślad po oklejeniu samochodu
Zmywacz antysilokonowy to dobry pomysl...z tym ze polerki i tak sie nie uniknie-moim zadniem... Chyba kazda firma zajmujaca sie produkcja farb i laierow (samochodowych) ma w swoim asortymencie takie cos