Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Reniu pracujemy nad tym zeby rano byla dla pracujacych jakas lekturka :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Lipiec 2010, 00:34_________________________________________________Reniu a co Ty powiesz na sobotni spot??
  2. Mysle ze sobota to bedzie dobry termin...zobaczymy jutro niech sie inni wypowiedza bo moze reszcie ekipy nie pasowac...
  3. Zuzk@ musi to na Rusi...jak dla mnie spot moze byc w sobote bo moja mama ma w niedziele urodziny... Hmmm...a forum faktycznie nawet nie ma co czytac
  4. o spamie mowa zapraszam tu http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=143328.0 A Ty kiedy zawitasz do PL?? no na Ciebie zawsze mozna liczyc
  5. sa tu jacys spamerzy??
  6. graty dla Torunia
  7. Tomek dzis nie ma spota
  8. Manny no to wyjasniles co nieco...jak sie bawic to sie bawic :polew: :polew: :polew:
  9. no i po pogodzie
  10. w moim AWX jest podobnie jak piszesz do 2000obr.min jest tak sobie ale chip chyba zlatw sprawe
  11. Hmm... co on tam mocno doinwestowywał? Auto Maxxxa bym polecał ale nie Kali'ego... sorki. A kupno przypadkowej eSy w dodatku za 20 tys to jak wyjazd na dziwki bez gumek :gwizdanie: Reniu piekne porownanie :polew: :polew:
  12. fakt, zgadzam sie ze limuzyna to limuzyna...ale kombi to jest piekna sprawa jesli chodzi o funkcjonalnosc
  13. Petara ja tez juz w pracy :gwizdanie:
  14. co Ty opowiadasz...nic z tych rzeczy...zreszta ja moge pisac za 5 osob
  15. a tak moze mazowieckie i wielkopolskie dogonimy w stronach
  16. Grzechu no ktos musi nadrabiac
  17. no ja tez mam 1BA (komfory jak to piszesz) i wydaj mi sie ze jest nizej
  18. Kto powiedzial ze sie nie da...wszystko sie da z tym ze jesli nie masz pojecia to zostaw to lakiernikowi...i zaoszczedzisz na zakupie listwy...bo jesli Ty skopiesz t kupisz nowa(uzywana) i wtedzy dasz lakiernikowi
  19. ja Ci groze :polew: :polew:Kobiecie nigdy w zyciu...no chyba ze czyms slodkim...
  20. glupolu wiesz ze nie lubie ogladac filmow i tv a za glupola...
  21. ze co?? pudelka milosci...mialobyc??
  22. jakie slowo...ja moge zaczac telenowele...jesli nie bedzie o mnie :polew: Zuzk@ a Ty nie kus losu
  23. Zuzk@ wiesz, ze ja z pieknymi kobietami zawsze chetnie rozmawiam
  24. Karol...forum...czy Ty :polew: :polew: Oczywiscie zartuje...ale teraz wiem jak to ja bylem wkrecany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.