Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
poieram przedmowce...z jakoscia nie najgozej z tym, ze jest sztywniejsza...ja po zalozeniu 18" tez nie raz sei zagalopowalem i gdzies obtarlem ale z oslonka nic sie nie dzieje (pomykam z nia od stycznia) i jest
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Karol tylko nie mow, ze z podniecenia :polew:
-
[ALL B6] Oryginalne wersje nagłośnienia.
mi sie wydaje ze ASS oparty jest na Nokii...ale moge sie mylic...niech ktos potwierdzi
-
[ALL B6] Osłona silnika i skrzyni
ja mam u siebie taka z alllgero i faktycznie jedyny mankament takiej sztuki to spasowanie dziur do orginalu....z tym ze to nic przeazajacego...wiertarka w ruchu i po 10minutach dziury juz sa tak gdzie powinny (one poprostu sa przesuniete po jakies 5 do 10mm)
-
[ALL B5] Coś stało się z lakierem
jedyn opcje to tlusty plyn...wiec wiez jakies mleczko to czyszczenia i czysc to tak dlugo az zejdzie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a wlasnie waga 900kg... ...no a moja prz szarpaniu jej na 190 srednio spalila 6,4l- [B6 AVF] Moja A4 quattro 1.9Tdi-fotele s-line,gwint,18",new foto str.4
fajna sprawa taka dwururka...mozesz podac koszt takiej operacji?? i czy robiles na ori czesciach czy jak ??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Daras czyzbys mial nieszczelne okna :mysli: (zart oczywiscie) A 190 to i ja sowjej trzymalem bez niczego...powyzej to sie juz meczyla- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman ja mam tylko 130km i 210km.h po autostradzie tez lecialem...a powiem ze wole ze swiatel byc drugi (choc to nie czesto bywa ) ale tbic miesiecie na diselku po 1500km i sobie nie zalowac- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale chlopaki pocisneliscie z tymi silnikami...po co komu 3.0 i wiecej skoro w Polsce nie ma gdzie tym latac...mam 1.9TDi 130km i powiem wam ze jak go za rok rozkrece na 160km to wiecej mi nie trzeba bo i tak za szybko latam- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
przypuszczam ze szybciej i bez wielkiego nakladu kupisz cala lampe nie dostaniesz sam klosz... ...a co do lamp to zadzwon na ul. Boczna25 w Bydgoszcz Auto lampy tu masz do nich namiary: http://www.moto.bydgoszcz.pl/index.php?op=E2&ide=43&idz=7- [B5 AHU] żabka
Grzechu chlopaki racje pisza nie rob wsi z auta i odpusc sobie te diody- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zaraz znikam na jakas wycieczke :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bylem na step up [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 01:23_________________________________________________teraz wrocilem ze starego rynku i w glowie szum dobranoc- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
udanego dnia zycze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gratuluje spota Szkoda, ze frekwencja nie dopisala- [ALL] Odpryski od kamyczków
zmywaczem antysilikonowym- [ALL B6] Porysowana dokładka zderzaka - czy da się naprawić?
wszystko da sie naprawic...ale nie wiadomo co tam masz i jak mocno :gwizdanie: moze jakies foto- [B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
piekna furka- [ALL B5] Witam jaką paste polerską polecacie do przepolerowania lakieru w audi
Pewnie, ze Farecla syfi ale ja sie uzywaz raczej przy polerowaniu z matowaniem lakieru...a do drobnych rysek to uzyj jakiegos mleczka (niby pasta) np. takie: http://allegro.pl/item1148576202_boll_pasta_do_polerowania_boll_maxx.html- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dropson kiedy bedziesz teraz jakos w kuj-pom...bo poszukalbym manetki pod pelen fis i chodzi mi o to kodowanie co kiedys Ci pisalem [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 13:48_________________________________________________ więc mam nadzieje że w zimę będziesz na każdym :gwizdanie: pozdrawiam :> Majki wiesz, ze ja nie zawodze- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: Majki przeciez Ty jestes nie spotykanie spokojny czlowiek, wiec zrozum...ja np. jezdzilem do Torunia zima i kazdy spot kolejny stalem tam w deszczu. Po jednym nawet wrocilem przeziebiony i nie plakalem...teraz mam urlop i nie usmiecha mi sie klejny raz w deszczu i stanie w deszczu...szkoda ze nie macie tam parkingu podobnego do naszego pod Tesco bo wtedy nie byloby gadania... ...zycze udanego spota :good: PS. Zwroc uwage ze nawet z Toronto chlopaki sie nie wpisuja...a jest was paru- [ALL B5] Witam jaką paste polerską polecacie do przepolerowania lakieru w audi
wszystko zalezy od tego jakie sa te ryski i ile ich jest...kolejna sprawa to czy chcesz polerowac z matowaniem lakieru czy bez... Wiec odpowiedz na moje pytania a podpowiem Ci jakiej uzyc pasty- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a Bydgoszcz gdzies sie zbiera czy kazdy zmierza indywidualnie?? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie