Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. poieram przedmowce...z jakoscia nie najgozej z tym, ze jest sztywniejsza...ja po zalozeniu 18" tez nie raz sei zagalopowalem i gdzies obtarlem ale z oslonka nic sie nie dzieje (pomykam z nia od stycznia) i jest
  2. Karol tylko nie mow, ze z podniecenia :polew:
  3. mi sie wydaje ze ASS oparty jest na Nokii...ale moge sie mylic...niech ktos potwierdzi
  4. ja mam u siebie taka z alllgero i faktycznie jedyny mankament takiej sztuki to spasowanie dziur do orginalu....z tym ze to nic przeazajacego...wiertarka w ruchu i po 10minutach dziury juz sa tak gdzie powinny (one poprostu sa przesuniete po jakies 5 do 10mm)
  5. jedyn opcje to tlusty plyn...wiec wiez jakies mleczko to czyszczenia i czysc to tak dlugo az zejdzie
  6. a wlasnie waga 900kg... ...no a moja prz szarpaniu jej na 190 srednio spalila 6,4l
  7. fajna sprawa taka dwururka...mozesz podac koszt takiej operacji?? i czy robiles na ori czesciach czy jak ??
  8. Daras czyzbys mial nieszczelne okna :mysli: (zart oczywiscie) A 190 to i ja sowjej trzymalem bez niczego...powyzej to sie juz meczyla
  9. Newman ja mam tylko 130km i 210km.h po autostradzie tez lecialem...a powiem ze wole ze swiatel byc drugi (choc to nie czesto bywa ) ale tbic miesiecie na diselku po 1500km i sobie nie zalowac
  10. ale chlopaki pocisneliscie z tymi silnikami...po co komu 3.0 i wiecej skoro w Polsce nie ma gdzie tym latac...mam 1.9TDi 130km i powiem wam ze jak go za rok rozkrece na 160km to wiecej mi nie trzeba bo i tak za szybko latam
  11. przypuszczam ze szybciej i bez wielkiego nakladu kupisz cala lampe nie dostaniesz sam klosz... ...a co do lamp to zadzwon na ul. Boczna25 w Bydgoszcz Auto lampy tu masz do nich namiary: http://www.moto.bydgoszcz.pl/index.php?op=E2&ide=43&idz=7
  12. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Grzechu chlopaki racje pisza nie rob wsi z auta i odpusc sobie te diody
  13. ja zaraz znikam na jakas wycieczke :gwizdanie:
  14. bylem na step up [br]Dopisany: 10 Sierpień 2010, 01:23_________________________________________________teraz wrocilem ze starego rynku i w glowie szum dobranoc
  15. udanego dnia zycze
  16. Gratuluje spota Szkoda, ze frekwencja nie dopisala
  17. zmywaczem antysilikonowym
  18. wszystko da sie naprawic...ale nie wiadomo co tam masz i jak mocno :gwizdanie: moze jakies foto
  19. piekna furka
  20. Pewnie, ze Farecla syfi ale ja sie uzywaz raczej przy polerowaniu z matowaniem lakieru...a do drobnych rysek to uzyj jakiegos mleczka (niby pasta) np. takie: http://allegro.pl/item1148576202_boll_pasta_do_polerowania_boll_maxx.html
  21. dropson kiedy bedziesz teraz jakos w kuj-pom...bo poszukalbym manetki pod pelen fis i chodzi mi o to kodowanie co kiedys Ci pisalem [br]Dopisany: 08 Sierpień 2010, 13:48_________________________________________________ więc mam nadzieje że w zimę będziesz na każdym :gwizdanie: pozdrawiam :> Majki wiesz, ze ja nie zawodze
  22. :polew: Majki przeciez Ty jestes nie spotykanie spokojny czlowiek, wiec zrozum...ja np. jezdzilem do Torunia zima i kazdy spot kolejny stalem tam w deszczu. Po jednym nawet wrocilem przeziebiony i nie plakalem...teraz mam urlop i nie usmiecha mi sie klejny raz w deszczu i stanie w deszczu...szkoda ze nie macie tam parkingu podobnego do naszego pod Tesco bo wtedy nie byloby gadania... ...zycze udanego spota :good: PS. Zwroc uwage ze nawet z Toronto chlopaki sie nie wpisuja...a jest was paru
  23. wszystko zalezy od tego jakie sa te ryski i ile ich jest...kolejna sprawa to czy chcesz polerowac z matowaniem lakieru czy bez... Wiec odpowiedz na moje pytania a podpowiem Ci jakiej uzyc pasty
  24. a Bydgoszcz gdzies sie zbiera czy kazdy zmierza indywidualnie??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.