Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. ja powtorze co napisal Dropson...wrzucic termin spotu w naglowek watku
  2. :oklaski: Newman no wlasnie spot mialy byc w niedziele...wiec po co te zmiany :bicz3:
  3. z calym szacunkiem dla chlopakow z Toronto Majki ale ja tym razem nie dopisze sie do listy a to tylko dlatego ze w piatek pracuje do 22...wiem ze kolej jest na spot w Toruniu i moge sie tam zjawic ale w weekend
  4. Dropson pisze racje ...powinno byc tak jak np. ma grupa WIELKOPOLSKA!!!!!!! RENIU tu uklony w Twoja strone ogarnij ten temat jako mod KUJ-POM
  5. no to jest nas juz dwoch...poczekajmy az sie reszta wieczorem zjawi i wypowie :gwizdanie:
  6. no to moze cos w weekend zorganizujemy...dla tych co sie do Toronto nie wybiora, Ci co sie wybiora oczywiscie tez mile widziani
  7. no to powodzenia przy naprawie
  8. nie nie nie, ja na piatek na 100000% sie nie zapisalem bo jestem w tym czasie w pracy...z tego co wiem to Zuzk@ tez w piatek nie moze, a co do kierownika to nie wiem... ana ten jutrzejszy macie jakas liste chetnych??
  9. ta pasta co Tomiczka podal to ciekawe ustrojstwo...chyba kupie i na poczatek sprawdze na szybce telefonu
  10. Kanal to przeczuyaj jeszcze raz koncowke pierwszej i cala druga linie co kolega napisal... ...moje zdabnie ch...j nie lakiernik z goscia u ktorego byl Hardjack
  11. A o ktorej sie jutro w Toruniu spotykacie?? Moze jednak pzelozymy to na weekend??
  12. Nawet kolega, ktory robil ten super opis...ma skrzynie taka jak Twoja
  13. Kolego nie mowie, ze lakiernik ma zawsze racje...ale malowanie sama farba to chyba jest cukiernik a nie lakiernik... no i tak... 1. Zmien lakiernika 2. jesli chcesz to zrobic taniej to pomaluj tylko ta uszkodzone i lakierem na zakurz...pozniej sie odpoleruje...ale slad troszke bedzie 3. Moja propozycja: niech lakiernik pomaluje caly element i bedzie
  14. Tutaj masz watek z montazem CB...o prawda nie pod kierownica ale zasilanie jest ciagniete z miejsca ktore Ciebie interesuje: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70205.0
  15. ja sobie zdaje sprawe ze do lakieru dodajesz utwardzacz i rozcienczlnik...ale mysle ze z kloszem i tak nie powinno sie nic stac
  16. mam pytanie, kiedy wkoncu jest spot w piatek, czy moze w sobote ??
  17. a ta uszczelke o ktorej piszesz miedzy zbiornikiem a pompka to w ASO kupiles czy gdzies dopasowales ??
  18. plastik w zetknieciu z lakierem...nie powinno byc zadnego problemu
  19. czyli po tym co kolega pisze mysle ze wiekszysz problemow z lakierowaniem takiej lampy w konfiguracji bezbarwny+utwardzacz nie powinno byc... ...po takim lakierze przeciez tez mozna zapodac polerke i bedzie
  20. wyglada na fotkach dobrze ale jak z jego jakoscia i montazem to juz ciezki temat moze byc aczkolwiek nie musi
  21. Tomiczka depresja po wczorajszym grzebaniu trzyma mnie do dzis
  22. hehe mechanika moze i mam ale Tobie bardziej chodzi o lakiernikow...to powiem tak ...lepeij trafic nie mogles osobiscie pracuje w lakierni i lakiernikow znam do bolu :gwizdanie: musialbys wczesniej powiedziec kiedy bedziesz i bym Cie ustawil
  23. Xenon jest ori i spryski tez...od poczatku jak kupielm tylko brakuje po kolizji tych czesci zbiornika
  24. ja chyba nie mam ukladu samopoziomowania Jak mozna rozpoznac czy jest takie cos?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.