Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja powtorze co napisal Dropson...wrzucic termin spotu w naglowek watku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:oklaski: Newman no wlasnie spot mialy byc w niedziele...wiec po co te zmiany :bicz3:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z calym szacunkiem dla chlopakow z Toronto Majki ale ja tym razem nie dopisze sie do listy a to tylko dlatego ze w piatek pracuje do 22...wiem ze kolej jest na spot w Toruniu i moge sie tam zjawic ale w weekend
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropson pisze racje ...powinno byc tak jak np. ma grupa WIELKOPOLSKA!!!!!!! RENIU tu uklony w Twoja strone ogarnij ten temat jako mod KUJ-POM
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to jest nas juz dwoch...poczekajmy az sie reszta wieczorem zjawi i wypowie :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to moze cos w weekend zorganizujemy...dla tych co sie do Toronto nie wybiora, Ci co sie wybiora oczywiscie tez mile widziani
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
no to powodzenia przy naprawie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie nie nie, ja na piatek na 100000% sie nie zapisalem bo jestem w tym czasie w pracy...z tego co wiem to Zuzk@ tez w piatek nie moze, a co do kierownika to nie wiem... ana ten jutrzejszy macie jakas liste chetnych??
-
[ALL B6] Polerowanie przednich lamp/wymiana klosza
ta pasta co Tomiczka podal to ciekawe ustrojstwo...chyba kupie i na poczatek sprawdze na szybce telefonu
-
[ALL B5] Malowanie błotników
Kanal to przeczuyaj jeszcze raz koncowke pierwszej i cala druga linie co kolega napisal... ...moje zdabnie ch...j nie lakiernik z goscia u ktorego byl Hardjack
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A o ktorej sie jutro w Toruniu spotykacie?? Moze jednak pzelozymy to na weekend??
-
[ALL B7] Demontaż zapalniczki i zaślepki pod drążkiem hamulca ręcznego
Nawet kolega, ktory robil ten super opis...ma skrzynie taka jak Twoja
-
[ALL B5] Malowanie błotników
Kolego nie mowie, ze lakiernik ma zawsze racje...ale malowanie sama farba to chyba jest cukiernik a nie lakiernik... no i tak... 1. Zmien lakiernika 2. jesli chcesz to zrobic taniej to pomaluj tylko ta uszkodzone i lakierem na zakurz...pozniej sie odpoleruje...ale slad troszke bedzie 3. Moja propozycja: niech lakiernik pomaluje caly element i bedzie
-
[ALL B7] Demontaż zapalniczki i zaślepki pod drążkiem hamulca ręcznego
Tutaj masz watek z montazem CB...o prawda nie pod kierownica ale zasilanie jest ciagniete z miejsca ktore Ciebie interesuje: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=70205.0
-
[ALL B6] Polerowanie przednich lamp/wymiana klosza
ja sobie zdaje sprawe ze do lakieru dodajesz utwardzacz i rozcienczlnik...ale mysle ze z kloszem i tak nie powinno sie nic stac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
mam pytanie, kiedy wkoncu jest spot w piatek, czy moze w sobote ??
-
[ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
a ta uszczelke o ktorej piszesz miedzy zbiornikiem a pompka to w ASO kupiles czy gdzies dopasowales ??
-
[ALL B6] Polerowanie przednich lamp/wymiana klosza
plastik w zetknieciu z lakierem...nie powinno byc zadnego problemu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [ALL B6] Polerowanie przednich lamp/wymiana klosza
czyli po tym co kolega pisze mysle ze wiekszysz problemow z lakierowaniem takiej lampy w konfiguracji bezbarwny+utwardzacz nie powinno byc... ...po takim lakierze przeciez tez mozna zapodac polerke i bedzie- [B5 AFN] Prośba o porade...
wyglada na fotkach dobrze ale jak z jego jakoscia i montazem to juz ciezki temat moze byc aczkolwiek nie musi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomiczka depresja po wczorajszym grzebaniu trzyma mnie do dzis- [ALL B6] Nowe fotki+filmik na pierwszej stronie.??.zmiana na a6
hehe mechanika moze i mam ale Tobie bardziej chodzi o lakiernikow...to powiem tak ...lepeij trafic nie mogles osobiscie pracuje w lakierni i lakiernikow znam do bolu :gwizdanie: musialbys wczesniej powiedziec kiedy bedziesz i bym Cie ustawil- [ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
Xenon jest ori i spryski tez...od poczatku jak kupielm tylko brakuje po kolizji tych czesci zbiornika- [ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
ja chyba nie mam ukladu samopoziomowania Jak mozna rozpoznac czy jest takie cos? - [ALL B6] Polerowanie przednich lamp/wymiana klosza