Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
skora ma tez swoje plusy przy wozeniu psa w sedzanie...ja mialem welury to auto wygladalo jak...no kupa klakow a przy skorze zero problemow z utrzymaniem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja juz w domku...ale wsiadajac do auta pod praca nie uwierzylem w sloncu 44,6 st.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
smyczy nie ma i pewnie dlugo nie bedzie bo Moskal nie ma czasu wyslac
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no historyjki I klasa!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to mamy Tropiki u mnie w pracy w komorach jest +/- 40 st. o ile nie wlaczymy suszenie...bo tak podchodzi po 60 Mam tu swoje male pieklo z 40-ka malych diablów :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a ja dzis pojade znowu sie wyżyć do lasu chyba...i mam nadzieje ze dzis nie spadne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w japonkach go ujeżdzałeś?? nie w bagazniku byl stroj
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
pewnie ze czynnik chlodzacy (bo chyba o to Ci chodzi) mozna wymieniac co dwa lata
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
za co ten mandacik?? predkosc??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a trzeba bylo byc to bys wiedzial a tak powaznie to kolega juz drugi raz byl na spocie wiec widac ze ktos sie ociaga
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spot jak zawsze udany no i fotograf jak zawsze na wyokim poziomie :notworthy: [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 21:33_________________________________________________po spocie pojechalem poujezdzac crosika 250ccm...wrazenia bezcenne...upadek w lesie...bol bezcenny...ale i tak wrazenie poprostu cos pieknego
-
JBL 165 w przednie drzwi ?
powinny wejsc bez problemu
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
ja mam jasna skorke i jesli chodi o nagrzewanie sie...hmmmm no grzeje sie jak cholera ale idzie sie przyzwyczaic w imie prezencji
-
Naprawa zatartych wycieraczek
calkiem nie wiele pracy...da sie to zrobic na spokojnie w 2h, samemu. A rozbieranie to nic wielkiego...korzystajac z opisu na str 1 powinno pojsc Ci calkiem sprawnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a My z Tomiczka juz w pracy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich...wrocilem z wygania Milego dnia!!
-
Naprawa zatartych wycieraczek
no to ja juz jestem po tym zabiegu...pomoca sluzyl mi kolega Tomiczka i korzystalismy z opisu na str.1
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
karolussss obgadamy temat na spocie...a waleczny jest czy bo innych psow jest lagodny ??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a o psa?? nie martw sie to jest pies ktory nie czuje bólu...ostatnio jak gonil kota, ktory uciekl mu na drzewo...fafel na drzewo nie dal rady wejsc i zaatakowal je glowa byl taki huk, ze az ja sie przestraszylem...a jemu nic nie bylo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu ale po co...on lubi jedzic i albo stoi z lbem za szyba albo siedzi grzecznie i patrz jak mu szybko droga mija... ...a tak poza tym z autem slub nie bralem wiec nie ma sie co martwic :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
fafel jezdzi z tylu na tylnej kanapie...awaryjne hamowania przezyl dwa i nic mu sie nie stalo...nie widze zadnego problemu w wozeniu psa...szczegolnie jak sie czuje takie przywiazanie do swojego pupila...a wazy tylko 40kg wiec tragedi nie ma Ponadto moj pies bardzo lubi te jasne skory :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co do psow to moze ja Karol bym sie Twoim zaopiekowal...a co do sliny mojego Fąfelka to nie mam z tym zadnych problemów
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomek nie bedzie az tak zle... Dobra to ja mykam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
moj pies po spacerze wyglada tak: pozniej pol dnia lezy i sie nie rusza