Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. skora ma tez swoje plusy przy wozeniu psa w sedzanie...ja mialem welury to auto wygladalo jak...no kupa klakow a przy skorze zero problemow z utrzymaniem
  2. ja juz w domku...ale wsiadajac do auta pod praca nie uwierzylem w sloncu 44,6 st.
  3. smyczy nie ma i pewnie dlugo nie bedzie bo Moskal nie ma czasu wyslac
  4. no historyjki I klasa!
  5. No to mamy Tropiki u mnie w pracy w komorach jest +/- 40 st. o ile nie wlaczymy suszenie...bo tak podchodzi po 60 Mam tu swoje male pieklo z 40-ka malych diablów :polew:
  6. a ja dzis pojade znowu sie wyżyć do lasu chyba...i mam nadzieje ze dzis nie spadne
  7. :polew: :polew:
  8. w japonkach go ujeżdzałeś?? nie w bagazniku byl stroj
  9. pewnie ze czynnik chlodzacy (bo chyba o to Ci chodzi) mozna wymieniac co dwa lata
  10. za co ten mandacik?? predkosc??
  11. a trzeba bylo byc to bys wiedzial a tak powaznie to kolega juz drugi raz byl na spocie wiec widac ze ktos sie ociaga
  12. spot jak zawsze udany no i fotograf jak zawsze na wyokim poziomie :notworthy: [br]Dopisany: 11 Lipiec 2010, 21:33_________________________________________________po spocie pojechalem poujezdzac crosika 250ccm...wrazenia bezcenne...upadek w lesie...bol bezcenny...ale i tak wrazenie poprostu cos pieknego
  13. powinny wejsc bez problemu
  14. ja mam jasna skorke i jesli chodi o nagrzewanie sie...hmmmm no grzeje sie jak cholera ale idzie sie przyzwyczaic w imie prezencji
  15. calkiem nie wiele pracy...da sie to zrobic na spokojnie w 2h, samemu. A rozbieranie to nic wielkiego...korzystajac z opisu na str 1 powinno pojsc Ci calkiem sprawnie
  16. a My z Tomiczka juz w pracy
  17. Witam wszystkich...wrocilem z wygania Milego dnia!!
  18. no to ja juz jestem po tym zabiegu...pomoca sluzyl mi kolega Tomiczka i korzystalismy z opisu na str.1
  19. karolussss obgadamy temat na spocie...a waleczny jest czy bo innych psow jest lagodny ??
  20. a o psa?? nie martw sie to jest pies ktory nie czuje bólu...ostatnio jak gonil kota, ktory uciekl mu na drzewo...fafel na drzewo nie dal rady wejsc i zaatakowal je glowa byl taki huk, ze az ja sie przestraszylem...a jemu nic nie bylo
  21. Reniu ale po co...on lubi jedzic i albo stoi z lbem za szyba albo siedzi grzecznie i patrz jak mu szybko droga mija... ...a tak poza tym z autem slub nie bralem wiec nie ma sie co martwic :polew:
  22. fafel jezdzi z tylu na tylnej kanapie...awaryjne hamowania przezyl dwa i nic mu sie nie stalo...nie widze zadnego problemu w wozeniu psa...szczegolnie jak sie czuje takie przywiazanie do swojego pupila...a wazy tylko 40kg wiec tragedi nie ma Ponadto moj pies bardzo lubi te jasne skory :polew:
  23. co do psow to moze ja Karol bym sie Twoim zaopiekowal...a co do sliny mojego Fąfelka to nie mam z tym zadnych problemów
  24. Tomek nie bedzie az tak zle... Dobra to ja mykam
  25. moj pies po spacerze wyglada tak: pozniej pol dnia lezy i sie nie rusza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.