Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. mi sie udao bolce wyjac bez zadnego wybijania...popsikalem ja czyms tam smarujacym i obracajac prawo, lewo wycignalem ja poprostu obcegami
  2. a na radiu z tylu nie masz przypadkiem jakiegos?? wyjmij i oblukaj
  3. dobra widze, ze nie powiesz...ale rozumie, ze sie pochwalisz na nastepnym spocie (szkoda, ze mnie nie bedzie )
  4. ale jakiego??
  5. ja dzis odgrzybilem jakims ustrojstwem w "spraju" (piaka) i wymienilem do tego filtr kabinowy...jak narazie rewelacja...za pare dni napisze jakie sa efekty po paru dniach uzytkowania
  6. Reniu a pochwal sie co zakupies do rezania
  7. dobra u mnie koncowki drazkow wymienione, klima odgrzybiona, filtr wymieniony...auto do wakacji perzygotowany
  8. dobra Reniu to spie....j :polew:
  9. ja tam zbyt kulturalny nie jestem klne jak szewc...w pracy mnie nauczyli :polew:
  10. nie stoi brudna na parkingu :polew:
  11. tak tak rycerz wrocil...a raczej dotarl do pracy
  12. no to ja juz w pracy i tak do 22
  13. Karol nie zaczynaj :bicz3: :polew:
  14. Karol nie draznij LWA
  15. pewnie jakis mega rezacz by cos takiego wyrezal...uszczelnil podlokietnik...poprowadzil te przewody i jest a tak powaznie to jak jest z ta temperatura ??
  16. co do spota to nie wiem co bedzie ze mna czy bede w stanie dojechac...przyjezdza w piatek przyjaciem z Berlina i na bank bedzie nokaut dwu dniowy :gwizdanie: nie wiem czy na niedzile sie ogarne
  17. no teraz to mnie chwile nie bylo...i juz 3 strony ale fajnie bo jest co czytac...
  18. no tak ale taka to moze miec kazdy a tu chodzi o bajer...lodowka w schowku
  19. narka
  20. Grzechu daj na looz i tak rano doatana spazmy i wyrzuca nas z klubu A4 :polew:
  21. no dobra to rozwiaazanie padlo mozna znikac - dobranoc
  22. nie co tylko kto :polew:
  23. Grzechu podaj haslo !! PROSZE to bedzie szok :shocked:
  24. Grzechu nikt nie jest w stanie tego odgadnac przyzaj ze tez bys tej kobiety nigdy nie zgadl :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.