Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. tak myslalem...tez sie tam wybiore ale w przyszlym roku (finanse w tym nie pozwola)
  2. Petara...mam pytanie a gdzie Ty robiles chipa??
  3. No Petara wynik jak sie patrzy
  4. eee Grzechu to jesli dystansu nie masz to za szeroko nie stanal...ja mam ET 30 i jakos mega szeroko nie stoi... pewnie takie złudzenie daje to ze jest przy glebie no i na bank Grzechowi o to chodzilo
  5. w to nie watpie
  6. eee Grzechu to jesli dystansu nie masz to za szeroko nie stanal...ja mam ET 30 i jakos mega szeroko nie stoi...
  7. bez przesady ale jeszcze nigdy nie słyszałem żeby robili zawieszenie specjalnie na rynek Polski - ściema i tyle szczerze to sie nie znam na zawieszeniu prawie nic a nic...ale szukajac koncowek...uzyskalem taka sama infirmacje jak kolega Sobol
  8. dziwny przypadek...bo przeciez nagle komunikacja sama sie nie zerwala...ja bym na Toim miejscu jednak sprawdzil wszystkie bezpieczniki...a jesli nie to sprawdz bezpiecznik na radiu
  9. szeroko...to dawales jakies dystanse...czy wizualnie tak teraz wyglada... Jakie jest ET tych Twoich felg??
  10. zmywacz do paznokic albo cos nitropochodnego...z tym ze delikatnie podejsdz do sprawy...albo jak wyzej pisalismy dobra polerka tego elementu...najlepiej calej furki od razu
  11. Grzechu zapdaj jakies foto cos masz na bank
  12. Reniu pisz szczerze podchody do czego??
  13. Graty dla Torunia za mecz zuzlowy!! Ale i tak Bydgoszcz wraca z bonusem
  14. to nie jest koniec sprezarki...troche mocy zawsze ucieknie, po wlaczeniu klimy...na trasie tego np nie wyczujesz no chyba ze przy wyprzedzaniu...a przy obecnych upalach to sprezarka naprawde ma co robic wiec bez obaw...poprostu silniki sa trche za slabe a sprezarki za duze
  15. czy sie wkrecil czy nie wkrecil ale zazdrosc jest :gwizdanie: Ja powiem tak...SKONCZMY JUZ TEN TEMAT telenoweli...bo robi sie nudny...dla glownych bohaterow
  16. moim zdaniem, na ile wystarcza wosk ( pasta itp) to zależy od kilku czynników 1. czy auto stoi w garażu 2. ile km przejżdzasz miesięcznie/tygodniowo 3. jak często myjesz samochód myślę, że to te najważniejsze... to prawda bo np auto parkowane pod drzewami o tej porze roku...na nie wiele zda sie nawet najlpeszy wosk (takie scierwo leci z tych drzew)
  17. Majki czyzbys byl zazdrosny?? :gwizdanie:
  18. Majki jedna z nich juz Ci przedstawialm jak na swoj pierwszy spot przyjechalem...i mozesz luknac na NK... a druga to moja tajemnica
  19. :polew:
  20. Hmmm... oby tylko ich imiona nie kończyły się na .jpg nie no Reniu teraz ze mna pojechales :polew: Uwierz ze nie koncza sie na.jpg
  21. ale co chceie wiedziec?? [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 15:26_________________________________________________ile mam aktualnie kobiet??
  22. dobra dobra Karol ja sie nie gniewam przeciez... :polew:
  23. ladne bo takie jak Twoje ??
  24. czytam czytam i nie wierze... :polew: to ja nawet seks z Zuza uprawialem :mysli: nie pamietam :polew: Ale skoro Wy wiecie to pewnie mi powiecie- kiedy?gdzie? i w jakich pozycjach? :polew: Oj panowie, panowie...wasza wyobraznia nie zna granic No a ze Audi ma dobrze wyposazona- to moze w niej zamieszkam jak mnie z domu wyrzuca (pralka i lodowka jest) PS. Majki a Ty o moja kobiete sie nie martw ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.