Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tomiczka...ide zaraz z psem na spacer i o 10:20 ruszam w Twoim kierunku Powiedz co ja bym bez Ciebie zrobil [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 09:14_________________________________________________spokojnie o 10 musze sie wstawic w zoologicznym i z tamtad bede ruszal do Ciebie
-
[INNE] Na jaki kolor pomalować TT ?
moim zdaniem biala perła
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzien czas zaczynac :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no widze ze szykuje sie 11 aut z załogami...wiec spot bedzie udany
-
[ALL B5] Wgniecienie na rogu.
z grubsza to wyglada tak, ze trzeba to miejsce poszpachlowac i pozniej pomalowac... a tak powaznie to jak kolega pisal wyzej...pokaz lepsze foto to co sie poradzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kempes a na spota zawitasz w niedziele??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Michal w niedzielie jestes na spocie??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK 1. Reniu 2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%) 3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P ) 4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy 5. Zuzk@ 6. Grzechu (0,99%) 7. karolusss 2,5‰ 8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac No i stalo sie juz jestem w pracy :polew: ale ni bojcie sie o mnie nie przemecze sie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu dam rade...teraz zmykam na pare godzin zalatwic sprawy a jak juz sie zaloguje w pracy to...na bank tu wroce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mysle ze spot jest chyba ustalony na 18... Moze ktos zacznie jakas liste na ten niedzielny spocik chociaz nie wiem czy kazdy moze zaczac taka liste...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czesc Tomus mysl o mnie na jutro :gwizdanie: (moje wycieraczki)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to chyba powinnismy podziekowac Karolowi za zajecie sie Zuzk@
-
[ALL] Dziwny zapach z klimatyzacji
wydaje mi sie ze klimka jest nie do konca odgrzybiona
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NIEMCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
Problem z głośnikami
jakby bylo Ori to nie ma o czym mowic a w zwiazku z tym ze jest nie ori to bym sie zastanowil na zakupem Concert...bo powiem z doswiadczenia ze gra naprawde pieknie...ja mam osobiscie taki + wzmak i skrzynia...no i efekt jest i jakosc i moc
-
Problem z głośnikami
nie poprostu instala jest pod Ori radio, ktore ktos kto Ci sprzedwal auto...wyj...al Teraz musisz sie troche pobawic w kabelki i zagra... poszukaj na forum...jest duzo watkow o podobnej temetyce do twojego problemu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek...kupiles juz cos?? chyba ze przyjedziesz na spot i nam opowiesz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spoko ja nawet nie mam zamiaru swojego do tego czasu myc... bo non stop cos przy nim grzebie
-
[ALL] Podgrzewane siedzenia - przydatny gadżet ???
ja powiem tak...mam pelna skore, auto zima stoi na dworzu i nie placze jak do niego rano wsiadam...pomimo ze zima byla sroga bylo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:gwizdanie: no to ekipa szykuje sie mocna
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bede a w jakim stanie to sie okaze :polew: i na bank przyjade swoim i sam...bez kierowcy...bo nikomu (no moze dwom osoba) nie dalbym prowadzic mojego skarbu :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dobra dobra ja w niedziele sie wstawie na spot
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a moze przelozmy go na nastepna niedziele ?? :polew: bo mi teraz nie pasuje :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie