Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Tomiczka...ide zaraz z psem na spacer i o 10:20 ruszam w Twoim kierunku Powiedz co ja bym bez Ciebie zrobil [br]Dopisany: 09 Lipiec 2010, 09:14_________________________________________________spokojnie o 10 musze sie wstawic w zoologicznym i z tamtad bede ruszal do Ciebie
  2. moim zdaniem biala perła
  3. dzien czas zaczynac :gwizdanie:
  4. no widze ze szykuje sie 11 aut z załogami...wiec spot bedzie udany
  5. z grubsza to wyglada tak, ze trzeba to miejsce poszpachlowac i pozniej pomalowac... a tak powaznie to jak kolega pisal wyzej...pokaz lepsze foto to co sie poradzi
  6. Kempes a na spota zawitasz w niedziele??
  7. Michal w niedzielie jestes na spocie??
  8. Spot Bydgoszcz, HWS Łuczniczka, godz. 17.00 - mapka dojazdu --> LINK 1. Reniu 2. jedrekx - może być lekkie spóźnienie, ale postaram się dotrzeć (więc obecność 99%) 3. Newman (na nowych kapciach i być moze nowych hamulcach ;P ) 4. tomiczka - (obecność na 9.7%), bo tyrani naszej lakierni ustalili niedzielę, jako dzień roboczy 5. Zuzk@ 6. Grzechu (0,99%) 7. karolusss 2,5‰ 8. ArturB6 wstawiony na jakies 60% - reszta zdazy odparowac No i stalo sie juz jestem w pracy :polew: ale ni bojcie sie o mnie nie przemecze sie
  9. Reniu dam rade...teraz zmykam na pare godzin zalatwic sprawy a jak juz sie zaloguje w pracy to...na bank tu wroce
  10. Mysle ze spot jest chyba ustalony na 18... Moze ktos zacznie jakas liste na ten niedzielny spocik chociaz nie wiem czy kazdy moze zaczac taka liste...moze nich ksiaze majki ja zacznie, zeby podkreslic swoja osobe
  11. czesc Tomus mysl o mnie na jutro :gwizdanie: (moje wycieraczki)
  12. :polew:
  13. no to chyba powinnismy podziekowac Karolowi za zajecie sie Zuzk@
  14. wydaje mi sie ze klimka jest nie do konca odgrzybiona
  15. NIEMCY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  16. jakby bylo Ori to nie ma o czym mowic a w zwiazku z tym ze jest nie ori to bym sie zastanowil na zakupem Concert...bo powiem z doswiadczenia ze gra naprawde pieknie...ja mam osobiscie taki + wzmak i skrzynia...no i efekt jest i jakosc i moc
  17. nie poprostu instala jest pod Ori radio, ktore ktos kto Ci sprzedwal auto...wyj...al Teraz musisz sie troche pobawic w kabelki i zagra... poszukaj na forum...jest duzo watkow o podobnej temetyce do twojego problemu
  18. Nowek...kupiles juz cos?? chyba ze przyjedziesz na spot i nam opowiesz
  19. spoko ja nawet nie mam zamiaru swojego do tego czasu myc... bo non stop cos przy nim grzebie
  20. ja powiem tak...mam pelna skore, auto zima stoi na dworzu i nie placze jak do niego rano wsiadam...pomimo ze zima byla sroga bylo
  21. :gwizdanie: no to ekipa szykuje sie mocna
  22. bede a w jakim stanie to sie okaze :polew: i na bank przyjade swoim i sam...bez kierowcy...bo nikomu (no moze dwom osoba) nie dalbym prowadzic mojego skarbu :polew:
  23. dobra dobra ja w niedziele sie wstawie na spot
  24. a moze przelozmy go na nastepna niedziele ?? :polew: bo mi teraz nie pasuje :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.