Treść opublikowana przez Artur82
-
[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS
ladna felga...ale co to za zawias bo mi sie wydaje ze jakis podwyzany a tak powaznie to ja tez mam 18" na 1BA i stoi chyba troche nizej no chyba ze tak wyszlo na zdjeciach
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Sorry kostek ale te nie ori diody chyba daja za mocno
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
wolisz a miales kiedys skore??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i taki to pozyje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ELO wszystkim...milego dnia...ja juz w pracy- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a kto to jest Weronika? jakas nowa kolezanka??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no 7 autek to spontan jak sie patrzy Kto byl?? jakies fotki??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jak dasz glebe to dokładke zostawiasz?? no a jak inaczej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak Grzechu Twoja zabka mi sie spodobala...ale nie to mnie pchnelo w tym kierunku powod jest zupelnie inny- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zobaczymy bo plany sa...ale zycie toczy sie swoim torem i nieraz plata figle- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dziekuje RENIU...musze powoli zaczac cos szukac- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kto wie gdzie mozna kupic sprezyny Witeca do mojej B6??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dzien czas zaczac- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu Ty masz pomysly :polew:- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
beda pasowaly na 100%- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek szkoda tylko ze to auto z grupy VW tam jest widoczne :polew: (oczywiscie zart)- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nowa zajawka :good:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
rowniez nie tykasz uwazaj bo sie zmarnujesz Jedrek :polew:- [B5 AHU] żabka
no Grzechu- Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
a nie lepiej kupic na allegro gotowe kratki z jakiejs uzywki ??- [ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???
sa specjalne farby do plastiku i do gumy...ale tak jak koledzy wyzej pisza trzeba zaczac od podstaw czyli od dobrego podkladu...chcesz to baw sie sam, a dopiero poniezj kupisz nowe listwy i dasz zarobic lakiernikowi- [B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
O psiaku też zapomniałem wspomnieć, jak miałem astre, to podczas czyszczenia potrafiłem spędzić pół godziny na tylnej kanapie :wallbash:. no i co klaki byly to byly pewnie co?? a skorke przetrzesz i miod malina- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja pije juz druga bo nie moge sie ogarnac od dwoch dni - Meetingi Kujawsko-Pomorskie