Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Malowanie Listw,Progów Przy Drzwiach???


P-U-M-A

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy opłaca się pomalować te gumowe listwy przy otwartych drzwiach na srebrno jakiej farby użyć oraz jakim klejem to znów przykleić ponieważ to jest przyklejone klejem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jak będę miał okazję to pomaluję, razem z dokładkami zderzaków, a czy się opłaca ? zależy co masz na myśli ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem słowa opłaca się, jak Ci się podoba to maluj, na pewno ładniej to będzie wyglądało.

Lakiernik przyklei Ci to z pewnością na klej do szyb.

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę źle to sformułowałem chodziło mi o to czy idzie tą gumę pomalować tak żeby sie nic nie odklejało itd.

A jakiej farby powinienem użyć do pomalowania tych gumowych paneli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No troszkę źle to sformułowałem chodziło mi o to czy idzie tą gumę pomalować tak żeby sie nic nie odklejało itd.

A jakiej farby powinienem użyć do pomalowania tych gumowych paneli.

da się pomalować bo jeżdżą tak ludzie, a jaką farbą - myślę, że taką jak resztę auta :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lakieru bedziesz musiał dodać jakieś dodatki, lakiernik mi ostatnio mówił ale wyszło mi z głowy, ja bede malował te listwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź to pod uwagę, że one lubią rdzewieć od środka i odpadać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko weź to pod uwagę, że one lubią rdzewieć od środka i odpadać...

fakt w starych listwach stosowali stalową listwe i dlatego korodowały, ja u siebie mam już założone nowszego typu bez tej beznadziejnej stalowej wkładki

A co do odklejenia i przyklejenia na nowo to moze nie wyjsć ciekawie, tym bardziej jeśli są te stare listwy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do lakieru bedziesz musiał dodać jakieś dodatki, lakiernik mi ostatnio mówił ale wyszło mi z głowy, ja bede malował te listwy

Był bym wdzięczny żebyś wysłał fotki jak zrobisz i jakich użyłeś farb jak już będzie gotowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na listwy najpierw nakłada się jakiś utwardzacz, a dopiero potem maluje - ale też nie pamiętam dokładnie co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego daj to zrobic lakiernikowi i bedziesz mial problem z glowy. sam tego nie dasz rady zrobic. musisz miec podklad do plastikow/gumy, szprickit, baza, utwardzacz, itd., itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego daj to zrobic lakiernikowi i bedziesz mial problem z glowy. sam tego nie dasz rady zrobic. musisz miec podklad do plastikow/gumy, szprickit, baza, utwardzacz, itd., itp

dokładnie i nie spreyem :gwizdanie:

bo bedzie szał :decayed: i malowanie co miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa specjalne farby do plastiku i do gumy...ale tak jak koledzy wyzej pisza trzeba zaczac od podstaw czyli od dobrego podkladu...chcesz to baw sie sam, a dopiero poniezj kupisz nowe listwy i dasz zarobic lakiernikowi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie planuje kupna nowych listw chciałem samemu to zrobić bo na pewno by to fajnie wyglądało.No ale trudno jak sie nie da zrobić tego sensownie samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto powiedzial ze sie nie da...wszystko sie da z tym ze jesli nie masz pojecia to zostaw to lakiernikowi...i zaoszczedzisz na zakupie listwy...bo jesli Ty skopiesz t kupisz nowa(uzywana) i wtedzy dasz lakiernikowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie sam nie baw tylko daj lakiernikowi. Żeby farba nie odpadała to przedewszystkim dobre pzygotowanie podłoża, odpowiedni podkład i trzeba koniecznie do lakieru dodać uelastyczniacz bo inaczej bedzie pękać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...