Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. 25.07.2010 HSW Łuczniczka BYDGOSZCZ
  2. Witam! prosze o pomoc w rozszyfrowaniu bledow 17996 - Engine Mount Solenoid Valves (N144/N145): Short to Open Circuit P1588 - 35-10 - - - Intermittent 17664 - Engine Coolant Temp Sensor (G62): Open or Short to Plus P1256 - 35-10 - - - Intermittent Address 09 ------------------------------------------------------- Controller: 8E0 907 279 C Component: int. Lastmodul RDW 0203 Coding: 00001 Shop #: WSC 63351 2 Faults Found: 00532 - Supply Voltage B+ 53-10 - Supply Voltage Too Low - Intermittent 00532 - Supply Voltage B+ 52-10 - Supply Voltage Too High - Intermittent [br]Dopisany: 25 Lipiec 2010, 18:06_________________________________________________i co nikt nie pomoze??
  3. jakby co to BLEDY WIEM JUZ jak kasowac
  4. dziekuje za spota Fotki wkleje pozniej
  5. odkrec sruby trzymajace ramion, poznieje napsikaj tam np. WD40 lub innego odrdzewiacza...nastepnie nakrec ta nakretke gdzies do polowy zwojow i delikatnie pukaj mlotkiem...pozniej popusc znowu kilka zwojow i ponownie puknij kilka razy mlotkiem (oczywiscie pukaj w te nakretke), ramie powinno puscic bez wiekszysz problemow
  6. juz sie balem, ze majki zdradziles :gwizdanie:
  7. Kto ma ETKE??
  8. to sie nazywa rezanie Bedzie jakas instrukcja z podlaczenia spryskow??
  9. Gurban zawitasz jutro do bydg??
  10. a ja mysle ze nawet 100zl nie warto no nowy mechanizmy wydac bo pracy, z rozlozeniem i zlozeniem wlacznie jest na okolo 1h na spokojnie...a po regeneracji wycieraczki smigaja jak nowe :gwizdanie:
  11. ale tu nuda
  12. Tomiczka a Ty nie piszesz sie jutro na spota?? wkoncu masz urlop, to chyba czasu nie brakuje co??
  13. mnie w tej chwili interesuja najbardziej tes spryski
  14. wlasnie to samo chcialem napisac, ze wystraczy nakrecic nakretke i mlotek nie jest taki straszny
  15. Reniu blad w zajawce...spot ma byc o 16
  16. czekam na fotki malowanego Concerta...ciekawosc mnie zjada jak to wyszlo
  17. Majki nie odpowiada na moje pytanie...hmmm...mam w swoim profilu jedna osoba ktora mnie ignoruje (moje posty) czyzby to byl Majki??
  18. Reniu a Ty na niedziele sie piszesz?? Majki a co z twoja B5??????
  19. Jaki komentarz? Nic nie widze... :gwizdanie: Reniu...cwaniaczku ...ja widzialem...
  20. No to otwieram liste: NIEDZIELA godz. 16:00 pod Łuczniczka: 1. ArturB6 2. MichalG23 2. Wera
  21. Grzechu...zamilcz choc na chwile
  22. Gratki za spota... PS. Reniu interweniuj...jakis komentarz pojawil sie w dzial Zdjecia [br]Dopisany: 23 Lipiec 2010, 23:02_________________________________________________KTO SIE PISZE NA SPOT W NP. W NIEDZIELE??
  23. mogła być pomalowana,zmierz tylną klapę i dach i zobacz ile pokaże 200 to nie ma tragedii,nie przejmował bym się tym dokladnie popieram nawet auta w salonie stojace zdarzaja sie juz malowane...po fabryce
  24. Daras Reniu rowny chlop wiec na bank to podepnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.