Treść opublikowana przez Artur82
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majki napisze - "Chcemy wiecej, czadu!!!!!!"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
dopiero wstalem...[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 09:04_________________________________________________Kierownik - w innym watku pisales cos ze zapowiada sie gruby spot, bo beda goscie z innego regionu...mozesz rozwinac tamat??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
chciales napisac pogryzie PS. Majki bez urazy...poprostu jest wesolo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
PS. Ci co wstana rano to sie za glowy polapia i to nie od zimnego browara
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu ale przede wszystkim
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w zwiazku z tym ze konczymy z tym balaganem odpwoeim teraz : tak naprawilem!! :polew: :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu co tak zdziczales...tak to PRAWDA!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NO to pisz Zuza im jak na spowiedzi [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 01:01_________________________________________________ ja...ja sie obijam i pilnuje jak oni lakieruja...ale nie samochody...chlopie w detal to my sie bawimy po godzinach z nudow
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu ale to mowi samo przez sie ze zwiazek juz jest [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:58_________________________________________________ o prace w lakierni samochodowej Grzechu a kto pracuje w lakierni samochodowej??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie niee nikt sie nie mija ja Zuzy pilnuje caly czas Zuza zdrada o czym Ty piszesz...jeszcez pare odcinkow nam zostalo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie powiedziałem ostatniego słowa znaczy się zapas bro w lodówce jeszcze się nie wyczerpał :oklaski: :oklaski: :oklaski:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bole glowy czasem sa z blizej nie wyjasnionych przyczyn
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tylko nie mow ze przy sobocie odpusciles sobie trening...to jest nie dopuszczalne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu wygodnie zasiadl przed kompem i czyta...ze rozumieniem strona po stronie...post po poscie i... wynik myslenia - nie dowiary... Majki wstanie walnie wyklad zeby nie spamowac...a My i tak dalej swoje [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:24_________________________________________________Reniu a Ty juz po treningu?? Myslalem ze jeszcze trenujesz...ja o tej porze przewaznie zaczynam trening
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a Tomiczka jak wstanie dorwie sie do respiratora i zlapie sie zaglowe...zawola Agnieszke i powie Ty widzisz co ten "duren" wyprawia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a Artur jej odpisal...Reniu rano wstanie z bolem glowy i pewnie sie usmieje ze telenowela kreci sie dalej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Blondi mow czy cos kupilas??
-
Zniżki dla klubu A4 kuj-pom
tak tak tylko ze rozmawialem z Rafim i mowilem mu ze mi bardziej by odpowiadal sierpien...a jesli bedzie to lipiec to np Dropson moze wskoczyc w moje miejsce
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moskal jak dla mnie Torun to jak Bydgoszcz...przeciez to tak samo jakbym np z Majkim mial sie...bo jest z Torunia... ...Miasto jak kazde inne a żużel maja na wysokim poziomie no i na SGP - Polacy w Toruniu zamietli wszystko co sie dalo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Torun ma super stadion...super druzyne...i sa goscie jak jezdzi Torun to zawsze staram sie ogladac tak jak i miejscowa Polonie... I na tym koniec kropka!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak Majki ktos musi nadzor prowadzic...a ile pracy mam :evil: Prowadze nadzor w pracy i na forum z doskoku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: nie trzymaj ich w niepewnosci
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:polew: Reniu ja jestem w pracy ale trzymam reke na pulsie A telnowela jest w trakcie pisania scenariusza [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:33_________________________________________________Nowek sie do mnie odezwal i adres Moskalowi wyslal
-
[ALL] Dobra Pasta-wosk do karoserii (czarna perła)
potwierdzam
-
[ALL B7] Lodowka w b7
nie no chyba kolega skipy chce kupic z calym schowiekm