Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. Majki napisze - "Chcemy wiecej, czadu!!!!!!"
  2. dopiero wstalem...[br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 09:04_________________________________________________Kierownik - w innym watku pisales cos ze zapowiada sie gruby spot, bo beda goscie z innego regionu...mozesz rozwinac tamat??
  3. chciales napisac pogryzie PS. Majki bez urazy...poprostu jest wesolo
  4. PS. Ci co wstana rano to sie za glowy polapia i to nie od zimnego browara
  5. Reniu ale przede wszystkim
  6. w zwiazku z tym ze konczymy z tym balaganem odpwoeim teraz : tak naprawilem!! :polew: :polew: :polew:
  7. Grzechu co tak zdziczales...tak to PRAWDA!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  8. NO to pisz Zuza im jak na spowiedzi [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 01:01_________________________________________________ ja...ja sie obijam i pilnuje jak oni lakieruja...ale nie samochody...chlopie w detal to my sie bawimy po godzinach z nudow
  9. Reniu ale to mowi samo przez sie ze zwiazek juz jest [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:58_________________________________________________ o prace w lakierni samochodowej Grzechu a kto pracuje w lakierni samochodowej??
  10. nie niee nikt sie nie mija ja Zuzy pilnuje caly czas Zuza zdrada o czym Ty piszesz...jeszcez pare odcinkow nam zostalo
  11. nie powiedziałem ostatniego słowa znaczy się zapas bro w lodówce jeszcze się nie wyczerpał :oklaski: :oklaski: :oklaski:
  12. bole glowy czasem sa z blizej nie wyjasnionych przyczyn
  13. tylko nie mow ze przy sobocie odpusciles sobie trening...to jest nie dopuszczalne
  14. Grzechu wygodnie zasiadl przed kompem i czyta...ze rozumieniem strona po stronie...post po poscie i... wynik myslenia - nie dowiary... Majki wstanie walnie wyklad zeby nie spamowac...a My i tak dalej swoje [br]Dopisany: 04 Lipiec 2010, 00:24_________________________________________________Reniu a Ty juz po treningu?? Myslalem ze jeszcze trenujesz...ja o tej porze przewaznie zaczynam trening
  15. a Tomiczka jak wstanie dorwie sie do respiratora i zlapie sie zaglowe...zawola Agnieszke i powie Ty widzisz co ten "duren" wyprawia
  16. a Artur jej odpisal...Reniu rano wstanie z bolem glowy i pewnie sie usmieje ze telenowela kreci sie dalej
  17. Blondi mow czy cos kupilas??
  18. tak tak tylko ze rozmawialem z Rafim i mowilem mu ze mi bardziej by odpowiadal sierpien...a jesli bedzie to lipiec to np Dropson moze wskoczyc w moje miejsce
  19. Moskal jak dla mnie Torun to jak Bydgoszcz...przeciez to tak samo jakbym np z Majkim mial sie...bo jest z Torunia... ...Miasto jak kazde inne a żużel maja na wysokim poziomie no i na SGP - Polacy w Toruniu zamietli wszystko co sie dalo
  20. Torun ma super stadion...super druzyne...i sa goscie jak jezdzi Torun to zawsze staram sie ogladac tak jak i miejscowa Polonie... I na tym koniec kropka!!
  21. tak Majki ktos musi nadzor prowadzic...a ile pracy mam :evil: Prowadze nadzor w pracy i na forum z doskoku
  22. :polew: nie trzymaj ich w niepewnosci
  23. :polew: Reniu ja jestem w pracy ale trzymam reke na pulsie A telnowela jest w trakcie pisania scenariusza [br]Dopisany: 03 Lipiec 2010, 09:33_________________________________________________Nowek sie do mnie odezwal i adres Moskalowi wyslal
  24. nie no chyba kolega skipy chce kupic z calym schowiekm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.