Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Malowanie błotników

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Planuję usunąć spuchniętą farbę od kamyków na błotnikach i mam problem ponieważ byłem u lakiernika i powiedział mi że jak chcę to zrobić tanio to wystarczy przygotować i pomalować samą farbą, facet nie chcę się podejmować lakierowania w jednym miejscu bo powiedział że będzie widać bardzo malowanie lakierem. Jeżeli pomaluje mi samą farbą to ona nie zejdzie po jakimś czasie? Mówił, że jak już to może polakierować cały element, ale tu już wiadomo koszty dużo większe. Chcę się was poradzić co mam zrobić?

Opublikowano

Kolego nie mowie, ze lakiernik ma zawsze racje...ale malowanie sama farba :mysli: to chyba jest cukiernik a nie lakiernik...

no i tak...

1. Zmien lakiernika

2. jesli chcesz to zrobic taniej to pomaluj tylko ta uszkodzone i lakierem na zakurz...pozniej sie odpoleruje...ale slad troszke bedzie

3. Moja propozycja: niech lakiernik pomaluje caly element i bedzie :good:

Opublikowano

Planuję usunąć spuchniętą farbę od kamyków na błotnikach i mam problem ponieważ byłem u lakiernika i powiedział mi że jak chcę to zrobić tanio to wystarczy przygotować i pomalować samą farbą, facet nie chcę się podejmować lakierowania w jednym miejscu bo powiedział że będzie widać bardzo malowanie lakierem. Jeżeli pomaluje mi samą farbą to ona nie zejdzie po jakimś czasie? Mówił, że jak już to może polakierować cały element, ale tu już wiadomo koszty dużo większe. Chcę się was poradzić co mam zrobić?

Kolego nie mowie, ze lakiernik ma zawsze racje...ale malowanie sama farba :mysli: to chyba jest cukiernik a nie lakiernik...

no i tak...

1. Zmien lakiernika

2. jesli chcesz to zrobic taniej to pomaluj tylko ta uszkodzone i lakierem na zakurz...pozniej sie odpoleruje...ale slad troszke bedzie

3. Moja propozycja: niech lakiernik pomaluje caly element i bedzie :good:

A ja zrozumialem to tak ze lakiernik powiedzial klientowi ze na odpryski od kamieni najlepiej zrobic zapraweczke a nie malowac caly element dla kilku kropek odprysnietych.

Opublikowano

Kanal to przeczuyaj jeszcze raz koncowke pierwszej i cala druga linie co kolega napisal...

...moje zdabnie ch...j nie lakiernik z goscia u ktorego byl Hardjack

Opublikowano

kolego pomaluj cały element, po co krasic, chcesz żeby błotnik był w łatki? jednak pomalowany jeden element i tak będzie się odzwierciedlał na całej malowanej srtonie

Opublikowano

a ja powiem jeszcze inaczej-nikt nie widział w jakim stanie jest lakier na aucie Hardjack'a :gwizdanie:

jeśli jest ostro zmatowiały-to lakierowanie elementu nie ma sensu,bo będzie widac różnicę,w takim przypadku-tylko malowanie punktowe,bo jeśli auto jest ciemne i ma poważne uszkodzenia lakieru-widać bazę i/lub podkład,odpryski i pęknięcia-efekt będzie mizerny ,a klient niezadowolony...więc jaki sens malowanie całego elementu,kiedy lakier jest w nienajlepszym stanie...co innego na lakierze jasnym i/lub w dobrej kondycji-nie będzie śladu poprawki nawet całego elementu...jak by wyglądał tylny błotnik po malowaniu? Całego elementu się nie da-więc w grę wchodzi "wpyłka" lub "wstrzelenie" sie w kolor,potem przymusowa polerka i tu będą schody nie do przejścia Panowie :wink4:

nie palcie mostów lakiernikowi :tongue4::wink4:

Opublikowano

jak już wyżej było napisane nikt nie wie po pierwsze jak wyglada w/w błotnik i w/w auto i lakier na nim ale ja proponuje malować element i polerka całego auta jeśli już w ogolę coś robić... takie moje zdanie :naughty:

Opublikowano

jak już wyżej było napisane nikt nie wie po pierwsze jak wyglada w/w błotnik i w/w auto i lakier na nim ale ja proponuje malować element i polerka całego auta jeśli już w ogolę coś robić... takie moje zdanie :naughty:

jeśli zdecydujesz sie na malowanie całych błotników, to wywiń sobie odrazu nadkola, bo z przodu masz 1cm w poziomie i dopiero plastikowe nadkole, ja żałuje że nie zrobiłem sobie przodów przed malowaniem tak jak sa w orginale tyły, teraz przy gwincie i dużym, kole czasami idzie to nieźle przyorać :kox:

Opublikowano
czasami idzie to nieźle przyorać

masakra to jest, szykuję się żeby to ogarnąć też

Opublikowano
czasami idzie to nieźle przyorać

masakra to jest, szykuję się żeby to ogarnąć też

no ja właśnie zaje****m że nie zrobiłem tego przed malowaniem :wallbash:, i będę musiał to ogarnąć na wiosnę, bo przymierzam się do szerszej felgi :wink4:

Opublikowano
  • Autor

OK, powiem żeby mi w tym miejscu tzn. na rancie błotnika prysnął lakierem, a później spróbuję to wypolerować. Lakier jak na swój wiek, to mam w bardzo dobrym stanie, podejrzewam że była robiona polerka całego samochodu, gdy samochód szedł na sprzedaż. Mój kolor:eeec985f4f05f37fmed.jpg

Opublikowano

wrzuć zdjęcie elementu,który chcesz zrobic i fotkę odprysków :wink4:

Opublikowano

Na moje hardjack kiepsko zrozumiał lakiernika albo źle nam to wytłumaczył :wink4: Zapodaj fotke tego elementu i powiemy ci co z tym najlepiej zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.