Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. To wrzuć też fotki. jak bede robil to zrobie fotostory
  2. Artur82 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Najlepsze jest to, ze My sie tu wypowiadamy a Grzechu milczy i nic nie pisze Moze juz chlopak zmienil zamiar i amory tez bedzie zmienial
  3. pytam raz jeszcze...jedzie ktos jeszcze do Torunia!!??
  4. Niby tak, ale jak rezasz to co inni mają w pakietach to chyba nie można nazwać że nie zdrowo Pełen pakiet oświetlenia naprawdę wygląda imponująco. Mój jest nietypowy mam podświetlanie kratek, podłokietnika, funkcję comming home, a nie mam podświetlonego głupiego kubka na napoje o oświetleniu bocznym drzwi nie wspomnę - a lampki są skoro lampki sa to ystarczy je podlaczyc
  5. Tomiczka odbierz telefon
  6. nie, nie wszystkie to jest frykas a nie standard...tu Reniu sie myslisz (na 100%) Kubek i schowek na monety tez edzie rezany podswietlanie stop...doswietlenie dojscia i diody w gornej bledzie...bede razal...ale zaczynam od kratek
  7. [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 00:09_________________________________________________ :radocha: :radocha: zabralem sie za podswietlanie kratek i co....i co diody sa wystarczy podlaczy tylko kabelki
  8. :radocha: :radocha: zabralem sie za podswietlanie kratek i co....i co dioy sa wystarczy podlaczy tylko kabelki
  9. Petara wybierasz sie do Torunia??
  10. dobranoc
  11. nie no Bartek wymiata jesli chodzi o rezanko...chyba nikt w Polsce takie roboty nie odwalil
  12. co za temat sie nawinal :polew: ale co prawda to prawda
  13. !!!!!!!!!!!!!!!KIEROWNIK NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!!!!!!
  14. kurcze zdazylem dojechac z racy do domu i wyjsc z psem a Wy 2 strony nastukaliscie ale mi to sie podoba!! LUBIE TA EKIPE Trzymam kciuki za Tomiczke on bedzie wiedzial OCB jak rano to przecyzta (Tomek czyt. WARMIA I MAZURY)
  15. przyszedl Michal do pracy na nocke i tez sie zdeklarowal ze jedzie... chyba nie mial wyjscia bo osobiscie sie spytalem :evil: 1. ArturB6 2. Tomiczka - (moze z Reniem) 3. Manny90 4. Zuzk@ 5. Grzechu4don 6. MichalG23
  16. rysiuu...wykład dał jak należy
  17. przepraszam 1. ArturB6 2. Tomiczka - (moze z Reniem) 3. Manny90 4. Zuzk@ 5. Grzechu4don
  18. no Karol nie mozesz nas zawiesc...bo bedzie slaba ekipa
  19. kurcze szukam szukam...czytam czytam strona po stronie i nie widze gdzie i jak ten pasek z dioda jest montowany...tzn. konkretbnie jak to umiesci w np. wizytowniku...jak wiesz na ktorej to stronie to mi podaj
  20. no nic nie bede pisal zobaczymy jak podlaczysz i wazne zeby Ty byl zadowolony ...tylko napisz jak mozesz jakie masz radio [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 20:44_________________________________________________no jesli wszystko tam to troche posiedzisz i zeby Ci aku atarczylo na powrot do Bydgoszczy
  21. a kable masz juz puszczone??
  22. to ta aukcja?? http://allegro.pl/item1078759365_skrzynia_basowa_2_400w_wzmak_kable_kondensator.html[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 20:41_________________________________________________ :mysli:
  23. lupac pewnie bedzie ale co z jakoscia
  24. a jak i gdzie ten pasek pleksi jest montowany z ta dioda ma ktos jakies foty ??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.