Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Artur82

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Artur82

  1. a co mi zrobisz ?? :polew: :polew:
  2. Artur, żebyś Ty wiedzial co ja mu obiecalem 1. Wyższa pensja 2. Wszystkie możliwe premie 3. Status nietykalnego 4. I wiele innych "DROBNOSTEK" Teraz mnie nie zawiedź przypadkiem :polew: Tomiczka nie ma problemu ale komus musze zabrac zeby Michalowi dac...i tak :mysli: i mam Zabiore Tobie :polew: :polew:
  3. no i stalo sie tomiczka (z moja pomoca :gwizdanie: ) wyczail ze kolega w brygadzie (mojej ) tez jes posiadaczem b5... no i zwerbowal go do ekipy na kolejnym spocie ktory odbedzie sie w Bydgoszczy sie pojawi (ja juz tego dopilnuje )
  4. Artur82 odpowiedział(a) na Artur82 temat w 1.9TDI
    i co mi wyjdzie po logach?? (sorry za pytanie ale w tej dziedzinie jestem laikiem)
  5. Artur82 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam! W temacie silników jestem laikiem i od tego chialem zaczac swoje pytanie, ktore jest nastepuejace: Audi od 2000obr ciagnie jak glupie ale za to gdzies około 3200-3400 jest zachowuje sie dziwnie. Chodzi o to ze jest takie wrazenie jakby wiele mniej sie zbierało do przodu. Nie jest to jakies drazniace...ale poprostu interesuje mnie takie cos :gwizdanie: Co to jest? A moze to normalne? Czy moze jakas "turbo dziura" PS. Silnik jak w opisie
  6. nikt nie spi kierownik... :gwizdanie:
  7. nic nie sugeruje tylko pytam...bo vagowanie przy otwartych drzwiach pokaze bledy (a raczej info o tym) o ile dobrze pamietam
  8. Nom, ale ten downsizing silników jest już trochę śmieszny... niedługo będą pakować 0.8 z tripple turbo o mocy 120KM który rozsypie się po 184tys niestety ale skoro tak robie to pewnie rynek tego wymaga [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 16:09_________________________________________________ dobre
  9. czesc Tomek dawno Cie nie widzialem [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2010, 15:50_________________________________________________pochwal sie, ze werbujesz nowego "czlonka" klubu
  10. bryla auta naprawde niczego sobie
  11. nawet nie ma sznsy bo jesli uzybys rozpuszczalnika na plastik to kiepsko to widze...szukaj innego
  12. a skad powietrze niby mialo by sie wziac pod lakierem ?? poprostu moze tez od srodka drzwi brac (nie czytac ze bierze- napisalem ze moze), ale powietrze to mozna wykluczyc
  13. a posiadaczy B8 jak na lekarstwo a pytanie jak najbardziej sluszne
  14. a nie robisz czasem Vagowania przy otwarych szybach?? I po drugie to nie ten dzial
  15. :polew: :polew: Reniu poprostu rozmowa sie kreci :polew:
  16. no to masz szczescie bo myslalem ze masz cos do spamerów i naszej "spamerki" ale skoro sprawa wyjasniona to juz wszystko
  17. Grzechu pijesz cos do spamerów ??
  18. no to tym bardziej gratuluje udanych modow
  19. zobacze jak sie sprawy rozwina i na ktora godzine bedziecie ustawieni bo w sobote o 17 mam ostatni egzamin...jesli sie wyrobie to podjade... ...zrobie to dla Ciebie
  20. pewnie ze tesknilismy...ja na wedzonko niestety sie nie pisze do w weekend ostatnie egzaminy
  21. no silna ekipa pod wezwaniem "SPAM" jest teraz [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2010, 23:35_________________________________________________Zuza troche Cie nie bylo
  22. Pieknie a jak wrazenia z jazdy??
  23. tak jak nie to trzeba unieść całe wzmocnienie czołowe. no i to jest konkretna odpowiedz bo nie zawsze da sie tymi gumami wyregulowac
  24. nie no Nowek swoja otwartoscia zabija :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.