Treść opublikowana przez Artur82
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
tomiczka bedzie tak jak piszesz i to ja o to zadbam
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
aju to auto bylo malowane cale...chyba nie doczytales
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sobota godz.17:30 Bydgoszcz pod łuczniczką 1. majki 2. rafi 3. Kierownik 4. Reniu 5. tomiczka? 6. Artur - na 90%
-
[ALL B5] Problem z obrotomierzem i prędkościomierzem
:polew: lutas nie badz takim pesymista... poczytaj troche forum i zobaczysz ze przypadkow z drgajacyjmi wskazowkami jest wiele i nie koniecznie trzea wymieniac licznki no i przede wszystki nie zawsze wina lezy po stronie tych ze licznikow
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
aju co to jest niedorobka?? moi ludzie nie znaja takiego pojecia!!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Filipe ...ja sie na taka biala koszulke pisze...lepsza niz czarna...bo latem bedziemy przeciez w nich chodzic...a latem w czarne to troche grzeje BIALA [br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 23:38_________________________________________________No Panie i Panowie...na Mannego aucie pokazalem jak moze polakierowac auto "moj" czlowiek wiec jak cos to zapraszam DLA KUBU A4 - Ceny do negocjacji!!!!!!!
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
na Panowie to byla proba mozliwosci moich lakiernikow Manny gratki
-
Lepsze zdjęcia mojej A4 1.9 tdi
fajny furacz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kierownik a nie widze Twojego nabytku w dziale B5...czemu sie nie chwalisz...tylko nie pisze ze nie masz foto bo hjakies masz na bank
-
[ALL B5] Piszczenie przy włączaniu klimy (tylko raz dziennie)
to prawda ze chodzi tu raczej o naciag paska...brat mial to samo w swoim aucie
-
[ALL B5] Problem z obrotomierzem i prędkościomierzem
zaden defekt - przynajmniej nie jest to przesadzone... a nie jest czasmi tak ze jak popada to Ci predkosciomierz wariuje... Podaj kolego DiAMOND wiecej szczegółów
-
[ALL B6] Komputer nie pokazuje otwartych drzwi
na bank w drzwiach masz podobnie...ja mam to samo z tylem od strony pasazera tylko ze nie mam sie kiedy zabrac... a zeby uprzedzic pytanie jak zdjac tapicerke to juz Ci pisze: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_avf_demontaz_boczka_od_strony_pasazera_oraz_wymiana_raczki-t23854.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_naprawa_przerwanego_kabla_od_glosnika_w_gumowym_polaczeniu_drzwi_z_buda-t131981.0.html [powyzej masz 2 linki ktore powinny ulatwic Ci sprawe
-
[ALL B5] Pryszcze na drzwiach.
to moze kosztowac okolo 150zl a za cale drzwi bys zaplacil okolo 300... a co do malowania samego "pryszcza" jak to nazwales to tak tym pistoletem pomaluje "pryszcza" no i oczywiscie jego okolice bo inaczej sie nie da
-
[ALL] Obszycie kierownicy i nowy mieszek ze skóry
10 lat wytrzmac powinno z tym ze wszystko moim zdaniem zalezy od uzytkownika i sposobu w jaki bedzie sie z kiea obchodzil
-
[ALL B6] Kto mi powie co to za czujnik?
czujnik zbicia szyby :polew: to jest...tak jak koledzy pisali wczesniej cos od telefonu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny90 to mozesz juz uzupelnic profil- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
manny jestes zadowolony??- [B6 AWX] Work in progress...
a nie masz drugiego?? :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu oblukasz na zywo i wtedy bedziemy gadac...bo boje sie pozniej co zrobie zima na moim 15"- [B6 AWX] Work in progress...
na zywo nie jest zle...a za zawieszenie tez sie zabiore :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jesli sie Tobie podoba to sie nie zastanawiaj tylko zbieraj kase- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jedrek jako ze jestem starszy to pozwole sobie skwitowac to tak ... co za duzo to nie zdrowo...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
progi w przyszlym roku razem z nowym lakierem teraz musze sie zajac kosmetyka z tym ze teraz sesja sie zaczyna wiec jeszcze troche [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:10_________________________________________________a opony z allegro i o firme nie pytaj :polew:- [B6 AWX] Work in progress...
jezdzi sie poprostu [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:05_________________________________________________moglby byc nawet 19" - Meetingi Kujawsko-Pomorskie