Treść opublikowana przez Artur82
-
[ALL B5] Mycie silnika
No to w sobotę błyśniesz (nawet dosłownie) na spocie No Gurban - kawał dobrej roboty
-
Jaki płyn do spryskiwaczy?
popieram to zdanie
-
[ALL B5] Pytanie o pomalowanie plastiku
nie no efekt
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
co tak myslisz Daras??
-
[B6/B7] Obudowy lusterek "ala" S4
moim skromnym zdaniem
-
[ALL B5] Pytanie o pomalowanie plastiku
ale efekt jaki??
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a jak to osiagneles i jak zmierzyles??
-
[ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
świeta racja Kowal ....a Ty grzechu (zalozyciel teamtu) zastanow sie teraz jeszcze raz czy warto takie udziwnienie na swoim aucie stosowac...bo jezdzic bedzie sie na 10000% h...o
-
[ALL B6] Wiatrak cały czas chodzi
dobrze piszesz [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 14:57_________________________________________________tak w B6 jest ze po przekreceniu kluczyka ten wiatrak sie kreci
-
[ALL B7] Rdza
Tu masz racje...za OT przepraszam a Andy jesli masz jakis problem to zapraszm na PW
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W ten weekend przypominam ze smigamy do Torunia
-
[ALL B7] Rdza
pokaz mi gdzie te problemy z ortografia ??!!
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
no wlasnie po przycisku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
fele ori chyba tego wzoru w 17" nie bylo a poza tym ladne autko- [ALL] Pielęgnacja wnętrza, co polecacie a czego nie? Deska rozdzielcza i skóra.
do skory : http://allegro.pl/item1090526917_pianka_do_skory_do_tapicerki_regeneracja_sonax.html Naprawde bardzo dobry produkt do deski : http://allegro.pl/item1084162454_sonax_xtreme_kokpit_efekt_matowy_283_200.html tez polecam- [ALL B5] Sprężyny -55/-40mm na seryjne zawieszenie
no to zebys sie nie zdziwil :gwizdanie:- [B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
jak juz pewnie przeczytaliscie (o ile czytacie watek od poczatku) to jest problem w B6 (jeden z wielu jesli chodzi o plastiki)...i jesli chodzi o zatrzask podlokietnika to raczej zostaje zakup nowej klapki bo inne sposoby wymiekaja- [ALL] Pielęgnacja wnętrza, co polecacie a czego nie? Deska rozdzielcza i skóra.
Ja polecam produkty firmy SONAX...osobiscie ich uzywam i jestem bardzo zadowolony- [ALL B7] Rdza
widze ze o chemii pojecia nie masz...myslisz ze tylko sol rozpuszcza snieg i lod...zyj dalej w tej nieswiadomosci- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tzn to ona chce mnie przekupić w pewnej sprawie gwizdanie a ja dałem jej moje ultimatum wink4 chciałbym : 1.lampy polift(cos nie moge uzbierać na nie) 2.gwintowane zawieszenie(ostatnio na necie fajne znalazłem niemieckie) 3.odrestaurować i walnąć chromem felgi 4.konkretne audio z mega basem 5.ściemnić szybki 6. kiera w skóre 7.moc podnieść (jak Binek do 120KM) 8.i pare innych piedoł co do glowy wpadną także te 7 to może być za mało Dopisany: 15 Marzec 2010, 09:07[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2010, 20:45_________________________________________________no to juz wiem co grzechu chce rezac- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no i Reniu wam wszystko znajdzie a wystarczy tylko troche checi :gwizdanie:- [ALL B5] Pytanie o pomalowanie plastiku
wyjasnione jak nalezy nie wiem co ludzie sie tak upieraja przy tych pier.....ych "sprajach"- [ALL B6] Spryskiwacze lamp xenonowych
a nie masz czasmi za malo plynu bo jak jest malo plynu to spryski sie nie zalacza- [ALL] Czyszczenie turbo - Ile ?
a wie ktos ile biora za taka operacje w kuj-pom ?? - [B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /