Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Piszczenie przy włączaniu klimy (tylko raz dziennie)


aju

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

mam taką małą zagadkę, 3 dzień z rzędu gdy rano przychodzę po auto i je odpalę z włączoną klimą czy klimę załączę po chwili zaczyna mi coś delikatnie piszczeć z przodu, nie mogę zlokalizować czy to pasek czy co bo trwa to chwilę :decayed:

Ogólnie piszczy tylko przy załączonej klimie, gdy wcisnę econ przestaje. a Gdy przejadę się kawałek piszczenie nie występuje już do dnia następnego.

Na oko paski luzów nie mają.

Jakieś rady? może gdzieś trza by było psiknąć wd40 może coś się zaciera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapiszczy ci zawsze jak właczasz klime, czy tylko na początku jak pierwszy raz włączas klime danego dnia. miałem podobnie jak włączałem klime to pasek mi zapiszczal, musiałemgo naciągnąć i po kłopocie. . spróbuj go troszkę naciągnąc, mi pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się naciąga pasek klimy? bo się patrzyłem na to dziś i nie ogarniam tego :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam podobny problem , rano od czasu do czasu zapiszczało potem z dnia na dzień piszczało coraz gorzej i dłużej a teraz piszczy mniej ale po chwili klima się wyłącza po ponownym włączeniu znowu działa raz krócej raz dłużej i znowu się wyłącza . Od czego zacząć łożysko , pasek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek napisz od dołu. Zdejmujesz osłonę z pod silnika i od strony chłodnicy inbusem 6, 5 lub 5,5 (nie pamiętam) luzujesz napinacz, naciągasz i gra. Jest mało miejsca między chłodnicą a napinaczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już zaradzone, winny był pasek, niestety ja nie podołałem go naciągnąć :gwizdanie: nie znalazłem gdzie się go naciąga :mysli: ale pojechałem na firmę transportową do matki i tam mechanik tirowiec naprawił to za browarka :)[br]Dopisany: 10 Czerwiec 2010, 22:46_________________________________________________ nie piszczy :)

można zamknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...