[ALL B6] Demontaż elementów wnętrza

Orange

Witam! :hi:

Czeka mnie instalacja car audio i w związku z tym wątkiem http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_instalacja_car_audio-t131536.15.html chciałem prosić o schematy ew. opis demontażu progów wewnątrz, tylnej kanapy, rozbrojenia tej blachy z drzwi po zdjęciu boczka, oraz słupków przednich (to do cb). Później zbierze się to do kupy i zrobi wątek w zrób to sam ;):good:

pozdrawiam i proszę o wspólną pomoc. :notworthy:

"wszystkie" plastiki ciagniesz i schodza...jak bedzie to robil to zrob fotostory i bedzie dla potomnych :hi:

Nim wyjmiesz siedzisko kanapy, kup sobie tulejki, ktore ja mocuja, bo sa jednorazowe i po prostu sie je rozrywa przy demontazu.

pogrzeb po wątkach w warsztacie i wszystko znajdziesz :decayed:

a jak nie będziesz czegoś wiedział to jest taki człowiek jak Bart-s megarezacz i on wie wszystko :kox:

co prawda to prawda no i jeszcze wrclaguna tez moze Ci duzo pomoc...co zreszta widac po postach tych klubowiczow :good:

Tylną kanapę pociągasz do góry i już jest wymontowana :)

Pod tapicerką nie ma blachy jak w VW, jest tylko pianka więc nie stresuj się :wink4: