-
[ALL B6] 3+ nacisniecia pedała i twardy pedał ! czy to normalne ?
Właśnie przed chwilą odebrałem samochod z problemem hamowania o ktorym wszyscy tutaj pisza..Przyczyna byla vacum pompa..Wybralem sie ze znajomym mechanikiem do zaprzyjaznionego sklepu zeby kupic pompe, na moje szczescie akurat nie mieli jej za to mieli zestaw naprawczy za cale 72zl z oryginalu..I nie zgadniecie pomoglo...wiec radze najpier probowac z tym a pompe w ostatecznosci..
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
ja tez sie pisze
-
Grupowy chiptunning, program u aligatora, Tychy , zbiera zapisy
Jezeli nie zrobie wczesniej chipa tez sie pisze...
-
[ALL B6] Jak wyjąć uchwyt na napoje?
dzieki ale malo pomocne sa
-
[ALL B6] Jak wyjąć uchwyt na napoje?
Mam z nim problem tego typu ze wciska sie do srodka i nie chce wyjsc..przy podwadzeniu go od dolu wysuwa sie..mysle ze wykrecenie go i zalozenie jeszcze raz moze zalatwic sprawe tylko jak to zrobic????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie mam pytanie..Orientujecie sie czy na Ostrowcu jest taki wulkanizator ktory oprocz wymiany opon ma usluge mycie felg???Robilem kiedys cos takiego tylko nie w O-C..I nie proponujcie mi myjki bo to nie to samo
-
[ALL B6] Potrzebna pomoc przy wyborze przełącznika świateł
Witam mam takie pytanie nr mojego przelacznika to 8E0 941 531 czy jaka jest roznica miedzy przelacznikami z kancowka A czy B czy C czy ktoras z nich bedzie pasowac????
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Wlasnie przed chwila przyszedlem z operacji poprawiania odbioru radia..Jezeli chodzi o podwazenie i latwe odejscie to niestety ale ja musialem sie niezle namordowac...Bawilem sie z tym dlugo bo balem sie ze predzej ta podsufitke polamie niz ja zdejme..Zlosc wziela gore i sie udalo wziac to sila naszczescie bez strat..Glownie chodzi o to zeby zdjac ja z 3 klipsow..Dwa w rogch i jeden na srodku..Nie bojcie sie uzyc brutalnej sily
-
[B5 AFN] Turbina po czyszczniu czy coś jest nie tak i grzanie świec
nie wiem jakie sa stawki ale 300zl to chyba sporo..warto bylo to zrobic i na czym mniej wiecej to czyszczenie polega???
-
[B5 AFN] Turbina po czyszczniu czy coś jest nie tak i grzanie świec
Mam pytanie odnosnie czyszczenia turbiny..Ile taka operacja kosztuje???
-
[B6 AWX] Brak nakładki od kieszeni na napoje gdzie kupić
Przejade sie na szrot moze tam cos wygrzebie
-
[B6 AWX] Brak nakładki od kieszeni na napoje gdzie kupić
niby nie pieniadze ale szkoda tam grzebac skoro wszystko dziala jak nalezy ..tylko nie wyglada jak trzeba..
-
[B6 AWX] Brak nakładki od kieszeni na napoje gdzie kupić
ok tak tez zrobie..dzieki..
-
[B6 AWX] Problem z autem
dzieki za podpowiedzi napewno to sprawdze..
-
[B6 AWX] Problem z autem
Mam problem tego typu..Podczas duzych mrozow po przejechaniu kilku metrow na wyswietlaczu pojawia sie ostrzezenie w postaci czerwonego wykrzyknika w kolko (jak kontrolka recznego) i napis FRENI (auto z wloch) chwile potem np przy dojezdzaniu do skrzyzowania jak obroty silnika zaczynaja spadac auto gasnie..co to moze byc????a odpala za piierwszym razem...
niko860
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta