Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] Black - Nowy nabytek :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, samochód został sprowadzony na początku tego roku z Niemiec od 1 właściciela.

- rok produkcji: 2004 czerwiec

- przebieg 192000 (sprawdzany w ASO + książka serwisowa)

- kolor: czarny metalic

Wyposażenie:

- elektryczne lusterka

- elektryczne szyby x4

- 6 poduszek powietrznych

- wspomaganie kierownicy

- ABS + ESP

- podgrzewane fotele

- nagłośnienie audi concert + subwoofer

- pełny kolorowy fis

- nawigacja między zegarami

- jasna skórzana tapicerka

- climatronic 2-strefowy

- felgi 17" S-Line

- zawieszenie S-Line

- chromowane relingi

Zmiany:

- HID-y 6000K + ustawienie na stacji diagnostycznej

- felgi stalowe czarne 15" (zima)

Plany:

- chip w najbliższym czasie

- lotka S-line na klapę

- led-y do postojówek i rejestracji

Fotki jeszcze z ogłoszenia :)

50418902.th.jpg60442679.th.jpg61918899.th.jpg60371218.th.jpg57349400.th.jpg

Niedługo zrobię sesję :)

Opublikowano

Ładnie się prezentuje, zaraz wszyscy będą Ci pisali żebyś drewno z środka wyrzucił, ale w tym kolorze tapicerki całkiem ładnie się komponuje.

Bezawaryjnej jazdy życzę :good:

Opublikowano

no furka kozak! pora niedługo obadać, mi się tylko nie podoba jasny środek, ale to rzecz gustu, wrzuć jakieś 18-stki na lato :decayed:

Opublikowano

spoko wozik .... :wink4:

Opublikowano

Ładny avancik :)

Pomyśl nad całym pakietem zewnętrznym S-Line :wink4:

Jeśli lubisz jasny środek i lubisz czuć się jak w większej limuzynie trafiłeś jak ulał :decayed:

Powodzenia w modach :good:

Opublikowano

no drewno :sick3: ale reszta :good: i jeszcze szybki ciemne i felunek kozacki i będzie git :hi:

Opublikowano

to ile cie wyszla ta audiczka :)

Opublikowano

nic dodac nic ujac :hi:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo za komentarze :)

Jeśli chodzi o środek to takiego właśnie bardzo długo szukałem (tak jak kolega zaznaczył - rzecz gustu), "drewno" mi nie przeszkadza.

Pakiet zewnętrzny s-line chętnie bym kupił, gdyby nie jego kosmiczna cena :kwasny:

Z felgami 18" z całą pewnością wyglądałby lepiej, zastanowię się latem, może ktoś chce się zamienić z moją dopłatą? :naughty:

Ciemne szybki też w planie, ale to na sam koniec.

Opublikowano

Bardzo ładny egzemplarz, a komentarze typu 'kiepskie drewno" w ogóle nie bierz do bani :wink4: Wszyscy naciskają ostanio że "moderne" hłe hłe, jak mówi mój kumpel, są tylko te zeszczotkowane :decayed: aluminium. A d*pa..są jeszcze ludzie którym się podoba jasny środek i tego typu "drewno"

Opublikowano

Ładne autko, podoba mi się jasny środek, do drewna nic nie mam choć mogło by być w innym odcieniu ;)

Pokaż się u nas na spocie, chętnie obejrzymy na żywo :good:

Opublikowano

Piękna fura, teraz to tylko program :gwizdanie: i wymiata wyglądem i mocą. Środek trochę nie w moim guście, ale s-line zewnętrzny :good:

No i brak :quattro::confused4:

Opublikowano

kileer to audi nie ma zewnetrzenego S line :gwizdanie: moze zawieszenie ale zderzaki napewno nie.

audi super kolor (jak moj :naughty:) fajny srodek i super utrzymany :good:

teraz to tylko w garniturze jezdzic :>

Opublikowano

Chodziło mi o fele, i zawias, bo w środku to nic chyba z s-lina nie ma.

Opublikowano

aha no bo piszesz S line zewnetrzny.ale najlejka na listwie jest :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :)

Pokaż się u nas na spocie, chętnie obejrzymy na żywo :good:

Postaram się wpaść na najbliższy spot, 21.02 jest? :)

Zgadza się, s-line mam felgi i zawieszenie.

Opublikowano

Pokaż się u nas na spocie, chętnie obejrzymy na żywo :good:

Postaram się wpaść na najbliższy spot, 21.02 jest? :)

No i elegancko , ja również bardzo chętnie zawieszę na niej oko :decayed:

Fura sliczna , srodek też wygląda fajnie ... no i jasna skórka :jerk:

Opublikowano

fura bardzo ladna...nie przepadam za mebloscianka(patrz.drewno)w aucie ale w twojej opcji koloru tapicerki niewyobrazam sobie nic innego :good:....naprawde kox

Opublikowano
  • Autor

Dzięki :):notworthy:

Zaraz po kupnie:

70404554.th.jpg

Dzisiejsze, po myciu, w zimowym obuwiu i xenon 6000K :)

89719861.th.jpg44148819.th.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.