Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

aass

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dzieki !
  2. Na standardowe 16
  3. Jaki rozmiar zimowek mam zalozyc ? prosze o pomoc w poniedzialek mam wymiane !!!!!
  4. gdzie naprawic skrzynie multitronic tanio i dobrze
  5. gdzie naprawic skrzynie dobrze i w miare tanio w Poznaniu
  6. A ja bylem dzisiaj u mechanika i pytalem co ile wymieniac olej w skrzyni a on mi na to ze sie nie wymienia Teraz to juz jestem glupi . Licze ze wy mi pomozecie . Pozdrawiam
  7. Przy przełączaniu biegow z 2 na 3 delikatnie szarpie . Podczas hamowania w ostatniej fazie równierz czuć dziwne delikatne drgania . Jaki jest tego powód ? moze pomoze mi ktos zaznaczam ze mam to autko od niedawna i nigdy przedtem nie jezdzilem automatem wiec jestem zielony w tych sprawach
  8. tak multitronik , to mowisz ze wymiana oleju nie ma zwiazku .ok dzieki! To chyba bedzie skrzynia ?
  9. I co ? wie ktos moze cos na ten temat ? z gory dziekuje
  10. Czy to mozliwe ze zmienilem olej (byl LIQUI MOLY top tec 4200 5-30 ) na MOBILA 5-30 norma 505.00 i zaczal mi przerywac tak jakby padala skrzynia (multitronik) tzn. jak przyspieszam i przelacza na 2 lub 3 czuje szarpniecia . A jezeli to nie od tego to co mam zrobic zeby to sprawdzic . Jezeli mozecie to pomozcie od niedawna mam to autko
  11. czy mobil jest dobry ?
  12. Jestem nowy wiec wybaczcie jak cos nie tak napisze :> . ja mam problemy z obrotami a zaczelo sie tak ze najpierw trzymal obroty 1500 kilka dni ,nastepnie wszystko wracalo do normy i znowu to samo az w koncu zatrzymalo sie na 1500 . postanowilem jechac do mechanika stwierdzil ze silniczek krokowy , wymienili na uzywany ( sprawdzony) cena z robocizna 330 zl. Faktycznie jak odebralem wszystko bylo wporzadku ale po 4 dniach znowu zaczely sie problemy raz trzyma obroty 1500 , czasami faluja od 300 do 900 a czasami wogole gasnie . pOMOCY[br]Dopisany: 17 Luty 2010, 10:58_________________________________________________Coś słabo działa...Klubik A4 ...3 dni i brak odpowiedzi ..
  13. Witam wszystkich . Maciek *proszę czytać FAQ odpowiednich działów, bo nie stosujesz się do nich

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.