Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przespol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. dzięki przyjacielu zrobie jak piszesz tylko niewiem kiedy bo samochód parkuje kawałek odemnie. pozdrawiam
  2. spróbuje. a jak się połącze? to co dalej? tam mogą wyskoczyć jakieś błędziki
  3. kolego vauxhall95. mój vag wcale nie chce zatrybić z tą trójką.a przy łączeniu się z audi b4 trzeba było zmienić tylko w opcjach niektóre cyferki i było oki. myślałem , że i tu dam rade
  4. dzieki panowie za info. powiem koledze jaka najprawdopodobniej jest przyczyna zmniejszenia sie przebiegu o połowe i przelotu wskazówki od 0 do 200 km/h. narazie dzięki i pozdrawiam
  5. pod maske nie zaglądałem ale znalazłem gniazda, no i oczywiście pomyślałem ,że dam rade. tak niestaty jest na linke. może wtakim razie pomożecie mi w wyjasnieniu co sie dzieje. a dzieją sie takie cuda : po przekręceniu kluczyka prędkościomierz się zamyka ,a zamiast przebiegu pojawia się error oraz przebieg skasował się z 300 tys. na 140tys. no i pali sie noon stop kontrolka świec . pozdrawiam
  6. witam serdecznie wszystkich. mam mały problem z nawiązaniem połączenia z wyżej wymienionym golfem 3. pytanko czy musze zmienić parametry vag-a w opcjach? wiem ,żeby połączyć sie z audi B4 w opcjach trzeba zmienić start baud z 0 na 240 i chyba coś jeszcze. zna może ktoś te parametry do "trójeczki". chyba ,że są jakieś wartości uniwersalne raz wpisujesz i gryziesz wszystkie wynalazki. dodam tylko,że golfik 92r klekot ale jaki to nie wiem. z góry dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam
  7. witam kolege kukisa. zlokalizowałeś już może to stukanie? mam identyczny problem i również co fachowiec to djagnoza. pozdrawiam
  8. witam serdecznie wszystkich. od jakiegoś czasu jeżdżąc po dziurach słyszałem metaliczne stuki tak jakby w zawieszeniu i drżenie kierownicy. dzisiaj korzystając z wolnego czasy podjechałem na stacje sprawdzić zawieszenie. okazało się że nic nie mam luźnego ani wybitego, diagnoza fachofca przekładnia do roboty. podobno są tam tulejki które sie wyrabiają i w momęcie kiedy koło porusza sie góra dół to drążek skacze i udeża o te tuleje. teraz pytanie do was czy diagnosta trafił czy podjechać jeszcze do innego. dodam tylko zero wycieków. z góry dzieki wszystkim za porady
  9. dzięki za podpowiedź. spróbuje tak jak piszesz. pozdrawiam
  10. czy dam rade naszym kabelkiem i programem połączyć się z oplem astrą II? z góry dzięki
  11. tak zrobiłem, skasowałem trzy dni temu było kilka po trzech dniach jazdy został tylko ten
  12. witam serdecznie. zczytałem dzisiaj koledze w 80 93r. błędy i wyskoczył 00513 czujnik prędkości silnika za co on odpowiada i gdzie mam jego szukać w tym samochodzie. mam jeszcze jeden problem. korzystając z okazji chciałem odrazu mój samochodzik podpiąć, tak jak nigdy nie miałem problemów tak dzisiaj nie chce sie połączyć.moze ktoś będzie wiedział w czym tkwi problem. z góry dziękuje i pozdrawiam nazywaj tematy jak przystalo na to forum/Przemo
  13. dzieki serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.