Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

przespol

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez przespol

  1. dzięki przyjacielu zrobie jak piszesz tylko niewiem kiedy bo samochód parkuje kawałek odemnie. pozdrawiam
  2. spróbuje. a jak się połącze? to co dalej? tam mogą wyskoczyć jakieś błędziki
  3. kolego vauxhall95. mój vag wcale nie chce zatrybić z tą trójką.a przy łączeniu się z audi b4 trzeba było zmienić tylko w opcjach niektóre cyferki i było oki. myślałem , że i tu dam rade
  4. dzieki panowie za info. powiem koledze jaka najprawdopodobniej jest przyczyna zmniejszenia sie przebiegu o połowe i przelotu wskazówki od 0 do 200 km/h. narazie dzięki i pozdrawiam
  5. pod maske nie zaglądałem ale znalazłem gniazda, no i oczywiście pomyślałem ,że dam rade. tak niestaty jest na linke. może wtakim razie pomożecie mi w wyjasnieniu co sie dzieje. a dzieją sie takie cuda : po przekręceniu kluczyka prędkościomierz się zamyka ,a zamiast przebiegu pojawia się error oraz przebieg skasował się z 300 tys. na 140tys. no i pali sie noon stop kontrolka świec . pozdrawiam
  6. witam serdecznie wszystkich. mam mały problem z nawiązaniem połączenia z wyżej wymienionym golfem 3. pytanko czy musze zmienić parametry vag-a w opcjach? wiem ,żeby połączyć sie z audi B4 w opcjach trzeba zmienić start baud z 0 na 240 i chyba coś jeszcze. zna może ktoś te parametry do "trójeczki". chyba ,że są jakieś wartości uniwersalne raz wpisujesz i gryziesz wszystkie wynalazki. dodam tylko,że golfik 92r klekot ale jaki to nie wiem. z góry dziękuje za podpowiedzi i pozdrawiam
  7. witam kolege kukisa. zlokalizowałeś już może to stukanie? mam identyczny problem i również co fachowiec to djagnoza. pozdrawiam
  8. witam serdecznie wszystkich. od jakiegoś czasu jeżdżąc po dziurach słyszałem metaliczne stuki tak jakby w zawieszeniu i drżenie kierownicy. dzisiaj korzystając z wolnego czasy podjechałem na stacje sprawdzić zawieszenie. okazało się że nic nie mam luźnego ani wybitego, diagnoza fachofca przekładnia do roboty. podobno są tam tulejki które sie wyrabiają i w momęcie kiedy koło porusza sie góra dół to drążek skacze i udeża o te tuleje. teraz pytanie do was czy diagnosta trafił czy podjechać jeszcze do innego. dodam tylko zero wycieków. z góry dzieki wszystkim za porady
  9. dzięki za podpowiedź. spróbuje tak jak piszesz. pozdrawiam
  10. czy dam rade naszym kabelkiem i programem połączyć się z oplem astrą II? z góry dzięki
  11. tak zrobiłem, skasowałem trzy dni temu było kilka po trzech dniach jazdy został tylko ten
  12. witam serdecznie. zczytałem dzisiaj koledze w 80 93r. błędy i wyskoczył 00513 czujnik prędkości silnika za co on odpowiada i gdzie mam jego szukać w tym samochodzie. mam jeszcze jeden problem. korzystając z okazji chciałem odrazu mój samochodzik podpiąć, tak jak nigdy nie miałem problemów tak dzisiaj nie chce sie połączyć.moze ktoś będzie wiedział w czym tkwi problem. z góry dziękuje i pozdrawiam nazywaj tematy jak przystalo na to forum/Przemo
  13. dzieki serdecznie za odpowiedź i pozdrawiam
  14. witam wszystkich serdecznie. czy norma oleju 505.00 dotyczy tylko silników diesla czy dla benzyny tez taką normę zrobili tylko olej posiada inne właściwości. pytam sie dla tego ,że dzisiaj zakupiłem olej do mojego tdi i na opakowaniu jest nadruk z ta normą, ale gdy wszedłem na strone producenta to na przedniej etykiecie jest jeszcze napisane dodatkowo diesel, a na mojej bańce jest tylko 10w40. :mysli:pozrdrawiam
  15. witam serdecznie wszystkich użytkowników tego forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.