Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja juz knuje jak by sie tu ulotnic tak ok. jakies 10.oo :gwizdanie:
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I ZNOWU KAMIENIOLOM
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    cos sie nam pogoda zjebywywuje :gwizdanie:
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaki wolny poniedzialek za***rdalac trzeba
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mielismy wymieniac wezyki i jechac po opony :gwizdanie:
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :polew: :polew: ty zyjesz bo wczoraj sloabo wygladales :tongue4:
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kimi o ktorej zajezdzasz do LDZ ???? bo ok 23 bede scigal na teofilow wiec moge cie podrzucic jak bys chcial
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To co napisałeś zupełnie nie wynika z Twoich postów. W poprzednich postach pisalem co mysle o tej zaistnialej sytuacji na temat Malika,Pantona,Prometeo ale forum nie jest moim caly swiatem zebym sie zalamywal z powodu zarowki czy uciszenia
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powiedz mi, czego nie rozumiesz ? Teraz kwestia kar. Z racji tego, że tego typu przypadki są rozpatrywane wspólnie przez ZK poniżej informuję co następuje: 1. Malik otrzyma zakaz pisania na forum na miesiąc - na tyle co go znam uważam, że zdaje on sobie sprawę z błędu, który popełnił i następny taki przypadek nie będzie miał miejsca. Emocje nie są dobrym doradcą. 2. Prometeo - z racji tego, że on tutaj jest w pewnym sensie poszkodowanym na początku miało nie być wyciąganych wobec niego żadnych konsekwencji. Jednakże tak, jak to zostało wspomniane w tym wątku, również złamał zapisy regulaminu forum zakładając drugie konto żeby domagać się prawdy publicznie, a nie czekając jak sprawa zostanie rozwiązana w cywilizowany sposób. Nie wiem jaki przyświecał mu cel, ale ciężko mi zrozumieć kolejność jego działania: otrzymał uciszenie, po krótkim czasie wysłał do mnie kilka PW (i nie tylko do mnie, bo poprzez zgłoszenie dostali to też Admini i Prezes), w których wyjaśnił sprawę, że nic takiego nie napisał i nie dając mi (nam) nawet szansy na odczytanie tych PW założył drugie konto i zaczął wyjaśniać (czyt. robić aferę) publicznie. Chyba nie była to dobra droga - dla przykładu: czy jakbyście kupili coś na allegro i nie dostali w terminie towaru to czy napisalibyście do człowieka maila i od razu poszlibyście na Policję zgłosić oszustwo czy też napisalibyście maila i poczekali chociaż kilka godzin na odpowiedź ??? Za założenie drugiego konta i nieodpowiednie załatwianie sprawy otrzymuje taką samą karę jak Malik - nadmienię tylko, że jest to wyjątek od reguły, bo jak wiecie za dwa konta z automatu użytkownik dostaje bana. Co jest dla Ciebie zagadką ? Czytałeś punkt 28 regulaminu ?[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 11:53_________________________________________________ Bardzo ładnie chłopaki. Ślicznie. Poziek no co pieknie...powiem ci ze ktos mi wstawi zarowke czy zablokuje na miesiac to naprawde nie robi na mnie wrazenia bo mam w zyciu wieksze problemy niz obawy przed zarowka na A4-KLUB.pl czy uciszeniem na miesiac
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    my jestesmy z LDZ i sramy na zarowki
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jaka by nie byla zawsze jest :gwizdanie: no ale.......
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Bieniu masakra nie wiem czemu sie tak spinasz itd. i nazywasz innych gamoniami itp. skoro o jakies wlasnie takie spinki poszla cala akcja ze jeden drugiego obraza a mysle ze jako "rozowy" klubowicz powinienes dawac lepszy przyklad :gwizdanie:
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podpisuje sie pod tym :oklaski:
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kużwa ile kolorowych osób dzisiaj u nas jak bym wiedział ze bedziemy mieli gosci kazal bym posprzatac
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To tam tez sie skasuje i bede kasowal wszystki po koleji az zostanie wam tyleko DAEWOO
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A co Ty taki wesolutki ? Nie pal tego świństwa :polew: :polew: :decayed: swinstwa odrazu a pamietam jak brales ostatnio to mowiles nareszcie nareszcie :decayed: :decayed: Czy to było wtedy jak korzystałeś z niewidzialnego kibelka ? :polew: :polew: :polew: ja tez widziałem tam kibel chyba prezes jednak z toba cos nie jest do konca ok :gwizdanie: i malo tego bozadzwon do brata bo on tez widzial tam kibelek [br]Dopisany: 28 Październik 2011, 08:11_________________________________________________wogole to typasy widze sie troche uruchomili wszyscy :gwizdanie: ale co racja to racja sprawieldiwości tutaj nie ma wiec dzisiaj do godz. 23.00 malymi kroczkami bede usuwal forum wiec prosze sie pozegnac z kolegami i koleznakami bo za 11 h i 50 min nie bedzie forum i mozecie zapisac sie do klubu DAEWOO :polew: wiec: zegnam panstwa
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    [br]Dopisany: 27 Październik 2011, 06:59_________________________________________________ rece jak orangutan :polew:
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mowi sie w kislu :kox:
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zdjecie nr. 38 mega koks :polew: :polew: :polew:
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no wlasnie port czy real bo lece do szkoly jak cos to napiszcie jakies esesmana gdzie jak by sie zmienila koncepcja inna niz real

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.