Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
dobra panocki a gdzxie dzisiaj sie spikniemy ?? bo n a real obsatwiam ze juz za chlodonawo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
PRL-owskie stare rowery
-
Spociki Łódzkie
nawet ja pamietam
-
Spociki Łódzkie
żyje. czytam. rzadko piszę - bo i nic mądrego nie potrafię... :gwizdanie: samochodzik kupiles czy teraz 5 lat bez auta bedziesz :gwizdanie: pamietaj ze jest na BBS-ach na sprzedaz
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:polew: [br]Dopisany: 14 Październik 2011, 18:25_________________________________________________Typy może zamiast gokartów byśmy polatali na takim symulatorze dziś taki widziałem w Manu powiem że :kox: 15 zeta za 10 minetek aha można przełączyć na 3D i latać w okularkach slabo gokarty moim skromnym zdniaem daja czadu :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
moge ci ustawiac walki bede twoim agentem wcale nie drogim :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
KLATA,PLECY,BARKI OD TEGO SA CIEZARKI- Spociki Łódzkie
zraz k**wa snieg mikolej sanki i drifty pierwistkiem z Q :polew:- Spociki Łódzkie
wrecz jestem tego pewien ;(- Spociki Łódzkie
kuzwa skrobalem dzisiaj przednia szybe- Spociki Łódzkie
nie idziemy do szkoly- Spociki Łódzkie
kazdy nowy klubowicz zalewa wszystkim kotly na fulla :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:58_________________________________________________ dobrej nocki klysiu- Spociki Łódzkie
piotr-3003 nie czaj sie :polew:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:51_________________________________________________dobra milo bylo zakup dzisiaj poczyniony na + wiec moge leciec w kimono- Spociki Łódzkie
nie no powaznie Mariano zartowalismy sobie tylko- Spociki Łódzkie
Nowy, boi się :naughty: ze bedzie wkupne placil- Spociki Łódzkie
mariuszzgierz nie czaj sie zapraszamy co cie gnebi kolego- Spociki Łódzkie
profil uzupełnij i możesz iść :gwizdanie: Właśnie kurna :decayed: :decayed:[br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:34_________________________________________________ Aha, no i na spocie w niedzielę obecność obowiązkowa :cool1: obiecal ze bedzie jezdzil na spoty :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no zjedz zjedz bo az mokry jestes z podniecenia- Spociki Łódzkie
nawet przezylismy super wycieczki :gwizdanie: vectrolotem :decayed: :decayed: No a polift 1.8T to jest taka prawie że eSa :kox: quattro? :cool1: oska- Spociki Łódzkie
nawet przezylismy super wycieczki :gwizdanie: vectrolotem- Spociki Łódzkie
najlepiej BBS-y :kox: :kox:- Spociki Łódzkie
albo zabierzemy polifta i damy tego kolorowego przynajmniej miche bedziesz mial w gratisie :polew: :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
przeoramy ja troche [br]Dopisany: 13 Październik 2011, 21:21_________________________________________________ - Spociki Łódzkie