Treść opublikowana przez klysek
-
[B5 AHU] Klimatronic do Audi A4 B5 z 1995 roku - sedan..
kazdy znich bedzie dzialal normalnie sprawdzilem na wlasnej skorze [br]Dopisany: 26 Listopad 2011, 14:12_________________________________________________takie podmianki :gwizdanie:
-
[B6 BFC] Zapalająca się kontrolka ESP i spadek wskazówki temperatury silnika.
:>
-
[ALL B6/B7] Engine Start Stop ?
widzialem cosik takiego w jakies B5 dla mnie masakra
-
[B6 BFC] Zapalająca się kontrolka ESP i spadek wskazówki temperatury silnika.
na allegro spokojnie nie jest on jakos specjalnie drogi :gwizdanie:
-
[B6 BFC] Zapalająca się kontrolka ESP i spadek wskazówki temperatury silnika.
czujnik (temperatury plynu chlodzacego)który odpowiada za prawidłowe wskazania wskaźnika temperatury płynu chłodzacego ale w desce rozdzielczej.
-
[ALL] Czym najlepiej przykleić listwy?
no ja ci mowie silikon tylko nie taki zwykly przezroczysty tylko taki do uszczelniania rur do +70 st. on ma kolor czarny i trzyma 2 rok
-
[ALL] Czym najlepiej przykleić listwy?
ja walilem silikonem cieniutki paseczek i trzyma juz 2 rok
-
Spociki Łódzkie
nie ma ktos radia cd na opylke ????
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :decayed: :decayed: :decayed: kłysiu ty masz już sporo wolnego to pewnie ogień na tłoki :drunk: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
:drunk: :drunk: :drunk: :drunk: :decayed: :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
jak byscie szukali kogos od efektow specjalnych do walcie smialo :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 25 Listopad 2011, 13:13_________________________________________________idz na basen :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ja ostatnio rezalem olowek w praci i zrobilem mega zapalke :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: kłysiu masz jakąś fotę z tego rezania :naughty: :polew: poszla o raz ale jak cos bede tworzyl zrobie foto story :decayed:- Spociki Łódzkie
ja ostatnio rezalem olowek w praci i zrobilem mega zapalke- Spociki Łódzkie
nowy nabytek DJ :polew: :polew: ja w pierwszej chwili pomyślałem, że DJ w tygodniu siedzi w Wawie a przylatuje tylko na weekendy jak Seba :polew: :D :D Nie no, Dj chyba by kijanki nie rezał :mysli: po nim juz sie wszystkiego mozna spodziewac- Spociki Łódzkie
nowy nabytek DJ :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
Ania weź do Zakopca taki zestawik no no i bedzie nowy banerek wole nasze fotoszopowe laleczki [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 21:16_________________________________________________Zalotka_LDZ wejdz na gg- Spociki Łódzkie
ty narazie nie bielizna tylko daj jakies foto bez ciżemek(mojżeszek) :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
nie nawidze takich pozowanych fotek bo w tych babach wiecej fotoszopu niz krwi- Spociki Łódzkie
klysiu to weź się za jakąś robotę - sam chciałeś to teraz masz Siemanko Mariano Pink Italiano :D D: :polew: Pink Floyd- Spociki Łódzkie
jaka tu poslucha od samego rana az jakos tak nie swojo sie czuje- [ALL B5] Zamarzanie szyb od wewnątrz
Zapraszamy na spota do Łodzi daleko nie masz chętnie wymienimy ci filtr :gwizdanie: - Spociki Łódzkie