Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kurwaaaaaaaaaaaa dziala mi vag dzieki wielkie PYTONKU :notworthy: [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:49_________________________________________________teraz szybki kurs vaga jak kasowac bledy :gwizdanie:
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jestem za d*py plaza i smazona rybka nie ma nic piekniejszego
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pyton a pozniej na tym virtualu vaga instalowac ???
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    pyton wgrywam xp na virtuala [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 22:08_________________________________________________ No cóż, jak to mówią - są sprawy ważne i ważniejsze :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: no Kimiasz gratki
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobra poddaje sie
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ulitamte a vag-com jest c**ja nie lata prtzelecialem kazdy po kolei
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ale jest problem ze ja go potzrebuje na jutro siedze i zaraz wylewu dostane przed tym kompem
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a wiec u stawiam tryb zgodnosci z xp i c**j jakas pikseloza mi sie robi caly ekran robi sie rozowy w czarne kropki a jak wezme print screen to robi sie normalny a machina wogole wyskauje jakies blad i c**j koniec imprezy
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    instalkę.... kłysiu instalkę.... :gwizdanie: [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:20_________________________________________________chyba, że Sebek miał na myśli uruchomienie zainstalowanego programu w tzw. trybie zgodności to wtedy na program/skrót do niego.... tak o to mi chodzi dokladnie sprawdz ze wszystkimi trybami powinnoi pojsc a win 7 jest jednym z tych bardziej udanych systemow i u mnei wszsystko bangla bez zajagniecia slowem u mnie c**ja chodzi nie wiem jak to zrobic zupelnie ciemna masa ;(
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no nie ma co tu wklejac robi sie wszystko rozmyte a jak robie print screen to wraca normalnie [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:33_________________________________________________lipa jest b o jak bym chcial dograc xp to juz jest lipa bo zey to wszystko dobrze hulao to najpierw instalka xp a pozniej 7 a u mnie bylo na odwrot [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:35_________________________________________________miala byc jutro w pracy zabawagiem a tu c**j.....[br]Dopisany: 31 Maj 2011, 18:35_________________________________________________c**j jutro wypierdalam 7 ja de na xp :gwizdanie:
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja pier**le jakas pikseloza mi sie robi jak robie zgodnosc z win xp nigdy nie ogarne na tej windzie zajebnaej
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba ale exe klikam na ikonie vaga ???
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zacne bale sa najlepsze
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to ja zaczalem wyczytywac na forum passata i typ napisal : zainstaluj virtual pc z powyższej strony, zainstaluje XPMode (czyli faktycznie wirtualkę z XPkiem, dostarczoną również na powyższej stronie), odpal XPMode (czyli odpal wirtualkę z XP), zainstaluj na tej wirtualce VAG-COMa, dodaj skrót do menu start dla All Users i ubij wirtualkę. Od tej pory możesz odpalać VAGCOMa bezpośrednio ze swojego menu start -> wchodzisz w XP Mode Application i masz dostępnego VAG COMa. Uruchomi się w osobnym oknie (już bez otoczki maszyny wirtualnej) - tak, jakbyś go odpalił na swoim windows 7 (chociaż faktycznie będzie w tle działał pod XP). teraz pozostanie problem przekierowania portu USB. O ile da się to robić bezpośrednio z wirtualki (po podłączeniu kabla wybierasz z menu w maszynie wirtualnej USB - konkretne urządzenie), to nie wiem jak to osiągnąć w przypadku, gdy odpalisz tylko samą aplikację (musisz pokombinować). Na pewno jakoś się da
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aaaaaaaaaaaa do tego wlasnie juz doszedlem i zasysam virtual machine
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Mariano zabalowal troszeczke napewno [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:46_________________________________________________ tzn.
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ej typy jak chce skasowac przez vag-a ESP to jak krok po kroku to skasowac bo jestem zielony ;([br]Dopisany: 31 Maj 2011, 17:04_________________________________________________nastepne pytanie typu kto ma vag-a ktory bedzie banglal na win 7
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a u mnie c**jnia z bryndza droga pyndza szkoda zawracania d*py :gwizdanie:
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no ja na byciu listonoszem sie dorobilem B5
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    na listonosza [br]Dopisany: 31 Maj 2011, 13:06_________________________________________________ no jak chcesz byc listonoszem to zapraszam jutro pomiedzy godz.10-14
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    masakra z tymi ludzmi jest wiecej juz nie podejme rekrutacji matoly ze hej
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    NO MIAL WPISANE
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    k**wa prowadzenie rozmow o prace mnie ro***erdala uwaga cyt" WIE PAN MAM JUZ PRAWO JAZDY 3 LATA I NAJECHALEM NA NI ZE 170.000 TYŚ KM WIĘC JEST SIE CZYM POCHWALIC " :polew:
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a rozdupcyla sie dlatgo ze ciagnal nie szybciej niz 15 km/h
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tanio i pewnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.