Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a ja dzisiaj wolne
-
Spociki Łódzkie
lanie wody jest kox :kox:
-
Spociki Łódzkie
:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: mi sie najbardziej podoba polewanie samochodu Ramika woda :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
chyba nie wiesz o czym mowisz tam maja ceny jak w hiltonie :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Maj 2011, 23:35_________________________________________________a w tych szalasach zimnica jak c**j pewnie teraz
-
Spociki Łódzkie
dawaj dawaj bo spac mi sie chce a chialem zoabczyc
-
Spociki Łódzkie
ja mam blisko ale pierdziele w taka pogode z buta walic
-
Spociki Łódzkie
Ale ja przyjadę autobusem, bo nigdy nie jeżdżę po alko :no:
-
Spociki Łódzkie
dobrta spadam do tesciowej na obiadek a na c**j nam piec
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
moze pod urzedaem co wy na to ???
-
Spociki Łódzkie
dzisiaj pierwszy spot mozesz wpadac
-
Spociki Łódzkie
nie nie o ciebie chodzilo tylko tam na gorze byl ktos o nicku: ELtomek [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:22_________________________________________________ jak masz lubisz to jestes juz swoj chlop [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:23_________________________________________________no to na łódzkim juz jest 3 Tomkow gonimy Bartków
-
Spociki Łódzkie
ja tez [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 12:10_________________________________________________ELtomek nie czaj sie napisz do nas cos milego :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Też uważam, że słuszną linię ma nasza partia :> :> :> :good: :good: Krzysiu w sobote lecisz swoj fura ???
-
Spociki Łódzkie
:polew: pomozesz mi porezac
-
Spociki Łódzkie
JA TEZ BEDE KUPOWALEM B7 ALE W 2019 ROKU JAK BEDZIE KOSZTOWALA 10.000 PLN :polew:
-
Spociki Łódzkie
ooooo Krzysiu dobrze gada 20.00 i ja tez zajade was przytulic :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no ja tez z wieczora bym mogl przatakowac [br]Dopisany: 03 Maj 2011, 11:05_________________________________________________ To jak, jest ktoś chętny? :naughty: ja kawę chętnie wypiję Pyton to co ujebiemy sk***iela
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba to ty nic nie wiesz poweaznie co sie w sobote dzieje- Spociki Łódzkie
mowie jakies dupeczki co za PLN-y potancza trzeba konecznie skrecic- Spociki Łódzkie
jak to nie dziwki musza byc dzien bez dziwek dniem starconym :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
jak cos wal na komore