Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
pierdzieli farmazony kiedys mozna bylo zorganizowac imprezke w 1 h przed spotem a teraz kazdy jak problem sobie wynajduje :gwizdanie:
-
Poszukiwany kierowca solówki.
no bo slyszalem taka sprawe na CB jak gadlem z mobilami ze jak pracujesz np. u producenta opon to pracuj u niego na solowce nie musisz miec tej kwalifikacji wstepnej a drugi znowu mi powiedzial ze do 7 T tez nie trzeba miec tego kwita ale powiem ci ze z tego co widze to masz 20 lat to jeszcze u ciebie jest sytuacja bardziej zlozona bo do kat. C muisz miec ukonczone 21 lat
-
Spociki Łódzkie
Kasia no a jakiegos grilika skrecimy bo pewnie DJ nie przyjedzie do Miasta Zgierza bo bedzie mu za dlaeko :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no git to ja sie stawie bede z Ewcia na 16
-
Spociki Łódzkie
Oooo, ten się urwał z choinki o tej porze [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 07:58_________________________________________________ :hi: :hi: nie spać - zwiedzać widzę, że nie macie konkretnych planów, to w takim razie może Wy raz byście przyjechali do Zgierza a nie ciągle Zgierz do Was, 16:00 - zapraszam na malinkę z tym grillem :naughty: no do Zgierza tez moge podjechac bo na 20.00 musze byc w Strykowie :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 10:42_________________________________________________no nic ja czekam na info do 14 jak nic sie nie wyjasni to spadam na Strykow tam grill bedzie na 102
-
Spociki Łódzkie
Panton [br]Dopisany: 03 Kwiecień 2011, 10:38_________________________________________________no nic ja jestem za godz. 16 pod realem czekamy 30 min i jedziemy na chocianowice kto jest za reka do gory
-
Spociki Łódzkie
mi to obojetne czy to bedzie o 12 czy o 16 czekam na info ja teraz mam banie na Varius Manx
-
Spociki Łódzkie
znazlem super fotke tylko nie wiem czy Mario nie bedziec zly ...... :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2011, 18:48_________________________________________________ Szamek zajrzyj lepiej ok 22 bedzxie cos wiadomo ale mozecie sie szykowac pewnie na ok 16
- Spociki Łódzkie
-
Spocik w Kutnie
my mamy zdjecia z Jaroslwca jak Henioo maca sie z obrazem
-
Spociki Łódzkie
ale to jest Kasiulka twoje zdanie mi pasuje w 100% tylko co z reszta :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a jutro karwasz twarz moj dorgi Pytonku o koterj sie w koncu ustwaimy ??? pewnie z poznego wieczora dojedziemy do porozumienia ze wszystkimi :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ale wszytsko na najlepszej drodze zeby zaczelo :gwizdanie:
-
Poszukiwany kierowca solówki.
no dobra ale nie o to mi chodzi nowosci zadnej mi nie powiedziales :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a ja jeszcze wieczorny kurs do Głowna a jutro do kopalni pieniadze zarabiac trzeba- Spociki Łódzkie
to jest S4 parkuje na radogoszcu wschodzie na ul.Jesionowej przy jeszcze zajebistrzej chacie [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 20:44_________________________________________________ nie nie narazie samo C to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal ile teraz taka impreza 1550 PLN pewnie + egzamin i jeszcze kurs na przewóz rzeczy chyba 1550 samo prawko a kurs na przewoz ok 6000 tys- Spociki Łódzkie
nie nie narazie samo C to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal ile teraz taka impreza 1550 PLN- Spociki Łódzkie
no z rzezby to k**wa -1- Spocik w Piotrkowie Trybunalskim
to ja proponuje leciec w niedziele na 18 do LDZ- Spocik w Kutnie
no to gitez majonez- Spociki Łódzkie
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=195621.new#new masakra jakas :polew: :polew: :polew:- Poszukiwany kierowca solówki.
szukam kierowcy ktory jezdzi jezdzil na solowce mam kilka pytan dotyczacych kursu na przewoz osob i rzeczy :>- Spociki Łódzkie
traska byla wczoraj dzisiaj bylo siedzenie i pilnowanie samochodu w sloneczku ale traska ogolem spoko 800 km jak zbicza strzelil i jak wracalem wymylsilem ze zapisuje sie na prawko i od dzisiaj juz szkole sie na kierowce zawodowego :gwizdanie: czyli, że C+E :good: tylko, że spore koszty takiej zabawy w tej chwili ;( ;( też o tym myślałem :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2011, 17:41_________________________________________________no to co chyba se PYK-nę :naughty: no to PYK :decayed: :decayed: nie nie narazie samo C to moze ja tez cos lykne bo juz chyba nie bede dzisiaj nigdzie sie poruszal - Spociki Łódzkie