Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Mariano, Kimiaszku drodzy koledzy z okazji imieninowo-urodzinowych waszych swiat zycze wam B7(Mario) S4 B5 (Kimi) duzo :sexinbed: szczescia zdrowia i pomyslnosci :kwiatek: :boobs: :drinks: :banan1: :radocha: :black: :banan3: :kwiatek: :kwiatek: do zyczen dolacza sie rowniez Ewcia a pan biznesman dobry agent wzielo i chruplo :polew:
-
Spociki Łódzkie
Bart kiedy kosztujemy ta wode piwna
-
Spociki Łódzkie
A co ci się stało znak go zaatakowal
-
Spociki Łódzkie
dobra ja sapadam panowie do juterka
-
Spociki Łódzkie
a ja myślałem że będziesz ster obszywał no co ty ster tylko skora weza albo nosorozca
-
Spociki Łódzkie
Kłysiu, po co Ci futro z reniferu? zrobie sobie rolete na tylnia szybe taka w wersji hard
-
Spociki Łódzkie
Łosie pozdrowiłaś ? :gwizdanie: :gwizdanie: mi prosze ze szwecji przywiezc fotro z renifera :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
Seba do ukarania :bicz3:[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:37_________________________________________________ Siema Adaś już sie dziś chwalił to bardzo ladnie z jego strony
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 17 Styczeń 2011, 21:36_________________________________________________a ja dzisiaj spotakalem na ul.Kościuszki Adasia z Turka
-
Spociki Łódzkie
dobra tez lece narka
-
Spociki Łódzkie
albo [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:19_________________________________________________ :polew: :polew: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie no w robocie to LT MAX, Jumperem,Sprinterem takze jak cos to nie ma problema cale poludnie obdarujemy [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 22:10_________________________________________________ kolejny alkofan
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
to ty nie nalezysz do tej grupy alkoholikow i bezrobotnych no jak nie jak tak przeciez napislaem ze jutro tzreba potyrac troszke a nie dopislaem ze pod sklepem
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
dobra milo bylo ale jutro od nowa trzeba isc potyrac sobie troszke :gwizdanie: takze do poklikania
-
Spociki Łódzkie
u nas tylko sami alkohloicy bezrobotni [br]Dopisany: 16 Styczeń 2011, 21:54_________________________________________________ byl....
-
Spociki Łódzkie
to nie jest skarb tylko skrab mylisz tak samo jak pytona
-
Spociki Łódzkie
ja wlasnie z Kielc wrocilem :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
co wy nia zyjecie dzisiaj :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
nie znamy :gwizdanie: ja tgez spotaklem na widzewie na ul.Milionowej B6 z ramkami ale kto to nie mam pojecia
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
juz polecial buziak na zgode a ja ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________też chcę buziaka [br]Dopisany: 11 Styczeń 2011, 20:32_________________________________________________ - Spociki Łódzkie