Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
:laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
ide dogorywac do juterka- Spociki Łódzkie
co jestem z tymi zapisami na ogolniaka ???? [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:13_________________________________________________a co to jest NL Team [br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 22:15_________________________________________________c zyli tak patrze to sa fury sciagniete z Holandi- Spociki Łódzkie
ale mam banie na kabarety :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 01 Styczeń 2011, 20:13_________________________________________________nie daje rady- Spociki Łódzkie
Zrób zdjęcie i wrzuć na forum :polew: :polew: nie mam mocy zeby sie isc wylac a ty mi kazesz sesje sobie robic- Spociki Łódzkie
chyba nie zyje ;(- Spociki Łódzkie
nom :> sylwestrowicza trzeba perzetransportowac tylko Kimi nas bedzie 4 osoby- Spociki Łódzkie
no no ale to musisz sobie te pieniadze co masz wydac na kiepy iodkladac do skarbonki wtedy je ujrzysz- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
wszyscy z klubu nie palimy !!!!!- Spociki Łódzkie
No, trzeba, bo od Nowego Roku nie palę ja tez sobie tak postanowilem- Spociki Łódzkie
Kimi idziemy [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 18:19_________________________________________________na dyma- Spociki Łódzkie
tez wychaczylem te dupki ale bylem pierwszy chociaz raz- Spociki Łódzkie
narka milej zabawy[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 17:42_________________________________________________Dj AppRox - Electro House ( Remix 2010 ) ogladnijcie od 1.35 najlepsze zyczenia do klyska dla was- Spociki Łódzkie
seba tez bedzie mial nowe futro bo stare goli :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
Kimiaszku pamietasz o mnie nie wiem czy juz sie pytalem czy nie ale zapytam sie na wszelki wypadek [br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 16:51_________________________________________________ Cicho, chyba jeszcze goli jaja :naughty: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2:- Spociki Łódzkie
kierowniku producecie prosze wypierdlic szampana- Spociki Łódzkie
najlepsze to byla ta chriss wrzucil taka chudzienka :polew: a jak wam sie tam wiedzie jedzonko dobre,jestescie grzeczni- Spociki Łódzkie
ej adwokacie :bicz3: :tongue4:- Spociki Łódzkie
a z kad on ma je miec- Spociki Łódzkie
ale przeciez Seby nie bylo na imprezie w zgierzu- Spociki Łódzkie
co moje nogi????!!!!!!!!!! coś komuś nie pasi no dzisiaj sylwester to musisz oglic swoje nogi :polew:- Spociki Łódzkie
baner jest w pytke Zbysia :oklaski: - Spociki Łódzkie