Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
no i git spisz z Bartem w izdebce :polew:
-
Spociki Łódzkie
no to tzreba sie zapisac ale bez drzewek kto bedzie chetny oprocz mnie,Barta i Miskow
-
Spociki Łódzkie
ide troche poczytac ksiazeczke ale najpierw [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 10:53_________________________________________________Bart kiedy zawsze sie pojawialy info o ogolniaku [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 10:54_________________________________________________zimowym oczywiscie
-
Spociki Łódzkie
Siema chriss To nie są marzenia, to PLANY I zamierzam je zrealizować :gwizdanie: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 10:31_________________________________________________ To rozumiem reakcja na 380 KM w S4? :naughty: A teraz pomyśl, że z tego można wykrzesać nawet 700-800 kucy :kox: :kox: jest kawal mocy nawet bez modzenia
-
Spociki Łódzkie
:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:
-
Spociki Łódzkie
http://otomoto.pl/audi-s4-C16773987.html :slina: wtedy bede mogl sie poganiac z Miskami :decayed:
-
Spociki Łódzkie
to sa elektroniczne bomby jak by sie spalila tam zarowka to bym 6 misiecy zbieral zeby kupic nowa :polew: jestem tradycjopnalista i pozostane przy B5
-
Spociki Łódzkie
Ja to mam nadzieje ze po nowym roku bede juz mogl myslec o zakupie S4 :gwizdanie: tylko pewnie jakos na jesien
-
Spociki Łódzkie
ale mnie spotakal calusek od rana :drool:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kimi do naszych to mlotek,srubstak i do przodu no i musze sie jeszcze pochwalic ze do konca tygodnia wolne- Spociki Łódzkie
WTF. VCDS 805.1- Spociki Łódzkie
Wróżka wywróżyła Ci szóstkę w totka? :naughty: nie... lekarz wywróżył mi dzidziusia siostra Basia bedzie miala male Stanleye GRTAULACJE siostra :decayed: [br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 19:53_________________________________________________Misiek jak oprozni bateria ta co wyslal w mms to do przyszlej gwiZdki bedzie pijany chodzil :decayed:- Spociki Łódzkie
Basiulka kochanie kiedy obejrzymy film z ogolniaka dzisiaj gadalem z Bartem chyba meeting :drunk: bo caly tydzien laby ma :decayed:- Spociki Łódzkie
:slina: :slina:- [ALL] Lód ,co zrobić?
dokladnie jedz do kina zostaw samochod na 2 h i po problemie- Spociki Łódzkie
Remik ja juz myslem ze sie wyprowadzilas gdzies gdzie sa wieksze spoty- Spociki Łódzkie
chlopaki i dziewczyny "niesmialy" ale widze ze Panton ma naped Q nareszcie ktos da rade poszalec na lodzie- Spociki Łódzkie
nie chce mi sie zalaczyc ten film [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 21:34_________________________________________________juz prazy [br]Dopisany: 26 Grudzień 2010, 21:36_________________________________________________dobrze ze przezyly te moje sanie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Dzisiaj parking pod REAL-em będzie PUUUUUUUUUSSSSTYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY A to oznacza tylko jedno: :naughty: :kox: :kox: :dance: my- Spociki Łódzkie
co ty gadasz ja pamietam jak byles padal straszny deszcz i stalismy tak gdzie sie chowa wozki- Spociki Łódzkie
:good: Znaczy się Jana Pawła II ? :naughty: znaczy sie tak- Spociki Łódzkie
no to jak i wy to ja tez- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie