Treść opublikowana przez klysek
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
tak zewnetrznej
-
Spociki Łódzkie
Bartek ty jestes nasz elektryk powiedz mi czy do mojego dylizansu moge zalaczyc wskaznik temp.
-
Spociki Łódzkie
Kimi do roboty a nie sciemniasz i lapiesz najwyzsze noty na forum
-
Spociki Łódzkie
tak, zaraz po tym jak skończy inne zlecenia to co on robi jeszcze
-
Spociki Łódzkie
no to co seba podejmujesz sie robienia tego naglowka
-
Spociki Łódzkie
ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :chytry: :polew: a Ty po czyjej stronie jesteś, hmmm? no jak to po czyjej to jest oczywiste .......
-
Spociki Łódzkie
17 za późno chyba dlaczego a latem
-
Spociki Łódzkie
ale dla wszystkich czy tylko dla Seby :tongue4: :chytry: :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie napisze ze kazda niedziela godzina 17 i bedzie git
-
Spociki Łódzkie
ale najczesciej sie spotykamy tam na tym realu wiec objerzmy real za przystan docelowa
-
Spociki Łódzkie
u nas wklei troche d*p pare flaszek i napisze ze czasem sie spotyakmy w niedziele :polew:
-
Spociki Łódzkie
albo u mnie w szafie :polew:
-
Spociki Łódzkie
chyba ja tez wstawie jakies fotki tylko swoje ze mnie do dopiero jest niezla dupka :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
do swojego bo trans byl :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 12:02_________________________________________________dobra narazie spadam
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
chyba jestescie bezrobotni :polew: przyznajcie sie i tak kiedys to wyjdzie
-
Spociki Łódzkie
tak teraz patrze jak sie zalogowalem na forum na spotach LDZ bylo 89 str. a bylo w styczniu troche zlapalismy wiatr w zagle :decayed:
-
Spociki Łódzkie
Barmanka :> no wlasnie nie bo tam byli tylko barmani
-
Spociki Łódzkie
domysly sa ze to spiewaczka jest ale moze to byc rowniez kelnerka
-
Spociki Łódzkie
Bart a powiedz mi kto to byl bo chlopaki z calej Polski maja z nia zdjecia a nikt nie kojarzy kto to jest :polew:
-
Spociki Łódzkie
Henioooo to koniecznie musi byc kto bedzie tanczyl z martwymi przediomtami :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Panton tez pomysl nad ogolniakiem :gwizdanie: czy wiecej z LDZ tym lepiej
-
Spociki Łódzkie
tak o marcowym kiedys ktos mi powiedzial pojedziesz raz to bedzie latal na kazdy i powiem ci ze sie sprawdzilo za***iście jest [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:14_________________________________________________to jest jak wesele picie,jedzenie wszystkiego w brod tance chulanki i sfawole i fury niektore to ja wymieklem [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________no i oczywisice ludzie tez super towarzystwo [br]Dopisany: 29 Grudzień 2010, 11:16_________________________________________________ale sie podjaralem
-
Spociki Łódzkie
ten pan jest juz zajety :polew: