Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
jak tam [po swietach
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
;( ale jaik ja sie wzruszylem az sobie lykne pieroga z tego wszytskiego- Spociki Łódzkie
a ty jak pierogi ulepiles juz- Spociki Łódzkie
no ja wlasnie pakuje prezent dla Ewci- Spociki Łódzkie
;( braciszek chcial by mi sprawic breloczek a ja chce wlasnie ten zadnego innego i nie mozemy go nigdzie dostac chyba zostanie alledrogo [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:39_________________________________________________ nie ma juz bylem [br]Dopisany: 22 Grudzień 2010, 21:40_________________________________________________ej chlopoki i dziewoje kiedy sie spocimy bo juz mi sie teskni ;( tak sobie mysle ze dsawno Barta nie widzielismy i nie slyszelismy- Spociki Łódzkie
mam pytanie gdzie w LDZ moge zakupic taki wlasnie gadzet jak w linku http://allegro.pl/audi-brelok-chromowany-metalowy-najladniesze-i1371015289.html- Spociki Łódzkie
no jaha ze dajemy juz byli wiedza czego sie spodziewac :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ja sobie zrobie vinyl na maske samochodu z tym zdjeciem i podpisze pussy vagon :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 12:41_________________________________________________A tu trochę rzeczywistości One też pewnie marzą by być "Girl of the day"- Spociki Łódzkie
nadrobie zaleglosci- Spociki Łódzkie
mrozu nie ma i ja juz po pracy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
no to w takim razie lece do Ewci- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
leeeeee to dzisiaj d*pa w 2 smochody nie ma co ;(- Spociki Łódzkie
koniec picia na dzisiaj bo jutro robimy spota koniecznie- Spociki Łódzkie
co wy jeszcze spicie- Spociki Łódzkie
Dobra Kimi lece w kokonik wreszcie odespac te mrozy i sniegi :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
od tej bidy im odpierdala juz :przebiegly:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2010, 22:07_________________________________________________- Spociki Łódzkie
:polew: a moze tu pojdziemy Ruska dyskoteka w... lesie! / Russian party in... Forest! :polew:- Spociki Łódzkie
Kimi ale do Soho zeby wejsc i sie napic musisz miec minimum 100 PLN a jak chcesz cos wiecej do dodatkowo 200 PLN a tam bileciki mam piwko piwko tany tany i wychodzisz z jaka chcesz blondyna,czarna,niska,wysoka,kulawa od wyboru do koloru- Spociki Łódzkie
Kimi kto jak kto al ty bys takich glupot nie opowiadla :gwizdanie: Ale tak to się kończy zawsze... Kimi zabiore cie w takie miejsce gdzie sie tak nie skonczy :decayed: Cyprysowa 5 ? :good: Gdzie tam Cyprysowa Piotrkowska 102 zobacz w googlach jak tam ladnie a jakie foczki i chetne na rozne plasy :decayed: :decayed: :naughty:- Spociki Łódzkie
Kimi kto jak kto al ty bys takich glupot nie opowiadla :gwizdanie: Ale tak to się kończy zawsze... Kimi zabiore cie w takie miejsce gdzie sie tak nie skonczy :decayed:- Spociki Łódzkie
Kimi kto jak kto al ty bys takich glupot nie opowiadla :gwizdanie: - Spociki Łódzkie