Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
a ja ide czytac ksiazke i w kimono jutro Nowy Targ czeka chyab na mnie
-
Spociki Łódzkie
leeeeee to nic nie stracilem zlota slaba jest do picia :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
kto mi po krotce stresci co sie dzisiaj dzialo :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
a ja ide w kimono
-
Spociki Łódzkie
sadze ze awantury
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
no dobra ale na tym zlocie Fazy nie zje mojego karczku :polew: :gwizdanie:
-
Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI
mi sie najbardziej podoba "jak nie bedzie sniegu,to bedzie przejazd wozem"
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie no ty wez bo twojej jeszcze nie widzialismy [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:34_________________________________________________- Spociki Łódzkie
zabierz ja kiedys nawet jak ma na imie Pewel bedzie sie czula jak w rodzinie :polew: :polew:- Spociki Łódzkie
dzisiaj bez drzew- Spociki Łódzkie
bartus a ty dzisiaj zajezdzasz ????[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 16:12_________________________________________________no mojej nie bedzie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Basia byla na spocie przeca czyli mozna powiedziec ze bywa i mowila ze bedzie teraz w styczniu tez chyba [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:56_________________________________________________ hyhyhy pieknie Kimi bedzie z Ciebie dumny pewnie wydrukuje mi dyplom- Spociki Łódzkie
jestem zolnierzem generała Kimiego to jest moja misjas pod jego nie obecnosc- Spociki Łódzkie
Basia to co ? czyli ja no mialem byc ja ale m oze byc ze my [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:54_________________________________________________Daimos moze ty wpadniesz na spota- Spociki Łódzkie
i czlowiek wielkiego formatu czyli ......- Spociki Łódzkie
kolejny Bartek do kolekcji- Spociki Łódzkie
zabrali ja gdzies w piz*u[br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:36_________________________________________________jaworwdz a ty zaladasz dzisiaj do nas o 18- Spociki Łódzkie
do was moge zajechac w srode [br]Dopisany: 02 Styczeń 2011, 15:24_________________________________________________bede w okolicy- Spociki Łódzkie
jednak sie przygramole- Spociki Łódzkie
a ja bym sie napil- Spociki Łódzkie
juzx nie ma tych wiat na te wozki- Spociki Łódzkie
a co tam sie urodzilo masz niedzielny kurs ? no niestety i nie wiem czy zdaze obrucic w ta i z powrotem ale posatram- Spociki Łódzkie
kurna nie wiem czy dam rade dzisiaj zajechac- Spociki Łódzkie
jedziemy dzisiaj do Bacowki :gwizdanie: - Spociki Łódzkie