Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Bart wrzuc fotki
-
Spociki Łódzkie
ja bez jazdy po polu moge smialo walczyc o 1 pozycje
-
Spociki Łódzkie
leeeeee to nie myje
-
Spociki Łódzkie
a musze myc auto na spota czy moge przyleciec brudasem
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
lece na imieninki :drunk:- Spociki Łódzkie
typy [br]Dopisany: 20 Listopad 2010, 15:55_________________________________________________Kasia tak w ramach przypomnienia czekam na sms-a jutro o ktorej sie pocimy- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
a co mi tam narazie niczego nie brakuje dzieci nie placza zyc nie umierac :gwizdanie:[br]Dopisany: 19 Listopad 2010, 23:59_________________________________________________lece w kookon bo jutro od rana edukacja :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no na ta chwile nie- Spociki Łódzkie
papapa no szkoda bo ja do 16 w szkole moze w przyszlym tygodniu dam rade ;(- Spociki Łódzkie
no pewnie ze pogadamy az sie stesknilem a o ktorej juz wiadomo ????- Spociki Łódzkie
bede punktualnie- Spociki Łódzkie
no wiem wiem ale dopiero na 10- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
mówisz i masz :good: byle nawet o 16.30- Spociki Łódzkie
Misie daj cie jak cos znac o kotrej w niedziele bo caly weekend bede w szkole i zebym wiedzial- Spociki Łódzkie
aha no dobra to bede meldowal o kazdej wizycie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Basiunia bo jak jestem gdzies na slasku to zawsze ruszam z urzedow celnych okolo 18-19 ;(- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jestem ja wrocilem z nad morza [br]Dopisany: 18 Listopad 2010, 20:49_________________________________________________no to jak spota robicie w niedziele wczesniej niz o 17 to ja odpadam bo do 16 mam szkole- Spociki Łódzkie
a cos juz wiadomo z ta akcja mikolaj ?????- Spociki Łódzkie
nie no dasz mi 10k to juiz bece mial na zapas- Spociki Łódzkie
na swieta mi je podaruj to kupie- Spociki Łódzkie
chyba bym musial zapieprzac 24h prze 365 dni - Spociki Łódzkie