Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Bart zyjesz nawet nie wiem czy cie do domu odwiozlem :polew:
-
Spociki Łódzkie
:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
-
Spociki Łódzkie
same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty: o ktorej bedzieicie na Manufakturze 15.00 lub kilka minetek po :wink4: a nasz najmlodszy ulubieniec bedzie
-
Spociki Łódzkie
tak sie pytam zeby samemu tam nie stac :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
same chciałyście równouprawnienia :polew: :polew: :good: :good:[br]Dopisany: 09 Październik 2010, 13:33_________________________________________________"mysza" wypucowana :naughty: o ktorej bedzieicie na Manufakturze
-
Spociki Łódzkie
http://demotywatory.pl/96647/Rownouprawnienie :blink: :polew: :polew:
-
Spociki Łódzkie
Kacha o ktorej bedzieice na tym parkingu ?????
-
Spociki Łódzkie
ja swojego tylko za 5 zl obmylem
-
Spociki Łódzkie
juz koniec eduakcji na dzisiaj
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Ania ty nie podgladaj tylko ruszaj w droge :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no panie i panowie lece do szkoly na chwil pare zlozyc ideks bo wczoraj zakonczylem pierwszsy rok studiow a pozniej pucen mycen samochodziku i na spota- Spociki Łódzkie
:oklaski: no i prosze mial byc na wiosne a tu pyk i juz smigasz to moze znajdziesz dzisiaj chociaz 15 min zeby podjechac i sie pochwialisz- Spociki Łódzkie
ja z vag-a chetnie skorzytstam [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 22:21_________________________________________________a teraz lece w kokon bo jutro do szkoly bede po 15 jutro na Leroy-u- Spociki Łódzkie
bedzie gitarra cos wykminie :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
dziekujemy :notworthy:- Spociki Łódzkie
Bart komputra wez bo trzeba tego mojego czolga podlaczyc ok ??? :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:57_________________________________________________ Kasia szkoa zachodu niech kazdy cos sobie kupi :gwizdanie: albo jak bedzie na manu mozna szybko wleciec i cos kupic :gwizdanie: Tomcio, nie mieszaj już :!: :!: :!: :!: przepraszam- Spociki Łódzkie
Kasia szkoa zachodu niech kazdy cos sobie kupi :gwizdanie: albo jak bedzie na manu mozna szybko wleciec i cos kupic :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
no kurcze Ewa jutro idze na czipendejlow to ona odpada a kolegi zadnego nie wezme bo pewnie tez gdzies beda lojc na jakich czipendejlów :?: :?: :?: :?: :?: może się okazać że będzie lepsza impreza niż z niezorganizowanymi klubowiczami A4 w klubie Antract :gwizdanie: panie maja impreze za darmoszke wejscie,drinki i tancza wydepilowane gory miecha [br]Dopisany: 08 Październik 2010, 20:43_________________________________________________ tak wlasnie chce- Spociki Łódzkie
nie no pojade swoim musze zaprezentowac samochod- Spociki Łódzkie
no kurcze Ewa jutro idze na czipendejlow to ona odpada a kolegi zadnego nie wezme bo pewnie tez gdzies beda lojc- Spociki Łódzkie
kurde moze jednak kogos znajde ale nie zanm jakies zaufanje osoby ktorej dalbym poprowdzic Adunike- Spociki Łódzkie
Kasia pewnie jest po dopalaczach i nie wiem co gada :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
ale kto nie chce przyjechac to zaraz go :bicz3: a pic niekotorzy nie moga bo nie ma kto ich przywiezc i odwiezc ;( np.ja ;( ;( ;(- Spociki Łódzkie
no ktos musi jak inni nie moga za tzrech musisz wypic - Spociki Łódzkie