Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
ja do siatkowki sie nie nadaje
-
Spociki Łódzkie
to ja tez jednego
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Jeszcze żadnego nie kupiłem hmmmm...... cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic Zaraz zaraz, co to, tylko JA tam będę? no nie ale jak nie masz saochodu to muisz cos innego posatwic bo my dajemy samochody- Spociki Łódzkie
Jeszcze żadnego nie kupiłem hmmmm...... cos sie wymysli co bedziesz mogl postawic- Spociki Łódzkie
to w zastaw dasz swoje klucze YATO :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
sie okaze :gwizdanie: zagramy o samochody- Spociki Łódzkie
Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94 A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś? podobno cos jest ale sam nie wiem chlopaki z Audi klubu Polska organizuja to pewnie cos jest Ciekawe, czy jakieś wymiatacze? :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94 A tam coś jest, jakieś boisko, czy jedziemy gdzieś? podobno cos jest ale sam nie wiem chlopaki z Audi klubu Polska organizuja to pewnie cos jest- Spociki Łódzkie
Kasi no sama widzisz ze jedna osoba sie skusila z innego mistaeczka [br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:34_________________________________________________co do grania w pile to godz.18 TULIPAN przy ul.Piułsudskiego 94- Spociki Łódzkie
zaraz bede wszytsko wiedzial na jaka gale ???? No piłka miała być.... no bedzie bedzie pilka nic nie boj :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
zaraz bede wszytsko wiedzial na jaka gale ????[br]Dopisany: 28 Wrzesień 2010, 16:25_________________________________________________aaaaaaaa pilke no tak ale spocik przy okazji- Spociki Łódzkie
Bart jak w koncu z niedziela bo w koncu juz nikt nic nie wie- Spociki Łódzkie
ale to nie bedzie przy relau na wolkaniarzy tylko na tulipanie przy pilusudzkiego o 18- Spociki Łódzkie
a no tak :gwizdanie: zapomnialo mi sie zrob jak mozesz banera na gorze- Spociki Łódzkie
ludziska robimy spota moze na weekendzie ?????- Spociki Łódzkie
a myslem ze Radek- Spociki Łódzkie
ale imion ni chusteczki nie moge spamietac :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
milusia byla mogla by wpasc ale sama bez Enrice- Spociki Łódzkie
Asia chyba mnie i Bartka po ostatnim pikniku bardzo polubila czas na nastepna- Spociki Łódzkie
specjalny rytulal krzyzakow :polew:- Spociki Łódzkie
dowidzenia nie bylo mnie- Spociki Łódzkie
siema czesc i czolem kluski z rosolem ja tam mam humor i nastroj spiewajacy :gwizdanie:- Spociki Łódzkie
nie nic nie slyszalem narazie- Spociki Łódzkie
jak ktos by byl zainteresowany komlpetem kluczy stanley prosze o prv. Bart wie o co chodzi - Spociki Łódzkie