Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

klysek

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez klysek

  1. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To zależy, bo Szanowna Małżonka ma do 16-tej szkołę. Jak uda mi się załatwić nadzór nad potomstwem, to najpewniej tak. No i w moim przypadku dochodzi kwestia dojazdu Nie wiem, czy to "A8", którym po kryjomu przyjechałem w niedzielę pod Tulipana, ma w nawigacji inne lokalizacje patrz 3 posty wyzej
  2. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a moze 16 ja Kimiego moge zabrac
  3. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co do autek mozna tam zrobic ogolnopolski zlot sa stoliki przy kazdym 4 miejsca,nic przeciw deszczowego nie ma ;( ale jest boisko do pilki,siatki i plac zabaw dla dzieci ale biorac pod uwage to ze teraz maskarycznie wieje to nie polecma tego miejsca bo nam glowy po odrywa
  4. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    heheh powaznie ?? dobrze niech dba o glowe musi byc cieplo hehehe a wogole to wrocilem sie styralem i nie boksowalem jednak [br]Dopisany: 04 Październik 2010, 21:17_________________________________________________ siema bąbel powiedz mi gdzie byliscie na grilu wczesniej ?? moze tam zrobimy spocika w sobote ?? hmmm......... na grillu bylismy.... jak by ci to wytlumaczyc jak sie jedzie na chocianowice to skrecasz w prawo i jedziesz prosto potem obijasz lekko w prawo potem 3 km prosto i w lewo dotarles do celu
  5. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    o 18
  7. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    zacioł się :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:22_________________________________________________ trzy razy w lewo :polew: " masz telefon - jak się zgubisz to zadzwoń" :polew: [br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:29_________________________________________________"zabrał bym panu telefon i dzwonił bym sobie do fajnych d*p"[br]Dopisany: 03 Październik 2010, 14:30_________________________________________________UWAGA !!!! OGŁOSZENIE !!!!! Potrzebuję ochotnika do latania dzisiaj za piłką w moim zastępstwie :polew: Chętni na PW. ja chyba tez :gwizdanie: a ty Misiek dlaczego slabo sie czujesz
  8. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jutro bedzie pilkospot
  9. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Asienka jakie spiochy :decayed:a tak wogole to my sie jeszcze nie poznalismy Tomwek jestem witam Tomeczku bardzo mi miło helooooooo myslalem ze dostane jakies buzi ale widze ze ja musze dac Asiusia ja lece w kokonik :gwizdanie: bo na 8 do roboty :gwizdanie: spadam buziaki kolo :hi:owych snow
  10. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Asienka jakie spiochy :decayed:a tak wogole to my sie jeszcze nie poznalismy Tomwek jestem chlopoki w niedziele jest gala i spot w jednym [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 00:12_________________________________________________to dzisiaj chyba ja mam ten zaszczyt zrobic PSZTRYK
  11. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    B7 to jest minimum z minimum najlepiej to jak by kupili concepta B9
  12. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mysle ze do konca listopada sie wyrobimy :gwizdanie: jeszcze musze pogadac z tesciami Misiami i przyszla malzonka
  13. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :>
  14. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    specjalnie dla Kachy
  15. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good: Już myślałem, że się obraziłeś niby na co :mysli: [br]Dopisany: 01 Październik 2010, 18:32_________________________________________________ mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good: a szkoda ;( SYNU jak będziesz miał przyjść to wezmę ze dwa dni urlopu :polew: ale to pamietaj jak cos to biersz czwartek,piatek i wtedy jeszcze mamy sobote i niedziele
  16. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    mnie też wczoraj nie było - prosiłem o streszczenie ale """k...wa mam wszędzie daleko" Potwierdzam nie było cię u nas :good: a szkoda ;(
  17. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema ale mnie duglo nie bylo cale 24 h a tu nachulane 32 str. i wcale nie bylem u tesciow Miskow
  18. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    chopy lece w kokon narka do juterka no nie wiem jeszcze
  19. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bo my zawsze wybieramy 5 najladniejszych :polew:
  20. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  21. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dobrej nocki
  22. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a bedziesz mial kierowce bo jak tak to mozemy dobrze pogrzac tzn. pograc
  23. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    'hahah gdzie 20 sie bije tam 70 korzysta Bart ale ty w niedzile bedziesz na 100%[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:56_________________________________________________ nie nie Ewcia od forum sie trzyma z daleka wiec mozna troche posfirowac
  24. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ucaluj miska i ..... ode mnie
  25. klysek odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no t o chyba nie mam sznas bo Mario bardzo lubi fotki ;( no nic wiec pojde do kuchni wlacxze gaz nie zapuk nikt na czas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.