Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
o kochana MAMAUSIA nawet jest to juz jest postanowione ze Madziula leci z szanownym TATUSIEM na spocik i ja wtedy mam randeczke
-
Spociki Łódzkie
bedziemy sie kuc dziubkami to nie bedzie pasowacbo tesc i ziec B6 nie bedzie czego podziwiac w ksztalatch karoseri i wnetrza wiec chyba odpadasz [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:43_________________________________________________juz koniec gadania o dziewuchach :gwizdanie: ale mam randke w niedziele i koniec kropka teraz pogadamy o jutrzejszej pogodzie i o tym ze na koniec pazdziernika ma padac sniegi i trzeba pomyslec o zmianie bamboszy
-
Spociki Łódzkie
Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta Wiesz, Tomku... Ja mam Avanta - rodzinny, wygodniejszy A ja mam scieme szybek i jest bardziej dyskretnie no co Ty... W aucie to się gówniarze zabawiają, a ja myślę przyszłościowo;p ale tu nikt nie mysli no zabawianiu no co ty :doh1:
-
Spociki Łódzkie
ide spac rowniez bo do roboty o 8 spadam zycz Madzi milej nocki i do jutra chlopaki i dziewczeta
-
Spociki Łódzkie
Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta Wiesz, Tomku... Ja mam Avanta - rodzinny, wygodniejszy DeeJay teściu jest od tego :polew: :polew: ach.... TATO ty jak juz powiesz to nie ma mocnych widzisz Bartek przegrales rywalizacje mozesz isc spac :polew:
-
Spociki Łódzkie
Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta Wiesz, Tomku... Ja mam Avanta - rodzinny, wygodniejszy A ja mam scieme szybek i jest bardziej dyskretnie
-
Spociki Łódzkie
Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta walcz SYNU walcz :polew: nic sie nie martw TATO nic i nikt nie stanie na przeszkodzie
-
Spociki Łódzkie
Ewcia idzie w odstawke nie bedzie do czego ona nam bedzie potrzebna ???? :gwizdanie: tylko bedzie blokowala rozmowe [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:21_________________________________________________ oj lepiej spadowywuj Madzie ma juz inne plany i bedzie zajeta
-
Spociki Łódzkie
SYNU będę pamiętał :good:
-
Spociki Łódzkie
ale zauwaz ze juz niektorzy z nas sa rodzina przez to pisanie ale bedzie nam latwiej sie porozumiec wspolne hobby wyjazdy integracyjne z tesciasmi sliczna zona szfagier super zycie jak w madrycie szwagier chwali cię cały czas - ten Tomek to był fajny :good: :good: no to kontakt z tesciami super ze szfagrem tez tylko z Madzia slaby ;( musze podgonic temat w niedziele ;p
-
Spociki Łódzkie
TATO jak bedziesz chcial rezac szyby wal jak w dym
-
Spociki Łódzkie
ale bedzie nam latwiej sie porozumiec wspolne hobby wyjazdy integracyjne z tesciasmi sliczna zona szfagier super zycie jak w madrycie
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 22:01_________________________________________________no to co idziemy spac bo jeszcze Mario sie na mnie pogniewa
-
Spociki Łódzkie
nikt by mu nie podskoczył na dzielni :polew: zrobie okleine na samochod ze zdjec no ale jak nie bedzie Madzi to nie jade a tym samym zdjec nie bedzie
-
Spociki Łódzkie
nie mam wytycznych kontaktowych ale nastepnym razem zdobede
-
Spociki Łódzkie
ale na prv do kogo do ciebie
-
Spociki Łódzkie
to nie jade :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
ja bede smigal a ty mi cykniesz 1876 fotek i wytapetuje sobie nimi pokoj
-
Spociki Łódzkie
no tak na orliku nic sie nie zmienilo a Madzie bedzie
-
Spociki Łódzkie
ale to ma byc podswietlany orlik
-
Spociki Łódzkie
no chyba narazie na powietrzu bo o hale do niedzieli bedzie ciezko :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: do przemalowania na czarno aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie będę pamiętał :good: przecież szybki też będę ciemnił A propos czemu przeciążona - przecież nowy serwer - nie ogarnia :mysli: :mysli: no widoczenie cora wiecej uzytkownikow [br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 21:37_________________________________________________Bart a ty w niedzile pykasz w pile ????? i ty Mario tez ???
-
Spociki Łódzkie
no już pisałem Sebie - gdybym miał inne fele to już bym działał - ale po wizualizacji moich aktualnych felg na czarne :sick3: chyba dopiero na wiosnę - przez zimę będę szukał fajnej feli :naughty: do przemalowania na czarno aha jak bedziesz mial zyczenie to kupisz ok 5 m foli i sami je przeciemnimy ja przod juz sam bede robil juz wiem jak sie do tego zabrac bedfzie
-
Spociki Łódzkie
Misiek a jak w koncu z twoja sciema ????