Treść opublikowana przez klysek
-
Spociki Łódzkie
Tru A teraz właśnie, sorry, ale mam kisiel w majtach: I pupa. Zakochałem się. a to jeszcze nie widziales mojej kiery i ramek wyrazanych bardzo progesjonalnie :polew:
-
Spociki Łódzkie
tez bede dociemnial przod na 50% a tyl mam na smole :gwizdanie:
-
Spociki Łódzkie
byla byla nawet z tego co pamietam mamy jakies tance odbyte
-
Spociki Łódzkie
skrecaj Audi do marca i jedziemy na zimowy
-
Spociki Łódzkie
nom ogolnopolskiego
-
Spociki Łódzkie
tu na zdjeciu jestem ja ,bart i MIsiek(wujek Zygmunt) :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
zamieniacie ze Stanleyem Audi na 125P
-
Spociki Łódzkie
Seba powinien miec dach rozowy
-
Spociki Łódzkie
galka mi sie osobiscie nie podoba a dlaczego ma nie oklejac dachu siostrzyczko moja sliczna
-
Spociki Łódzkie
dach bedzie czarny ja tez przod dociemnil bo fabryka daje 30 % a ja jeszcze bym dozucil 20% od siebie tylko ja na Chopina w Zgierzu
-
Spociki Łódzkie
ja ja ja ja ja ja ja lubie rezanko a szybki w lodzi czy w stolicy robisz ????
-
Spociki Łódzkie
to co tam zrobiles ;(
-
Spociki Łódzkie
seba jak tam zdjeciucha do kalendarium juz wygralismy czy jeszcze mamy czekac
-
Spociki Łódzkie
Laska z Polski i Król Sedesu (Chłopaki nie płaczą)[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2010, 11:37_________________________________________________mame oszukasz,tate oszukasz ale kupy nie oszukasz :polew:
-
Spociki Łódzkie
nie martw sie Kimi to przez pogode
-
Spociki Łódzkie
mnie jakos specjalnie tez :gwizdanie: slabe to bylo
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
do dzisiaj narciarz- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
piwko,muzyczka,orzeszki i rzutki- Spociki Łódzkie
halooooooo ponawiam pytanie :gwizdanie: slyszeliscie kiedys o jakiejs przejscowce zeby przedluzyc kabel od nateny cb- Spociki Łódzkie
slyszeliscie kiedys o jakiejs przejscowce zeby przedluzyc kabel od nateny cb- Spociki Łódzkie
wole rzutki :polew: - Spociki Łódzkie